Ciąża tydzień 34: objawy, objawy, USG

Na tym stadium ciąży vernix warstwy staje się bardziej obfite. Hormony łożyskowe nadal zintensyfikować produkcję mleka z piersi matki. Budować swoje kości dziecka nadal ma wapń.

load...

Jeśli poród wszedł w tym okresie dziecko nie byłby uważany za wcześnie i rodzi się przedwcześnie. Różnica leży w tkance płucnej i ogólnej dojrzałości owocu. W przeciwieństwie wcześniaków urodzonych przedwcześnie dzieci oddycha samodzielnie i nie wymagają intensywnej opieki.

Ciąża tydzień 34: Uzi. Tłuszcz warstwa staje się grubsza, jest obecnie energochłonne biały tłuszcz jest o 8% w stosunku do masy płodu, dzięki czemu skóra staje się bardziej gładka i baby pink. Na trzydziestym czwartym tygodniu miał już spadła niemal całą broń zarodków, a włosy na głowie stał się bardziej gęsta.

Twoje dziecko jest trochę starszy i przez ten czas waży około 2250 jego długości od korony do zadu wynosi około 32 centymetrów.

Ciąża tydzień 34: objawy. Skurcze Braxtona Hicksa do trzydziestego czwartego tygodnia staje się bardziej regularny. Ciało kobiety kontynuuje przygotowania do porodu. Kobiety są coraz bardziej doświadcza wrażeń kurcze, że najpierw pojawiają się w górnej części macicy jest następnie rozprowadzane w dół i uspokoić. Nie należy mylić tych cięć tych prenatalnych skurczów. Przerażona wart tylko, jeśli w tym okresie wodzie złamał. Następnie należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

load...

Ciąża tydzień 34: znaki. Na tym etapie ciąży, wiele kobiet doświadcza nieodpartą chęć do spania. Teraz najważniejsze dla Ciebie – zabezpieczyć się przed nadmierną drażliwość i stres, utrzymać pozytywne tło emocjonalne i pozytywnego nastroju.

load...