Ciasto z dżemem jabłkowym – minimum wysiłku, maksimum przyjemności

Zawartość:

Mówią, że najbardziej komfortowym domu zapach – zapach ciasta. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. A ponieważ do pieczenia był i nadal jest istotnym atrybutem domu, tryb w rodzinie, ciszy i spokoju. Jak przyjemny wieczór na rodzinny obiad, herbatę z domowe ciasteczka i ciasta! Jeśli przestrzegać tych spotkań, pewnie wiecie, o wiele bardziej niż receptury wypieku. I każdy szanujący gospodyni zdolny do prostych i niedrogich produktów ugotować coś niezwykłego. Na przykład, ciasto z dżemem jabłkowym, które mogą być pieczone, jeśli nie można zrobić ciasto z jabłkami.

load...

Należy zauważyć, że przepis na to ciasto może być bardzo różny. Piec to ciasto może być wykonana z drożdżami, piasku, puff, a nawet herbatniki ciasta. Jaki przepis lubisz bardziej? Wybrać i przygotować!

Vitushka szybkiego ciasta drożdżowego

Ten przepis z pewnością docenią prostotę i szybkość przygotowania! I tylko szybkie ciasto okazuje się nie tylko, że były bardzo smaczne, ale również bardzo ładne. Jedyny warunek – musi mieć zacięcie z tartych jabłek. Spróbuj ugotować – to na pewno cieszyć się szybką ciasto!

Składniki:

 • Suche drożdże – 1 woreczek;
 • Świeżego mleka wody – pół szklanki;
 • Margaryny do pieczenia – 1 opakowanie;
 • Cukier – 1 łyżka;
 • Sól – szczypta;
 • Mąka – sprawdzenie w pożądanej konsystencji;
 • Apple jam (jam);
 • Jaj do smarowania ciasta.

Przygotowanie:

load...

Drożdże zmieszane z cukrem i zasadzić je w ciepłym mleku. Zastrzegamy sobie drożdże w ciepłym miejscu do kapelusza piany. Tymczasem zimno margaryna spread w misce, dodać szklankę mąki, soli i posiekać wszystko na okruchy. Oznacza to, że w wyniku, musimy dostać małe dziecko olej mąkę. Kiedy drożdże spieniania korek, wlać do miski z mąki z margaryną i mieszać. A teraz, powoli (powoli!) Mąka Podsypaya, ugniatać sztywny ale miękkie ciasto. Ciasto powinno mieć elastyczne, nie przykleja się do rąk i łatwo walcowane.

Następnie przygotować okrągłe do Vitushka, tylko szczotkowanie go olejem roślinnym. Włącz piekarnik i pozostawić do ogrzania do 180-200 stopni. Tabela mąką, rozłożone na nim i rozwałkować ciasto na prostokątnej jego formowania grubości około pięciu milimetrów. Smaruje arkusz ciasta i dżemem, równomierne rozprowadzenie na całej powierzchni. Teraz złożyć ciasto na bochenek i dobrej zaschipyvaem wszystkich krawędziach.

Traktujemy naszą roll-kiełbasę, a odwracając się układać w kształcie ślimaka. Vitushka pozostawić na dziesięć minut. W tym czasie ciasto ma czas, aby wymyślić trochę i uzyskać wspaniały tort. Następnie olej w górnej części ciasto z ubitym jajkiem i umieścić go w piecu. Upiec na złoty kolor. Gotową Vitushka wyjąć z formy, posypać wody i suchej pokrywy z czystym ręcznikiem. Rezerwa pod ręcznikiem aż do ostygnięcia. Ale teraz można zaparzyć herbatę i próbkę z ciastem strzelać!

Uwaga:

Jam można zastąpić świeżym, startego na grubej jabłek trących.

Flan wykonane z ciasta drożdżowego

Ten przepis jest dość proste, zbyt! Do tego ciasta będziemy potrzebować żadnych dżem jabłkowy. Ogólnie rzecz biorąc, to flan zbyt szybko. Prawdziwa ciasta drożdżowego należy stać i chodzić.

Składniki:

 • Jajka – 2 szt;
 • Cukier – 2-3 łyżki;
 • Mleko – pół szklanki;
 • Masło – 2 łyżek;
 • Olej roślinny – 1 łyżka;
 • Drożdże suche – 2 łyżeczki;
 • Sól – szczypta;
 • Skrobia ziemniaczana – 1 łyżka;
 • Jabłko jam – jeden kubek (ok);
 • Waniliowy – szczypta.

Przygotowanie:

Ogrzanego mleka, miesza się z cukrem i rozcieńcza drożdży w nim. Można dodać do mieszanki trochę mąki, aby uzyskać rzadki rozmówcy. Zastrzegamy drożdże przyjść. Kiedy robią pianę, wlać drożdże w misce, dodać surowe jaja, sól, wanilię i wymieszać. Teraz zaczynamy przesianej mąki wlać, mieszając miękkie ciasto. Zostawiamy to pasuje do trzydziestu minut. Teraz zagnieść ciasto, dodając do niego stopiony i chłodzi masła zmieszanego z warzyw. Po tym, przykryć miskę z ciasta z ręcznikiem i pozostawić w ciepłym miejscu na kolejną godzinę.

Kiedy ciasto jest odpowiedni, i zwiększy swoją objętość, uderzył go i położył na stole posypane mąką. Naczyniu do pieczenia posmarować olejem i włączyć piekarnik, które muszą być rozgrzane do 180-200 stopni. Mamy rozwałkować ciasto w warstwie o pięć do siedmiu milimetrów grubości, i położył go w formie tak, że obejmuje bok i wykracza poza jego krawędzie. Teraz zostanie wyrzucona wałkiem na krawędzi kształcie obręczy, odcięty nadmiar ciasta i zbierają się w kłębek.

Jam miesza się ze skrobią. To daje mu lepkość i nie pozwoli, aby wypłynąć z tortu. Położyć farsz w formie i rozprowadzać go równomiernie. Pozostałego ciasta zrobić długą cienką wici, po prostu toczenia kawałki ciasta między dłońmi. Rozłożyć na wici nadzieniem w postaci ukośnej siatki. Test z bocznej krawędzi owijki w celu wytworzenia ciasta, tworząc krawędzi. Smaruje pie z utartych żółtek jaj i umieścić pieca, gdzie rezerwa upieczone na złoty kolor.

Gotowe ciasto delikatnie usuwa się z formy, posypać wody, przykryć ręcznikiem. Kiedy nasze ciasto ostygnie całkowicie, można zacząć się posiłkiem! Nawiasem mówiąc, ten przepis jest bardzo dobrze nadaje się w przypadku, jeśli chcesz gotować ciasto ze świeżych jabłek.

Ciasto piasek z dżemem jabłkowym

Kolejny szybki przepis na ciasto z dżemem jabłkowym. Tym razem będziemy przygotować szybki ciasta.

Składniki:

 • Mąka pszenna – 2 lub 3 filiżanki;
 • śmietana, margaryna lub masło – 200 g (pakietów);
 • Jajka – 2 szt;
 • Jam jabłkowy – 1 filiżanka;
 • Cukier – 1 filiżanka;
 • Proszek do pieczenia – 1 łyżeczka;
 • Waniliowy – szczypta.

Przygotowanie:

Roztopić margarynę i gaśnie. Mąkę przesiewa się i miesza z proszkiem do pieczenia (proszek do pieczenia ciasta). Teraz, dodać stopione margaryna, cukier, surowe jajka i wanilię, wymieszać wszystko dobrze. Wlać mieszaninę mąki i zagnieść ciasto, które nie powinny się zdarzyć bardzo wytrzymałe i elastyczne. Podzielić ciasto w połowie, a druga część wsuwa się do zamrażarki, gdzie rezerwa na pół godziny.
Drugą część ciasta jest wdrażany do grubości formacji od pięciu do siedmiu milimetrów i położyć go na posypanej mąką blasze. Początek cieście równomiernie umieścić dżem jabłkowy. Mrożone ciasto rozdrabniania na tarce w miękiszu, a okruchy wlać górną jam jako warstwę poziomującą.
Wysyłamy ciasto do pieczenia w ogrzanym do temperatury 180-200 stopni piekarnika i piec nasz szybki patty około dwudziestu pięciu minut. To wszystko! Mamy słuchać go z piekarnika, ostudzić i podawać herbatę.

Zobacz, jak można przygotować szybko jabłka dżem tart? Minimalny wysiłek – maksymalna przyjemność. Tylko nie zapomnij, że trzeba gotować z przyjemnością. Więc wybrać przepis i gotować. Ciesz się apetyt i sukcesów w dziedzinie kulinarnej!

load...