Ciąża tydzień 21: objawy, objawy, USG

Ciąża 21 tygodni objawy. 21 tydzień ciąży powodu skoordynowanego działania w ośrodkowym układzie nerwowym. Twoje dziecko połyka płyn owodniowy, główne elementy, które są dobrze wchłaniane przez organizm, a substancje stałe, takie jak martwe komórki skóry pozostają w odbycie przed urodzeniem. Oryginalny kału w przeważającej części składają się z zagęszczonych komórek nabłonka i żółcią, zostanie on usunięty z jelita do pierwszego skurczu mięśni. Oznacza to, że układ trawienny może już rozpoznać i przyswoić wiele substancji, które znajdują się w płynie owodniowym.

load...

Rozwój porodzie z dzieckiem w ciąży 21 tygodnie

We krwi, dziecko ma wystarczającą liczbę krwinek czerwonych i zaczyna produkować białe krwinki, które są odpowiedzialne za tłumienie infekcji. Dziecko rozróżnia światła i ciemności, ale oczy wciąż ukryte pod powiekami. Silnik zwiększa aktywność, za dzień dziecko może wielokrotnie zmieniać swoje stanowisko: śpi do góry nogami, a potem gra, ułożone równolegle do podłogi, a następnie podpiera się na dnie jego szyjki macicy. 21 tydzień ciąży ultradźwięków potwierdziły, że dziecko zwiększenie rozmiarów: ciężar około 300 g i 18 cm wysokości, ..

Brzuch matki oczekującej 21 tydzień ciąży

Ciąża 21 tygodni objawy przyrost masy ciała jest najbardziej widocznym, kobiety potrzebują dodatkowych 500 kalorii. Więcej jak zaczyna dziecko aktywnie tworzą warstwę tłuszczową. Więc nie zdziw się, jeśli apetyt wzrośnie ponownie, jak w pierwszych tygodniach ciąży, czy chce jeść coś innego. Dno macicy jest podnoszony i obecnie znajduje się na 1,25 cm powyżej pępku.

load...

load...