Ciąża tydzień 31: objawy, objawy, USG

Ciąża tydzień 31: Uzi sugeruje, że na tym etapie ciąży płód nadal rośnie, ma już opanowane ssania. Na tym etapie dziecko jest już dobrze nerki pracują, ale mocz jest nadal wyświetlany w płynie owodniowym. Macicy poprzez układ krążenia, które znajdują się w bliskim kontakcie z układem krążenia łożyska, trwa około 500 ml krwi. W tym przypadku krew przyszłej mamie nigdy nie miesza się z krwią dziecka. Wynika to z cienkiej strefie – oddziela się przez barierę łożyskową.

load...

Płodowa skóra na tym etapie ciąży trwa różowe zabarwienie pod zacznie być przełożone białą tkankę tłuszczową. Dlatego, naczynia krwionośne nie są widoczne przez niego. Kaczeńce na ramionach i nogach dotrzeć do palców. Uczniowie dziecko prawie jak dorosły zaczynają reagować nie tylko na światło, ale ciemność.

Twoje dziecko waży około 1600 g, długość od korony do zadu wynosi około 28 centymetrów.

Ciąża tydzień 31 – objawy Mama: Na tym etapie ciąży ból pleców jest niemal nieuniknione. Chodzi o to, że mięśnie i więzadła tyłu są teraz zrelaksowany, odpoczynku, przygotowania do procesu narodzin. Na tym etapie ciąży żylaki wysokie prawdopodobieństwo żył na nogach.

Ciąża tydzień 31 – objawy: Na całym poprzednim okresie ciąży mają tendencję, aby uzyskać około 8,5 kg nadwagi, która jest sumą masy owoców, powiększonej macicy, płyn owodniowy i łożysko, w tym łącznej ilości krwi w naczyniach. Na tym etapie, brzuch nadal zwiększać swoją objętość. Może przeszkadzać nieprzyjemne odczucia w miednicy i klatki piersiowej. Wynika to z faktu, że dziecko dorasta wymaga więcej miejsca. Macica, zwiększenie rozmiarów, wypiera inne narządy wewnętrzne z ich zwykłymi miejscami, tworząc pewne trudności dla normalnego funkcjonowania żołądka. Dlatego niektóre kobiety zaczynają niepokoić zgaga. W związku z tym, zaleca się dzielenie posiłków.

load...

W tym czasie organizm kobiety zaczyna produkować relaxin – specjalny hormon, który powoduje osłabienie tkanki łącznej, kości miednicy. Dlaczego matki pierścień miednicy staje się bardziej rozciągliwe i plastyczny. Dzięki tej urodzeniu dziecko przeżywa mniej trudności.

load...