Christmas ball w technice scrapbookingu: oryginalna życzeniami i ozdoby na choinkę

W przeddzień świąt noworocznych byłoby pożądane, aby przygotować rodziny i przyjaciół specjalne gratulacje. W tej klasie mistrzowskiej dołożymy karty noworoczne w technice scrapbooking. Biorąc pod uwagę motyw pocztówek, mamy Dajmy mu kształt choinki zabawek – sharika.Oglavlenie:

load...

Materiały i narzędzia dla rzemiosła

 1. Biały teksturą kartonu A4;
 2. Kolorowe tła na tekturze;
 3. Papieru okrągłe serwetki ażurowe;
 4. Zieloną satynową tasiemką 1 cm szerokości;
 5. Czerwone i białe wstążki szerokości 0,5 cm; Połówki
 6. Pearl paciorki;
 7. Ołówek

 8. I linijki; Nożyczki
 9. Lli_1;

 10. Nożyczki w kształcie tarczy;
 11. Przezroczysty klej uniwersalny „Dragon”;
 12. Jednym uderzeniem.

Krok Master Class z instrukcjami fotograficznych

Bądź fundament kart kartonowych. Narysuj okrąg o żądanej wielkości. Dorisovyvat się tak, aby uzyskać Boże piłki. Biały karton podzielić na pół. Odcinek linii popycha drewniany kij pod linią umieszczając kilka arkuszy kartonu. Pomoże to uniknąć nieestetycznych zmarszczek, gdy pochylił karty.

load...

Na puste rysować wzór Christmas piłkę tak, że część globu zapisać się na linii zagięcia. Powtórz czynności z innymi kartami.

Cięcie kart bazowych, przycinanie krawędzi.

0.

Przygotowanie tła na zewnątrz karty. Wybierz czerwonym tle z białym śniegu i małych okrągłych zdjęć Christmas motywu. Z kartonu z czerwonym tle wyciągnąć dwa koła, którego średnica musi wynosić 1 cm mniejsza niż średnica podstaw kart. Cięcie kręgów nożyczkami kształcie ostrza.

5.

Wytnij dwa wzór Bożego Narodzenia tematikn.

1.

Otwieramy zewnątrz karty. Z pomocą przezroczystego kleju uniwersalnego „Dragon” zapiąć czerwone tło na centrach przednich i tylnych stronach kartki.

8.

Następny klej na obu bokach podpaski kartki papieru ażurowych.

6.

Ostatnią warstwę naszych kartek świątecznych są małe rysunki. Trzymać je w przezroczystym klejem.

5.

Połączenie z czerwonym i zielonym jest uważany za jeden z symboli świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Dlatego na twarzy kart dodać trochę zieleni. To może być zielone liście praktycznie dowolny kształt.

5.

Uzupełnienie składu łuk. Nałożyć wąski czerwoną wstążką na szeroką zieloną wstążką i łuk wiązana. Ręce wyprostuj dziób pętlę tak, że są one oddzielone od siebie. Czubki czerwoną wstążką jest odcięta dwukrotnie większą długość niż zielone. W wybranym miejscu na pocztówce kapiącą kroplę kleju przezroczystego i przymocować podwójny łuk.

6.

Do wyschnięcia kleju, przygotować projekty na wewnętrznej karcie. Wybierz światło zielone tło z białymi kropki i beżu z trudem wychodzi wielkimi literami. Figurowe nożyczkami wyciąć dwa zielone i dwa koła beż. Średnica zielonej okręgu jest mniejszy niż 0,5 cm, od średnicy kart fundamentów. Beżowy średnica koła jest mniejsza niż 0,8 cm, od średnicy okrągłych podstaw ażurowych salfetki. 8.

T wystaje podobny do przodu karty. Klej pierwsze wielkie zielone kółka, potem ażurowe serwetki, potem beżowo kręgi.

1.

Możesz napisać życzenia na Nowy Rok po prawej stronie. A po lewej stronie i chcę dodać piękno! Bądź fanem zielonych i beżowych perłowymi liści.

05.

Fix wentylator liście pół perłowymi koralikami.

20.

Aby zwiększyć podobieństwo karty z christmas ball, pocztówki przewiduje możliwość powieszenia na choince. Pojedyncze dziurkacza do dziurkowania na karcie.

36.

Z białym satynową tasiemką zrobić pętlę i rozciągnąć go do otworu tak, że węzeł pętli w lewo z tyłu karty. Więc pętla nie będzie kolidować z kartą otwarcia, zawsze można usunąć, lub wykorzystać go powiesić kartkę na choince czy gdziekolwiek, który chce wypełnić świąteczną atmosferę.

53.

Kartka świąteczna w formie kuli Boże Narodzenie jest gotowy! Pozostaje tylko podnieść i napisać najmilszą słów najlepszymi życzeniami.

10.

31.

Piękne i twórcze Nowego Roku dla Ciebie!

Elena Levina

load...