Ciąża – 11 tydzień: objawy, objawy, USG

Ciąża tydzień 11: znaki. Między 11 a 20 tygodniem ciąży, następuje gwałtowny wzrost płodu. Aby zaspokoić apetyt rosnącego dziecka w łożysku zwiększa liczbę naczyń krwionośnych. Głowa jest nadal nieproporcjonalnie duża, zajmuje prawie połowę mniejszy od wielkości całego ciała. To dlatego, że rodzic mózgu dziecka rozwija się bardzo szybko w głowie. Na tym etapie jest rozwój wszystkich narządów wewnętrznych, ale część jelita jest nadal spadają w pępowiny. Ale już w następnym tygodniu problem zostanie całkowicie rozwiązany.

load...

USG 11 tydzień ciąży

11 tydzień ciąży USG. Na tym etapie kompletne tworzenie mostka są identyfikowane genitalia. Nadal rozwijać palce i dłonie. Nogi są bardzo krótkie w porównaniu z ciałem, oczy szeroko ustawione, uszy są niskie. Na tym etapie ciąży zaczyna tworzyć tęczówki. Wątroba jest jedna dziesiąta wagi płodu rozpocząć pracę nerek. Zużyte produkty odpadowe dziecko przez krwiobieg wprowadzić łożysko.

Jeśli masz 11 tygodniu ciąży, długość dziecka wynosi około 44-60 mm, a waga – około 8 gramów.

Rozwój porodzie z dzieckiem jest 11 tydzień ciąży

Ciąża tydzień 11: objawy. W ciąży 11 tygodni, metabolizm jest zwiększona o około jedną czwartą – 25%, co oznacza, że ​​teraz kobieta spala kalorie szybciej niż to było przed ciąży. To zwiększa objętość krwi, więc większość kobiet doświadcza wewnętrznego ciepła, pocenie się obficie i picie dużej ilości płynów. Kobiety w ciąży w tym okresie często niestabilnym nastroju, że obserwowane niewytłumaczalny lęk, niepokój, drażliwość, płaczliwość i skokami napięcia emocjonalne. Kochający mąż będzie musiał w tym czasie, aby znaleźć siłę, aby pomóc w radzeniu sobie z trudnościami tymczasowych. Jeśli czasem problemy psychologiczne nie znikną same z siebie, trzeba poprosić o pomoc profesjonalnego psychologa.

load...

load...