Ciąża tydzień 28: objawy, objawy, USG

28 Ciąża tydzień – czas, kiedy dziecko już otworzył oczy. Ich kolor jest zwykle niebieskie, ale główny kolor oczu ustawić jakiś czas po urodzeniu, ale są już wyraźnie widoczne rzęski. Dziecko jest aktywnie zainteresowani tym, co dzieje się poza ich zamieszkania. Różne badania pokazują, że dzieci zaczynają uczyć się języka przed urodzeniem, fakt ten jest łatwy do udowodnienia – płacz niemowlęcia jest podobny do głosu matki.

load...

Waga dziecka i jego mózg nadal szybko rośnie, kora mózgowa opracowała meandry. Włosy w skórze głowy są dłuższe i grubsze warstwy tkanki tłuszczowej. Dopóki dziecko wystarczająco dużo miejsca do zabawy i upadki, więc nie martw się, jeśli badanie w ciąży 28 tydzień USG wykazało, że dziecko jest w dół nogi, zamiast głowy, czas wstawać głowę w dół wciąż się mnożą.

Natal rozwój dziecka jest 28 tydzień ciąży

Iz ciąży 28 tygodni objawy dziecka w porodu przedwczesnego jest taka, że ​​z należytą starannością wskaźnik przeżycia dzieci jest wysoka, a to już jest prawnie uznane za w pełni osobowości człowieka i musi być zarejestrowany. Jego długość wynosi 25 cm., Z masą 1100 gramów.

load...

Ciąża tydzień 28: oznaki porodu zbliża się coraz wyraźniejsze są, więc kobieta powinna odwiedzić lekarza przynajmniej raz na dwa tygodnie. Badania, które muszą przechodzić teraz – jest badane pod kątem poziomu żelaza w teście tolerancji glukozy we krwi. Jeśli macierz jest negatywny czynnik krwi Rh, konieczne jest w celu oddania krwi na obecność przeciwciał.

Brzuch matki oczekującej 28 tydzień ciąży

Musisz być jak zaangażować, gdzie kobiety w ciąży rozmawiać o łagodzenia bólu podczas porodu, na indukcji porodu i operacji, które mogą być wymagane w trakcie porodu. Ta wiedza pozwoli Ci być gotowy do powikłań. Ważne jest, aby kontynuować przyjmowanie witamin, zwracając większą uwagę na wapń, ponieważ jest teraz wzrost kości osiąga intensywność piku. Niektóre kobiety z siary piersi zaczyna się stać, chociaż w zasadzie nie występuje po urodzeniu.

load...