Ciąża tydzień 14: objawy, objawy, USG

Na tym etapie ciąży, dziecko nadal się kształtować oblicze: wyciągnięte uszy, policzki i nos. Mimo, że oko jest nadal całkowicie dokręcone pokrywek, że, w przeciwieństwie do poprzednich tygodni nie jest tak szeroko rozstawione. Na czternastym tygodniu dziecko pojawia germinal puch, również planowanych brwi w dół i podpowiedź roślinności na głowie. Narządy wewnętrzne nadal rozwijać. Tarczycy jest gotowy do produkcji hormonów.

load...

Rozwój Natal od dziecka w wieku 14 tygodni

Ciąża tydzień 14: Uzi. W tym tygodniu dziewczęta jądra schodzą do części miednicy i chłopców pojawia prostatę. Chociaż genitalia mogą być już opisany jako mężczyzna i kobieta, USG jest nadal niemożliwe do rozróżnienia między nimi. Dziecko jest już produkcję moczu i wali. Jednak na tym etapie ciąży przyszła mama wciąż nie może czuć ruchy dziecka.

Jeśli masz ciąży 14 tygodni, następnie okres ten dziecko znacznie wzrosła i stała wielkość gruszka. Jego długość wynosi około 80-113 mm, masa – około 25 gramów.

load...

Uzi w 14 tygodniu ciąży

Ciąża tydzień 14: objawy. Na czternastym tygodniu rozpoczyna się od drugiego trymestru ciąży. Od tego czasu swój rozkwit. Chociaż macicy każdego tygodnia wzrośnie, poczujesz się bardziej energiczny. Bardzo szybko można zauważyć, że żołądek zaczyna rosnąć. W tym okresie wiele kobiet stają się świadomi ciąży. Teraz, gdy dyskomfort toksyczności wycofał się, nic nie przeszkadza, aby uświadomić sobie swoje przyszłe macierzyństwo.

load...