Chiński masaż twarzy dla odmłodzenia: Sprzęt i procedur łyżki wideo i gwasze

Kobieta może być piękna w każdym wieku. I to jest łatwe do osiągnięcia, jeżeli otrzymają należytą uwagę. Wielką zaletą, że są doskonałym wyborem. Można korzystać z usług ekspertów, odwiedzając salony kosmetyczne, lub skorzystać z przydatnych narzędzi. Gdy wynik Regularność jest niemal te same procedury. Nie ignoruj ​​chiński masaż twarzy, po tym jak wszystkie orientalne kobiety wiedzą, jak zatrzymać młodych i zatrzymać pożądane w życiu dorosłym.

load...

Zawartość:

Wpływ masażu na ogólny stan

Jego twarz odzwierciedla stan organizmu. Zmęczony wygląd, pigmentacja, trądzik i zmarszczki wskazywać na problemy zdrowotne. Doświadczony technik może natychmiast określić, które wewnętrzny narząd w potrzebie leczenia. I przy pomocy ruchów w czoło, podbródek, policzki, nos, zmienić przebieg choroby.

Zgodnie z rąk pacjenta masażysta całkowicie zrelaksowany. Wpływ nie tylko na skórę, mięśnie i kości. Komórki zaczynają aktywnie dzielić, co przyspiesza eliminację martwych cząstek skóry. Po pewnym czasie zabiegów osoba czuje przypływ sił, a jego twarz o wiele młodsza, figlarny błysk pojawia się w oczy.

load...

Bezcenne efekt pracy

Ekspozycji

W chińskim masażem czoła wielu kierunkach. Większość metod działania podlega tylko mistrza swego rzemiosła, który zna wszystkie subtelności struktury ludzkiego.

Taoistycznych masaż twarzy

Wpływ ten jest na całej organizmu poprzez punktów aktywnych biologicznie. Sesja nie odbędzie się za pomocą konwencjonalnych ruchów masażu, a także poprzez wymianę energii. W taoistycznej masaż twarzy osiąga harmonię przepływów energii, które rozpoczyna proces oczyszczania i odmładzania.

Pacjent całkowicie zrelaksowany. Ekspozycja następuje przez osoby korzystny wpływ nie tylko na strukturę skóry i narządów wewnętrznych, które przyczyniają się do leczenia i profilaktyki chorób.

Procedura ta jest wykonywana na czystej powierzchni. W razie potrzeby złuszczania można przeprowadzić wcześniej.

Taoistycznych masaż twarzy dla odmłodzenia poprawia krążenie, oczyszcza pory. W rezultacie brakuje plamy, pryszcze i czarne plamy, kontury twarzy stają się jasne.

Ponadto, specjalista działa na szyję i dekolt, co eliminuje skutki stresu, bóle głowy i przewlekłą zmęczenia.

Masaż Gua Sha-

Charakterystyczną cechą tej procedury jest stosowanie specjalnych płyt wykonanych z jadeitu lub bawolego rogu. Oprócz nich używa naturalnych kosmetyków. Masaż twarzy Gwasz to nowa usługa, ale ma całą armię fanów.

Działając na punkcie Dodatkowe przedmioty Specjalista uruchamia proces naturalnego oczyszczania skóry. W wyniku tego, że wygląda młodziej, znikają wszelkie możliwe wady. To nie chodzi tylko o zmarszczki i blizny, blizny.

Z pomocą masażu Gwasz twarzy pacjenta otrzymuje kompleksowe leczenie całego organizmu. Do znaczących wyników trzeba poddawać 10 sesje trwające około 1 godzinę.

Tybetańskie metody oddziaływania

Na rozwój techniki masażu chińskiego osoby trwa dłużej niż jeden rok ćwiczeń. Jednakże procedura może być przeprowadzona w sposób uproszczony na własną rękę. Pozytywny efekt będzie widoczny bardzo szybko.

Zacznij proces odmłodzenia jest możliwe za pomocą tybetański masaż twarzy. Podczas zabiegu, istnieje nacisk na pewne punkty, z wyłączeniem rozciągania skóry.

Uproszczona wersja jest to możliwe, aby dowiedzieć się na własną rękę. Efekt ten jest pod wpływem innej osoby (zwłaszcza specjalistycznych), nie będzie działać, ale skóra na twarzy stała się bardzo młoda i promienna. Stopniowe i dobre samopoczucie znacznie poprawić.

Held tybetański masaż twarzy z użyciem olejów kosmetycznych.

Dobrze wiedzieć! Relaksacja przyjdzie szybciej, jeśli pomieszczenie jest wypełnione światłem aromatem olejków kompozycji.

 • Palców do „rysować” na linii konturu szyi z góry na dół, omijając miejsce położenia tarczycy.
 • Dłonie

 • Składany „Łódź” do rysowania linii od jednego ucha do drugiego.
 • Wyciągnięcie ręki, aby naciskając na kości pod nosem policzkach po uszy, a następnie narysować linię w dół policzków.
 • Podobnie wpływa skrzydła nosa od dołu do góry.
 • Zacznij naciskając u nasady brwi i kontynuować ruch do świątyń.
 • Zachowanie światło kolistymi ruchami wokół oczu, ledwie dotykając skóry.

Tradycyjny chiński masaż Gua Sha-Video

Podstawowe techniki masażu chińskiego

Twarzy

Przed zabiegiem, twarz jest czyszczone i smarowane olejem kosmetycznym, tłoczony na zimno. Maksymalna ilość składników odżywczych zatrzymywanych wytworzonych w ten sposób środków.

Zastanawiam: Jeśli zastępca stosowanie różnych olejów zostaną rozwiązane równolegle kilka problemów skórnych.

Held chiński masaż twarzy dla odmłodzenia tylko ciepłe ręce. Aby to zrobić, wystarczy przetrzeć.

Aby zapoznać się z niezbędnych ćwiczeń 10, z których każdy jest powtórzono 10 razy.

 • Pierwszy przeprowadza się do skóry i mięśni wokół oczu. Rąk ma formę „łódki” zastosowane do twarzy. Oczy dokonać okrężne ruchy i częste mruganie.
 • Z zamkniętymi oczami delikatnie nacisnąć na nich podstawy dłonie.
 • Wówczas te same ruchy są wykonywane z kciukiem na wewnętrznych rogach oczu.
 • Rub okrężnym ruchem przegrody nosowej.
 • Potem pogłaskał skrzydła nosa od dołu ku górze.
 • Dotknięcie ręki posiadanych po policzkach. Lekki ruch i większe zapotrzebowanie w tym zastępcy.
 • Chwycić dolną wargę górną. Szczęki wyskakuje do przodu, ciągnąc skórę pod brodą. Palce odbywa umiarkowane naciskając na całej powierzchni dolnej szczęki.
 • Przedsionkami serca masować od góry do dołu w ruchu kołowego. Jest to wygodniejsze do prowadzenia ćwiczenie środkowe palce.
 • Palce obu rąk do rozpuszczenia i „wyciągnąć” linii od środka czoła do karku.
 • Koniec procedury otarcia szyi z ręki.

łyżki masaż dla skórze blask

Znaczący efekt odmłodzenia można osiągnąć poprzez prowadzenie łyżki chińskiego masażu twarzy (procedura wideo szybko opanować technikę).

Usługa ta jest popularna w salonach kosmetycznych. Na poziomie zawodowym, za pomocą specjalnego masażu łyżką. Ale pożądany efekt uzyskuje się wyjątkowo w domu przy użyciu konwencjonalnego łyżeczkę.

Dobrze wiedzieć! Wiele z nich zaleca się stosowanie urządzeń srebrne lub cupronickel, ale szczególną rolę nie gra, bo dodatkowe środki stosowane do obróbki powierzchni.

Dla procedura będzie potrzebował dwóch łyżeczek, oleje kosmetyczne (oliwa z oliwek), można wywar z rumianku. Ostatni potrzeby wlać do dwóch pojemników. W jednym z płynem musi być zimne, a drugi – na gorąco.

Przydatne! Aby utrzymać pojemność cieplną lepiej umieścić w naczyniu z gorącą wodą.

Chińskie łyżki masaż twarzy najlepiej jest wykonywać w godzinach porannych.

 • Urządzenia należą do gorącego bulionu, potem smarowane olejem. Włóż do dołu brwi i poruszać ruchem okrężnym do świątyń. Metoda ta pomaga uczynić mniej widoczne zmarszczki na czole.
 • Aby pozbyć się obrzęk górnych powiek, koła i worków pod oczami łyżką zamoczonym w zimnej bulionu i po prostu stosowane do obszarów problemowych.
 • Aby zmiękczyć fałdy nosowo-wargowe trzeba napompować policzkach i gorących urządzeń czerpalnych, olejem w tych miejscach.
 • Natłuszczonej gorącą łyżkę trzymać linię szyi do podbródka. Ten odbiorcza dla zmarszczek na szyi.
 • Celu wyeliminowania zmarszczek na twarzy powinny być obszary problemowe masowane z gorącymi łyżki w kierunku ruchu wskazówek zegara, a następnie w przeciwnym kierunku. Te same czynności wykonywane na zimno łyżki.

Procedury będą wizualnie młodszych niż 10 lat. Rezultatem będzie poprawić, jeśli z tyłu przyrządu do smarowania naturalny miód. Będzie to ułamek sekundy, aby utworzyć lekki efekt podciśnienia, co przyczynia się do oczyszczania pory zanieczyszczeń i nadmiaru łoju.

Z regularnych sesji chińskiego masażu dla odmłodzenia poprawią krążenie krwi, będą rozwijane w szybkim tempie i elastyny ​​kolagenu. Skóra staje się napięta, gładka twarz nabiera różowawy odcień. Zostaw bóle głowy, poprawia nastrój, narządy wewnętrzne zaczynają działać płynnie.

load...