Ciasto czekoladowe na kefir „The Night”

Zawartość:

Jak często chcę upiec pyszne ciasto, ale często drogich składników, a gotowanie zajmuje zbyt dużo czasu. Zanurz się w domowej roboty smakołyków? W żadnym wypadku! Po tym wszystkim, nie jest to łatwe i smaczne ciasto czekoladowe z kefirem. Nadrabia istnieć w każdej lodówce i jasne smak kakao zachwyt miłośników czekolady.

load...

Szczególny urok torcie „Noc” – w prostocie ciasta. Ugniatać może jeszcze kawalerem, nie jest zaznajomiony z branży kulinarnej, czy dziecko, które chce się podobać jego matka niespodziankę, ale co umiejętne gospodyni – nawet bardziej. Może być umieszczona ciasta banana, wiśni lub malin jam, orzechy, rodzynki – tak traktować staje się bardziej aromatyczne i bardziej oryginalne tylko.

Grubość ciasta bezpośrednio wpływa na smak ciasta: im cieńsza, tym bardziej soczyste i smaczniejsza będzie leczeniu. Można upiec ciasta o grubości od 1 do 3 centymetrów. Jeśli podoba bardzo soczyste, wilgotne ciasto, przygotować an_0 ​​do 1/4 już normą. Zakończyć ucztę na dwa sposoby: aby nasmarować górną część szczątków an_0u czekoladowego lub gotować powłoki i pokrycie jego szczyt i boki tortu. I można ozdobić czego dusza zapragnie: Krople czekolada, kokos, ananas małej kandyzowanych, figurki z marcepanu, cukru pudru lub czekolady.

Chocolate Cake „The Night” z an_0em

Ważne jest, aby gotować jakości an_0em dla tego przysmaku. Tłuszcz mleczny jest lepszy do domu. Nie pozwól wygląd brył, ale czy to naprawdę się stało, bezpiecznie wytrzeć an_0 ​​przez sito dużą łyżką. Olej pomaga zagęszczający śmietanę, ponieważ powinien być trochę chłodno. Najlepszy ze wszystkich, jeśli wstępnie narażać olej z lodówki na 1-3 godziny.

load...

Składniki:

Dla czekoladowych ciastek:

 • Przesianej mąki – 2 szklanki wymiarowe
 • Jogurt 2,5% tłuszczu – 500 gramów
 • Gaszonego sodowy – 2 łyżeczki żadnych preparatów
 • Cukier – 2 miarki
 • Kakao – 6-8 łyżki
 • Jajka – 2 szt

Dla an_0em:

 • Mleko – 2 szklanki
 • Cukier – 1,5 szklanki
 • Mąki – 2 łyżki
 • Jajka – 2 szt
 • Masło – 110 gramów

Przygotowanie:

Ciasto na placki zrobione zaskakująco szybko, ponieważ oferujemy gotować ciasto zacząć rozgrzewania piekarnika do 175 stopni i przygotowanie formy do pieczenia. Należy smarowane grubości warstwy papieru lub prostelit margaryn do pieczenia. Do placka okazało sprawne i piękny papieru koło cięcia w celu utworzenia dna i ścian pasa pergaminu. Połączyć krawędzie klipu. Najlepszy ze wszystkich, jeśli formularz ma być dzielony. Po zakończeniu wszystkich niezbędnych gotowości, rozpocząć mieszanie ciasta na ciastka czekoladowe.

W misce miksera połączyć wszystkie składniki z listy dla testu. Dobrze wymieszać wodnistą masę przy średniej prędkości. Wlać ciasto w postaci warstwy do 3 cm. Umieść na środkowej półce piekarnika na kwadrans. Po upływie określonego czasu, sprawdzić dostępność, przebijając ciasto wykałaczką – musi być czysta i sucha. Z tych ilości składników będzie ciasta 8, jeżeli kształt o średnicy około 25 centymetrów. Upieczone warstwy, pozostawić do ostygnięcia, aw międzyczasie zjeść budyń gotowania.

Aby to zrobić, należy zagotować pół szklanki mleka, a jak dużo cukru. Wymieszać resztę mleka z jaj i mąkę na jej jednorodność i delikatnie podtrzymującego wchodzi tej mieszaniny do wrzącego mleka z cuan_0. Zmniejszenie do minimum ciepło i stale mieszając, gotować an_0u około 7-8 minut, aż zgęstnieje. Zdjąć z ognia i pozwól całkowitego ostygnięcia. Następnie dodać masło, ogrzano do temperatury pokojowej i trzepaczka miksera. Custard jest gotowy. Można wlać łyżeczkę cukru waniliowego razie potrzeby.

Z szerokiej płaskiej płyty położyć pierwszego ciastka czekoladowe i obficie smarować gorącą śmietany. Powtarzać aż elementów zamykających, góry i ozdobić również promazhte opcjonalne – włókno kokosowe, kakao, owoce kandyzowane i podobny wystrój pyszne. Gotowe ciasto „The Night” zostawić na dolnej półce lodówki do zaparzenia, ale nie mniej niż 6 godzin. Zapraszamy na herbatę!

Ciasto czekoladowe na kefir „The Night” z kwaśną śmietaną

Kompletny smakowe mleko ciasta śmietana i ciasto znasz kefir nabywa nowy odcień czułości. Dwa lub trzy łyżki płatków migdałowych nie tylko udekorować danie, ale także nadać mu wspaniały orzechowy notatki.

Składniki:

Do ciasta:

 • Jogurt tłuszczu – 750 ml
 • Mąka – 3 szklanki
 • Cukier – 3 miarki
 • Egg – 3 sztuki
 • Kakao w proszku – 8-10 łyżek
 • Soda wapno palone – 3 łyżeczki

Do an_0u:

 • śmietana 20% tłuszczu – 450 gramów
 • Cukier – 1,25 szklanki
 • Cukier waniliowy – 8 gramów

Przygotowanie:

Przede wszystkim, przesiać mąkę z sodę i proszek kakaowy w głębokim pojemniku. Jaja mielenia żarówki cukru za pomocą kołków, wlać normalnego jogurt i ponownie przesiać suchą mieszaninę mąki. Wyrobić ciasto czekoladowe jednorodny i rozpocząć pieczenie ciasta. Piec powinien być ogrzewany z góry do 175 stopni i nasmarować formę masłem. Wlać cienką warstwę ciasta, w przybliżeniu 2-3 centymetrów. Piecz ciasto co 15 minut, uważając, aby nie otwierać drzwiczek piekarnika w tym procesie.

Niech gotowe ciasta ostygnięcia, nadszedł czas, aby śmietaną. W osobnym pojemniku, wlać śmietanki, cukru i wanilii, vsypte bicz trzepaczki do całkowitego rozpuszczenia się ziaren. Na szerokim naczyniu rozpocząć rozplanować ciasta, promazyvaya każdy około 4 łyżki delikatnego an_0u. Aby poradzić sobie z tym, ozdobić gotowego produktu do wyboru za pomocą czekoladę, kakao i cukier puder. Pozostawić ciasto „nocy” na zimno przez 6-7 godzin do impregnacji. Bon appetit!

Jak widać, ugotować smaczny i delikatny przysmak można szybko i, co najważniejsze, że stworzenie arcydzieła kosztować będzie tanie. Każdy jogurt w lodówce nie tak, że będzie miało miejsce za mały – umieścić w sztukach danie z ich miłości, uwagi i wyobraźni. Jeśli nie przygotowaliśmy skomplikowanych potraw, takich jak ciastka, wskazane jest, aby rozpocząć z tego przepisu. Gotować z przyjemnością!

load...