Ciąża tydzień 20: Znaki, simtomy, Uzi

Ciąża 20 tydzień – jest to czas, kiedy dziecko jest naprawdę jak mały człowiek: Ma cienkie włosy na głowie i łagodnym nogotochki na palcach, gra palcami, zasysa je, salta w płynie owodniowym, czasem bawi się z jego pępowiny , Jego skóra staje się mniej przejrzyste, jak zgęstnieje i teraz składa się z czterech warstw. Skóra dziecka jest chroniony przed kontaktem z płynu owodniowego vernix – woskowym białym i kremowym tajemnicy, aby rozpocząć produkcję gruczołów łojowych. Smar odbywa się na skórze przez pierwotnego fuzz lanugo, w niektórych przypadkach, vernix jest utrzymywana aż do porodu, a następnie jest on usuwany ze skóry dziecka zaraz po urodzeniu, tylko wycierając ją sterylnych ręczniki.

load...

USG w 20 tygodniu ciąży

20 tydzień ciąży nami – gdy określone tętna płodu za pomocą rurki dźwięku lub monitora elektronicznej. Waga dziecka wynosi około 260 gramów, a to długa 14-16 cm, a teraz on jest wielkości małego melona.

Rozwój płodu w 20 tygodniu ciąży

Ciąża tydzień 20 Objawy: macica rośnie wyższa, brzuch prawie wszystkie kobiety wychodzi. Przycisk brzuch odstaje jak pugovichkami dzięki stałym ciśnieniu macicy. Ciąża tydzień 20: objawy rozstępów są już widoczne, zwłaszcza jeśli nie używać kosmetyków, które uniemożliwiają ich wygląd – zespół przed światłem do czerwonawo-brązowy. Niektóre kobiety mogą mieć trudności w oddychaniu, a narządy wewnętrzne rysować w membranie, a pojemność płuc jest zmniejszona. Gdy owoc spadnie w głąb jamy miednicy, objawy te odejść. Pierwsza ciąża płód jest obniżony na kilka tygodni przed porodem, z obserwacji – do siebie porodu.

load...

Istnieje jeszcze dokładnie połowa ciąży, ale bez toksyczności, jak w pierwszym trymestrze ciąży, więc druga część ciąży będą latać znacznie szybciej.

load...