Ciąża tydzień 12: objawy, objawy, USG

Ciąża tydzień 12: znaki. W dwunastym tygodniu ciąży, mózg rozwija się, ale na tym etapie jej rozwoju, jest bardzo podobny do dorosłego ludzkiego mózgu, tylko w miniaturze. Teraz, gdy już wszystkie fundamenty położył dziecko ciała, w lewo, aby kilka ostateczną shtrishki. Układ mięśniowy płodu jest już dość zaawansowana, ale jego ruchy są jeszcze mimowolne. Na palcach rąk i nóg są podstawami rozwoju paznokci. Wątroba dziecko zaczyna samodzielnie produkować żółć i gut w tym tygodniu po raz pierwszy nie wystaje poza jamę brzuszną.

load...

Ciąża tydzień 12 Ultrasound

Ciąża tydzień 12: Uzi. Na tym etapie ciąży przez USG pokazuje, jak dziecko wydala różne akrobatyczne ewolucje. Jeśli masz chłopca, miał już zdegenerowane żeńskich narządów rozrodczych, zastąpionego przez męski. Wszystkie systemy ciała płodu jest w pełni ukształtowany, jest teraz aż do narodzin będą rosnąć i rozwijać. Każdego dnia dziecko jest coraz bardziej podobny do swoich rodziców.

Jeśli masz 12 tygodni ciąży, dziecko jest teraz wielkość dużych jaja kurzego. Jego długość wynosi około 60 mm, a masa – w zakresie 9-13 gramów.

Rozwój Natal od dziecka w wieku 12 tygodni

Ciąża tydzień 12: objawy. Na tym etapie ciąży łożysko leży na wiodącą rolę w produkcji hormonów, które jest zazwyczaj konieczne do utrzymania ciąży. Wcześniej funkcję tę pełni ciałka żółtego, utworzona w miejscu dojrzewa jajo.

load...

Na tym etapie powinno przestać czuć się źle, związany z wczesnym zatrucia. Jednak jakiś czas może być utrzymana w ciąż mnogich manifestacji toksyczności.

Na tym etapie ciąży, że serce zaczyna bić szybciej, macica rośnie w brzuchu, jak również wzrost o około 10 centymetrów szerokości, że nie jest już w części biodrowej ciała wystarczająco dużo miejsca. Już na podstawie wyników ultradźwięków (wielkość płodu), lekarz może bardziej precyzyjnie określić czas dostawy.

load...