Chemicznych skórki twarzy

Obecnie najbardziej popularna metoda odmładzania, omijając chirurga, jest peeling chemiczny. Wiele patrzeć do zabiegów chemicznych z dużą ostrożnością. Jednak eksperci twierdzą, że tego rodzaju peelingi najbardziej skuteczny i delikatny. Co jeszcze jest peeling chemiczny, jaka jest zasada jego działania na skórę i dlaczego zdobył taką dużą popularnością?

load...

Rodzaje peelingów chemicznych

Chemicznych skórki skóry wpływa na substancje aktywne w naskórku. Kompozycja do obierania środków chemicznych należą: gliny, minerałów i alfa-hydroksykwasu. Tak więc, różne środki chemiczne działają na powierzchownych i środkowych warstwach skóry.

Istnieją różne rodzaje peeling chemiczny twarzy. W małych obszarów skóry, w tym zmarszczki wokół oczu i ust i policzków podczas zmiany pigmentacji mogą być stosowane Peeling kwasem. Chociaż ten sam rodzaj peelingu został z powodzeniem stosowane na całej powierzchni twarzy i szyi, ramion i dekoltu. Procedura ta nie ma ograniczeń wiekowych.

Do chemicznego zdzieranie powierzchni jest powszechnie stosowane kwasy, takie jak kwas fitynowy, kwas pirogronowy, kwas mlekowy, kwas glukonowy lub kwas glikolowy. Dla Peeling chemiczny środkową i głęboką Peeling chemiczny ciała z użyciem kwasu trichlorooctowego.

Nawierzchnia i środkowe warstwy komórek skóry podczas chemicznego peelingu skóry i ciała równomiernie odkleić kilka warstw martwych komórek skóry. Prowadzi to do aktywacji syntezy elastyny ​​i kolagenu, wzrost nowych komórek i ogólnego odmłodzenia skóry.

load...

Tak, mamy już zidentyfikowane rodzaje peelingów chemicznych: Głęboka, środkowej i płytkie. Głębokie skórki chemiczne uszkodzenie błony podstawnej ograniczającą skóry właściwej i naskórka; środkowy – praca na poziomie naskórka; Powierzchnia – wyłącznie na poziomie warstwy rogowej naskórka.

Powierzchowne peelingi chemiczne

Przypomnijmy, że w przypadku tego rodzaju maszyn, obieranie retinolu, kwas glikolowy lub glukonowego.
Forma owoców implikuje obecność skórek chemicznej w kompozycji do pielęgnacji skóry z jednej z następujących kwasów: kwas jabłkowy, kwas winowy, mlekowy, glikolowy, etc. Najtrafniej określa powierzchowne Peeling chemiczny Peeling chemiczny owoców jest, który jest łagodny technika bez rozpraszania uwagi od rytmu pracy. Procedura ta może być używana z młodości i do sędziwego wieku z myślą o zapobieganiu starzenia się skóry.

Eksperci zalecają przy użyciu owoców Peeling chemiczny dla skóry problem ze śladami łojowych wydzielin i zaskórników. Dermakosmetolog ani dermatolog oblicza liczbę koniecznych procedur, metodę odrywania, jak i stężenia kwasu. Wyniki procedury zależy od czasu działania kwasu. Co do zasady, specjalista powołuje 5-10 sesjach, pomiędzy którymi jest przerwa w 7-10 dni. W celu uniknięcia negatywnych reakcji skóry na skórce chemicznym pacjenta zabrania do opalania podczas zabiegów kosmetycznych, w ciągu miesiąca od kuracji obierania.

Peeling chemiczny kwasów owocowych jest uważany za łagodniejszą formą złuszczania . Ekspertyza jednogłośnie kosmetologów – jest najlepszym rozwiązaniem wszystkich rodzajów peeling chemiczny twarzy. Obszar twarzy wymaga starannego miękkiego oddziaływania, ponieważ nawet niewielkie uszkodzenie objawia się w postaci zaczerwienienia i łuszczenia, zwłaszcza po niewłaściwej peelingu chemicznego wokół oczu. Niemniej jednak procedura obierania powinna zapewnić usunięcie martwych komórek i usuwanie nieprawidłowości. Zgodnie z warunkami najbardziej optymalna dla glikolowego skórki chemicznych.

Stężenie kwasu glikolowego w obierania w zakresie od 25% w pierwszym etapie i 70% w ostatnim etapie. Obieranie kwas glikolowy wpływa tylko powierzchniowe warstwy skóry.

Peelingi chemiczne twarzy powierzchnia nie wymaga znieczulenia i nie stwarza żadnego zagrożenia. Glikolowy skórka chemicznego feedback twarzy jest doskonała: zmęczona skóra staje się nowy wygląd, a regularne stosowanie daje niezrównane rezultaty. Nie istnieją wszelkiego rodzaju powikłań po peeling chemiczny z kwasami owocowymi. Na skórze nie ma tylko niewielki odcień różowawy, który znika w ciągu godziny. W dzisiejszych czasach, glikolowy skórka chemicznego zyskał niesamowitą miłość wśród płci pięknej.

Peeling, który jest produkowany przy użyciu kwasu glukonowego, jest bezpieczny w każdej porze roku i daje rezultaty w każdym rodzaju skóry, nawet do skóry wrażliwej. Poza systemem regeneracji skóry kwas glukonowy proces ma szereg specjalnych właściwości: poprawia własności barierowe dla skóry i zapobiega zniszczeniu procesów elastyny ​​promieniami ultrafioletowymi.

Eksperci chorus polecić glukonowy Peeling chemiczny twarz – konsekwencje takiego peelingu naprawdę inspirujące: wyraźna poprawa jakości skóry; wymawiane podnoszenie i działanie odmładzające; rozpocząć proces regeneracji komórek; wygładzania zmarszczki na powierzchni; przywrócenie wilgoci skóry i zwiększania jej właściwości barierowe; profilaktyka trądziku; Aktywacja syntezy składników macierzy skórę; leczenia przebarwień i nadmiernego rogowacenia; wzmocnienie ramy nośnej skóry; zapobieganie pod wpływem światła; stosowanie tego typu osoby peelingu chemicznego powierzchni, co opieka dnia.

Kwas glukonowy jest doskonała przywraca optymalny poziom nawodnienia skóry, nawilżające wszystkich jego warstw poprawia przenoszenie sygnałów między komórkami, stymulując rozwój czynników wzrostowych i procesów odmłodzenie skóry. Oprócz głównych składników – kwas glukonowy – aktywność obierania chemiczny zawiera kwas cytrynowy i mlekowy w małej objętości. Kwas glukonowy wraz z tych kwasów i glukonolakton posiada właściwości nawilżające i zmiękczające. Kwas mlekowy nawilża rogowej naskórka, gromadzi się w nich i zwiększa jej nawilżenie. Prawdopodobne jest wystąpienie powikłań po peeling chemiczny w postaci zapalenia skóry. Do blokowania odpowiedzi zapalne odrywania to pantenol, witaminę C, polifenole i zielonej herbaty.

„Yellow” retinowy złuszczanie nadana formie peelingu powierzchniowego mediana. Jest produkowany w oparciu o wyciągi z egzotycznych roślin urukum. Peeling chemiczny retinowy jest uważany za bardzo ostrożny, więc to może być przeprowadzane na młodej skóry. Głównymi powodami retinowego peelingów są: photo-aging, post-trądzik, przebarwienia i zmarszczki i drobne linie. W retinolu skórki chemicznych czoła skutki widoczne i są one dodatnie, wyrażone w keratynizacji epidermotsitov, normalizacja procesy różnicowania, stymulowania syntezy lipidów naskórka. Eksperci dają retinol Peeling chemiczny osoba opinie następujące linie: Procedura stymuluje angiogenezę, aktywuje syntezę elastyny ​​i kolagenu, pomaga przywrócić populację tzw komórek Langerhansa, poprawiając w ten sposób ponownego nabłonka tkanek, jak również zapewnienie komedonoliticheskoe i sebostaticheskoe działania.

Mediana Peeling

Istotą mediany obierania skórki TCA (aka) polega na wykorzystaniu TCA. Peeling chemiczny ciało i twarzy poprawia koloryt skóry, wygładza zmarszczki, post-trądzik i eliminuje nieestetyczne plamy starcze. Peeling chemiczny mediana daje wspaniały odmłodzenie. Przez trzy dni, skóra zachowała czerwonawy odcień, a następnie odkleić martwe komórki. Najszerzej stosowane skórki chemiczne z kwasem trichlorooctowym w stężeniu 15-35%, procedura ta wymaga czasu 10-15 minut.

Ta skórka chemiczny dla skóry suchej może być szkodliwe. Zamiast stosowania lekarz może zalecić użyć zimno lub zastosować znieczulenie.

Mediana skórki chemiczne, kwas salicylowy stosuje się w pierwszym i drugim ciężkości trądzik, łojotokowe zapalenie skóry, starzenie się skóry, nadmierne rogowacenie starcze, rogowacenie plama soczewicowata, jak i przebarwień. Salicylowy skórka jest doskonała Peeling chemiczny dla skóry problem. Wynika to z faktu, że kwas salicylowy jest beta-hydroksykwasy o właściwościach keratolityczne i silne działanie antyseptyczne i przeciwzapalne. Z tego powodu, salicylowy – peelingi chemiczne skórka jest na trądzik.

Salicylowy chemiczny skórki – Przeciwwskazania indywidualnej tolerancji, naruszenie integralności skóry, aktywne zapalenie skóry, opryszczkę w aktywnej fazie długotrwała ekspozycja na działanie słońca.

Głębokie peelingi chemiczne

Peelingi fenolowe są niczym więcej niż głęboki peeling chemiczny twarzy i ciała, co wpływa na głębsze warstwy skóry w celu skorygowania blizny i zmarszczki i przebarwienia oraz nadmierne rogowacenie. Głęboki peeling chemiczny jest przeprowadzane w środowisku szpitalnym, ponieważ jest to bardzo poważne i bolesne procedury, wyznaczyć i przeprowadzić wysokim profilu specjalisty. On czuwa nad wami w okresie rekonwalescencji po głębokim peelingiem chemicznym twarzy.

Ostrożność jest szczególnie

Wiele procedur może powodować poparzenia po skórki chemicznej. Z tego powodu wiele rodzajów peelingów chemicznych przeciwwskazań odbywają. Na przykład, trzymając skórki fenolu jest ryzyko wystąpienia wielu powikłań – blizny i pigmentacji Zaburzenia skóry. Poza kardiotoksichen fenolowej i nefrotoksyczne, a to oznacza, że ​​substancja obierania na podstawie substancji może powodować zaburzenia serca i nerek.

Mimo obecności przeciwwskazań, peelingi chemiczne sprzężenie zwrotne jest dodatnie w większości przypadków. Kobiety zaobserwować znaczną poprawę stanu skóry.

Peelingi chemiczne w domu

Użyj peeling chemiczny w domu powinien być bardzo ostrożny. Dobór odpowiedniego kwasu, lepiej zrobić razem z kosmetyczki. Jak zrobić peeling chemiczny? Najpierw trzeba dokładnie obliczyć stężenie kwasu i jego częstotliwość użytkowania.

Dla peeling chemiczny w domu, wskazane jest użycie peelingu powierzchownego. Wyniki peeling chemiczny inne rodzaje cię zadowolić, lepiej jest szukać pomocy u specjalistów. Stosując peeling chemiczny w domu zakłada zgodność z ważnych zasad:

  • Nie stosować peelingów chemicznych w lecie lub wysokiego prawdopodobieństwa wystąpienia oparzeń po peeling chemiczny. Idealny czas dla procedur – jest bardzo lub wiosną.
  • Wyprodukowanie peeling chemiczny w domu, należy zastosować rozwiązanie równomiernie cienką warstwą na całym twarzy. Nie stosować dużo kwasu w zmarszczek i blizn, aby uniknąć poparzenia.
  • Wstępnie oczyścić i odtłuścić skórę balsam lub żel.
  • Ściśle monitorować reakcję skóry do zabiegu, zwłaszcza w peelingu chemicznego wokół oczu. Wyczuwając spalanie, kwaśny roztwór natychmiast przemyć gorącą wodą.

Niedopuszczalne skórki chemiczne w chorobach autoimmunologicznych, ostrego zaostrzenia trądzik, a także skórki chemicznych podczas ciąży i laktacji skórki chemicznych. Pamiętaj, że peelingi chemiczne podczas ciąży może spowodować trwałe uszkodzenie płodu i powodować poważne zaburzenia w jego rozwoju.

Ale w następnym porodzie peeling chemiczny rozstępy będzie bardzo przydatna. Pomimo bólu, taka procedura pozwoli na znaczne zmniejszenie ich liczby i wielkości.
Twarz po peeling chemiczny wygląda znacznie młodziej, oczyszczone i wąskie pory, blizny i plamy pigmentowe, które przynoszą ci dyskomfort, po prostu zniknąć. Chcemy pokazać, peeling chemiczny twarzy – zdjęcie wyraźnie pokazuje nieporównywalne wyniki, aby oczyścić i odmłodzić skórę.

Pamiętaj, że dla każdej skórki chemicznych ważnych ostrożnością i prawidłowości. Jak często peeling chemiczny? Obserwować częstotliwość zabiegów, powtarzając im nie więcej niż 1 raz na 7-10 dni. Nie zapomnij skonsultować się z kosmetyczki.

Peeling chemiczny – nie jest to łatwe procedury, ale wyniki są warte wysiłku!

load...