Chłopiec czy dziewczynka: określić płeć dziecka

Zawartość:

Najważniejszym i długo oczekiwane wydarzenie w życiu każdej kobiety – narodziny dziecka. A jeśli płeć pierwszego dziecka może mieć absolutnie nie martw się, że odpowiedź na pytanie, jakiej płci będzie drugie, chciałbym wiedzieć dużo wcześniej. A w niektórych przypadkach do przewidzenia. Plus, w rodzinach, w których jest już chłopcem, moja mama chce mieć ładny cat-córkę. I vice versa.

load...

Teraz wiemy, wielką liczbę sposobów determinują płeć dziecka. Istnieją metody naukowe i popularne przesądy i wierzenia. W związku z tym duża liczba nowoczesnych matek studiujących różne książki, prowadzi badania, porównuje wyniki uzyskane w poszukiwaniu prawdy. Więc przyjrzyjmy się, jak można dowiedzieć się, kto będzie się urodzić – chłopca czy dziewczynkę – metodą odmładzania krwi. Niektóre mamusie powiedzieć, że naprawdę daje prawie 100% wynik. Ale to jest naprawdę?

Determinacja płci z krwi: fakt czy fikcja

Co to jest teoria ustalania płeć dziecka na podstawie krwi odmłodzenie? Jak stwierdzono ekspertów, każda osoba po pewnym czasie nie jest procesem aktualizacji śluzowej tkanki i samej krwi. W tym przypadku każdy z tych luk różnych płci. Tak więc, na przykład, kobiety krew odmłodzenie odbywa się co trzy lata, ale u mężczyzn tylko 1 raz na 4 lata. W sprawiedliwości należy zauważyć, że metoda ta nie ma zastosowania do metod naukowych, a zatem dokładność wyniku nie można zagwarantować. Jego skuteczność, zdaniem naukowców, jest tylko około 2%.

 

Głównym Istotą tej metody

Sposób określania płci dziecka odnowienia krwi może najpierw wydawać całkowicie uzasadnione i bardzo interesujące. Duża liczba badaczy do wniosku, że kiedyś krew ludzka jest całkowicie zaktualizowane przez kilka lat. Tak więc, aby dowiedzieć się, kto urodzi się do matek – dziewczyna lub chłopak – konieczne jest, aby dowiedzieć się, jak mówią w badaniu, jeden z krwi rodziców został zastąpiony później. W przypadku, gdy krew matki są znacznie młodszy niż mój ojciec, to rodzi się, najprawdopodobniej dziewczynkę. I odwrotnie, jeśli krew rodzica przeszedł aktualizację później, to będzie chłopiec.

load...

Zwłaszcza krew aktualizacji

Jak wspomniano wcześniej, kobieta odmłodzenie krew przechodzi tylko raz na trzy lata, mężczyzna – co cztery. Jednak pomimo tego, że krew może być aktualizowana i zupełnie innych okolicznościach. Dlatego, jeśli zdecydujesz, aby dowiedzieć się płeć dziecka, należy zanotować na kartce papieru, czy ty lub twój mąż, który mógłby przyczynić się do odnowy. Na przykład, to się dzieje:

  • Podczas transfuzji krwi;
  • Dając stacji transfuzji krwi;
  • W przypadku dużej utraty krwi podczas porodu, operacji, zabiegów, urazów, poronień, i tak dalej.

Nie zapominaj, że wszystkie te czynniki należy wziąć pod uwagę przy obliczaniu. Ma to zapewnić, że wynik będzie określić płeć przyszłego tworzenia maleńkim krwi metodą odmładzania był bardziej autentyczny. Dlatego obliczenia muszą być przeprowadzane od dnia wystąpienia zdarzenia, które doprowadziły do ​​odnowienia.

Ponadto obliczono podłogę i krew. Rh przyszła mama też ma duże znaczenie przy określaniu płci nienarodzonego dziecka. Jeśli matka Rh ujemny, wtedy okruchy podłoga będzie zależeć od którego krew zmieniła się wcześniej.

Jak obliczyć płeć dziecka

Aby dowiedzieć się, kto będzie się urodzić – następny chłopca czy dziewczynkę – konieczne jest, aby wykorzystać wszystkie dane, które są oparte na cyklicznym odmłodzenie krwią mężczyzn i kobiet (w zależności od dokładnej daty urodzenia). Jest ona obliczana na podstawie dokładnego wieku rodziców w momencie poczęcia. W tym wieku papieża należy podzielić przez 4, a wiek matki – do 3, 4 i 3 – czasach aktualizacji krwi u mężczyzn i kobiet.

Weźmy bliżej przyjrzeć się w jaki sposób można określić płeć dziecka, oczywiście, przy użyciu metody odnowy krwi. Więc, kto urodzi się do mężczyzn w wieku 30 lat i kobiet 28 lat? Wiek mama podzielić przez trzy. W rezultacie otrzymujemy 9.3. Wiek Papież podzielić przez cztery, wynik jest 7,5.

W tym przypadku, biorąc pod uwagę resztę cyframi uzyskanymi Wiek tata – 5, znacznie dłużej niż wiek matek – 3. W związku z kobietą znacznie młodszy niż krwi, które mogą wskazywać, że światło jest najprawdopodobniej pojawi się dziewczyna. Ale dokładnie przewidzieć płeć dziecka jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Innym, bardziej złożonym i interesujący przykład. W przypadku, gdy szczątki będą równe zeru, mogą się urodzić bliźniaki, lub bliźniaków. Matka – 24 lat. Ojciec – 28 lat. 24/3 wynosi 8, równy 28/4 7. Poważnie to powinno być w przypadku, jeśli w rodzinie były takie przypadki.

Jak zaplanować narodziny chłopca lub dziewczynę?

Data urodzenia ojca dnia – w 1983 roku, a jego matka – 1987. Następnie bierzemy średni wiek, w którym niektóre z płci pięknej planują mieć dziecko – 20 lat. W konsekwencji mężczyzna krew będzie odmłodzony w 2003 roku, następnie w 2007 r. W przypadku poczęcia w okresie od 2003 do 2007 roku, światło jest prawdopodobnie pojawi się chłopiec. W latach 2008-2017, dziewczynka urodzi. W 2017 roku, we krwi matki i ojca odświeżony, więc światło tego roku może pojawić się bliźniaki. Bliźniaki gender, że to jest niemożliwe z tej metody.

Oczywiście, określenie płci dziecka (metodą aktualizowania krwi) jest poddany ogromnej krytyki i dyskusji. Jeśli bowiem krew odmłodzenie naprawdę stało z powodu jej transfuzji, to co? A jeśli małżonkowie urodzili się w tym samym roku? Potem, jak zrobić wszystkie obliczenia, aby uzyskać dokładny wynik?

Powstaje pytanie, czy istnieje naprawdę prawdopodobieństwo pomyślnego metody prognozowania z wykorzystaniem krwi odmłodzenie? Jak wspomniano wcześniej, może nie 100% gwarancja autentyczności i dokładności metody. Tak, to realistyczna prognoza waha się od 68 do 88 procent. Jednak niektóre źródła są całkowicie pewni, że proces ten jest prawdą o 50 procent. Ponadto niższa różnica w obliczeniach, tym mniejsza dokładność wyniku. Dlatego, jeśli chcesz poznać płeć dziecka, należy spróbować jeszcze bardziej poważne opcje. Na przykład, US.   

Dowiedzieć się płeć dziecka od grupy krwi

Uważa się, że grupa krwi może określić płeć nienarodzonego dziecka. Do tego testu i nie należy brać zbyt poważnie, ponieważ to daje tylko wynik pięćdziesiąt procent. Po tym wszystkim, nauka nie jest jeszcze udowodnione, gdyż może to mieć wpływ na sposób, że na przykład, chłopiec urodził.

Tak więc, jeśli mama i tata krew należy do pierwszej grupy, szansa, że ​​rodzice będą dziewczynka, jest wysoka. To samo odnosi się do drugiej grupy. Przedstawicieli płci pięknej nią jakiegoś powodu podobnego. Ale chłopiec rodzi się, gdy partnerzy 3 lub 4. Córka, jeśli Papież odnosi się do grupy krwi 2 i matka – w 4 grupy. Jeśli papież w tym przypadku będzie 1. Lub 3., czekać na moją córkę.

Ale zanim zaczniesz liczyć, myśleć o tym, dlaczego są tak ważne, aby wiedzieć o płci nienarodzonego dziecka. Jeżeli jesteś chłopcem, będziesz mniej od swojej miłości? Czy chcesz tego rodzaju następcy i córką stać się ciężarem? Obecnie tożsamość płciowa nie jest tak ważne. Dziewczyna – radość matki, asystent i najbliższa osoba. Chłopiec staje się obrońcą, najemny.

Nawiasem mówiąc, to dlaczego w krajach wschodnich jest zabronione, aby przejść do Stanów Zjednoczonych w celu poznania płci przyszłego dziecka. Po chłopca dla nich – najlepszą rzeczą, jaka może się zdarzyć. Ale przez uczciwsze pań płciowych próbuje pozbyć. Ale, jak eksperci przewidują w najbliższej przyszłości sytuacja ulegnie zmianie, gdy kobiety będą bardzo tęsknić. A potem płeć dziecka będzie nie tak ważne.

load...