Ciąża tydzień 32: objawy, objawy, USG

Na tym etapie ciąży dziecko jest już dobrze rozróżniać dźwięki, słyszę wszystko, co dzieje się wokół ciebie: wiedzieć dźwięk twojego serca i zna dźwięk perystaltyki i hałasu działa na krwi pępowinowej. Ale wśród tych wszystkich dźwięków, dziecko jest już dobrze rozpoznawać głos matki. Układ nerwowy dziecka nadal się rozwijać. Teraz jest szybko przybiera na wadze.

load...

Ciąża tydzień 32 – USA: W tym czasie głowa płodu w stosunku do ciała staje się proporcjonalna do dziecka twarzyczkę już zniknęła większość zmarszczek. Na czele była przyzwoita ilość włosów. Penetrować powierzchnię hipokampa mózgu. W tym tygodniu miał już zwężone źrenice, gdy twarz staje się światło.

Teraz Twoje dziecko waży około 1800 gramów, jego długość od korony do zadu wynosi około 29 centymetrów.

Ciąża tydzień 32: objawy. Dorastali w momencie żołądek daje wiele kłopotów. W tym czasie dziecko jest głową w dół i odwrócił nogi spoczywa pod żebrami matki. Często nie udało Push nóg jest ból w klatce piersiowej. Więc spróbuj usiąść możliwie prosto i zachować postawę. Teraz narządy wewnętrzne są nieco przesunięte, ale zwykle nie powodują żadnych obaw. W tej perspektywie nie jest wykluczone, zatrzymanie płynów w organizmie. To powoduje obrzęk palców i kostek, obrzęk żył. Dlatego nie zaleca się nosić pierścienie i zbyt obcisłe ubrania. Również na tym etapie może być częstsze skurcze macicy Braxton Hicks. Należy kontynuować przyjmowanie bogaty w minerały i witaminy, suplementy diety.

load...

Ciąża tydzień 32: znaki. Podczas gdy dziecko nadal szybko rośnie, wzrost masy ciała do 32 tygodnia ciąży nie powinna przekraczać 11 kg.

W tym okresie kobieta może odczuwać ból, rozprzestrzenia się na pośladkach i dolnych. Nie bój się. Ten ból jest spowodowany wzrostem ciśnienia w macicy w nerwie wzrokowym, co jest typowe dla tego okresu ciąży, jak również częste oddawanie moczu. Zwiększenie liczby rozstępów.

load...