Ciąża tydzień 17: objawy, objawy, USG

Ciąża w wieku 17 tygodni – czas na szybki rozwój dziecka i łożyska. A jeśli na początku łożysko są bardzo cienkie powłoki z kosmków kosmówki do 17 tygodni waży około funta. Łożysko jest w pełni ukształtowany, posiada kompletną sieć krążenia. To dzięki naczyń krwionośnych w łożysku dziecko otrzymuje składniki odżywcze i pozbywa się zbędnych produktów przemiany materii. Na początku 17 tygodnia kobiety zaczyna zdeponować brązowy tłuszcz, który jest niezbędny dla zwiększenia transferu ciepła w organizmie, jak dziecko jest pozbawione tłuszczu, a jego skóra jest nadal bardzo cienka.

load...

Rozwój Natal od dziecka jest 17 tydzień ciąży

Ciąża tydzień 17: USG potwierdza, że ​​dziecko reaguje na gwałtowny wzrost dźwięku. Tak więc, jeśli w czasie badania, obok ściany brzucha matki umieścić głośnik i rozpocząć podawanie dźwięk, to będzie widać, że dziecko zaczyna aktywnie przenieść lub zmienić kierunek. Ciąża tydzień 17 znaki na nas w tym okresie – owoc waży około 100 gramów, a jego długość wynosi ponad 12 cm.

Uzi w 17 tygodniu ciąży

Ciąża tydzień 17 Objawy: kobiecie serce zaczyna bić szybciej 1,5-2 razy wraz ze wzrostem obiegu ze względu na łożysko, które odżywia płód. To zwiększa obciążenie sieci naczyń włosowatych, co oznacza, że ​​niewielkie krwawienie z nosa i krwawienie z dziąseł są normalne dla kobiety w ciąży.

load...

17 tydzień ciąży brzuch

Niektóre kobiety zauważyć na bardziej intensywne pocenie się i wydalanie wydzieliny z pochwy, dlatego należy zwrócić większą uwagę na higienę osobistą. Macicy w 17 tygodniu ciąży wynosi 4-5 cm. Poniżej pępka, a jego dno jest umieszczony między spojenia łonowego i pępku. A jeśli nie masz czasu, aby zrobić badania i diagnostykę laboratoryjną, nie jest zbyt późno, aby zrobić to teraz.

load...