Ciąża tydzień 25: objawy, objawy, USG

W ciąży 25 tygodni, kości i stawy dziecka nadal intensywnie wzmocnić i bicie serca dziecka dobrze jest słyszalny przez stetoskop. Chociaż bicie serca dziecka usłyszeć twoi bliscy mogą, jeśli będą one umieścić swoje ucho do brzucha.

load...

W badaniu z udziałem 25 tydzień ciąży USG – płeć dziecka już nie ma wątpliwości, chłopcy zaczęli jądra schodzą do moszny, a dziewczęta prawie utworzona pochwy. Palce stają się bardziej wytrwały i łatwo prasować w pięści. Teraz dziecko jest określana przez preferencją dla lewej lub prawej strony, już jest jasne, że będzie praworęczny czy leworęczny. I na dłoniach mieć unikalny obraz linii papilarnych. Ponadto, gdy jesteś na jawie, jest on bardzo aktywny – kopanie, grając samego siebie i dotyka palcami nóg. Jego reżim został utworzony, a moja matka często musi dostosować się do jej nienarodzonego dziecka. Jego długość od korony zad jest 22 cm., I waży około 700 gramów.

Brzuch matki oczekującej 25 tydzień ciąży

Ciąża tydzień 25 objawów. Powiększona macica, teraz jest wielkości piłki futbolowej, kładzie nacisk na przeponę. Ze względu na to przesunięcie żołądka i sok żołądkowy się przełyk, w okresie ciąży wynosi 25 tygodni objawy zgagi są manifestowane najwyraźniej. Aby tego uniknąć, zaleca się jeść małe, częste posiłki. Ale przede wszystkim kobiety w ciąży czują się dobrze, teraz mają kilka bardziej prawdopodobne, aby odwiedzić ginekologa-położnika.

load...

load...