Chcę dobrego męża! Gdzie je zdobyć?

Zawartość:

No, dobrze, co dziewczyna nie marzy o dobrym mężem? Nie ulega wątpliwości, istnieje wiele wolnych kobiet, doskonałą atmosferą i bez stempla w paszporcie. Ale kto wie, jak będą reagować na braku stempla, zachęcając doskonałym kandydatem na partnera życiowego.

load...

Jest prawdopodobne, że starał się zrobić znak na konkretnej stronie dokumentu. Tylko jak długo taki kandydat może zostać odnaleziona. Większość młodych kobiet marzy o sobie obok mężczyzny rodziny, być wsparciem dla żony i dzieci.

Panie szuka tylko obcisłe portfele, nie będziemy brać pod uwagę. Ta obojętność znaków jakości męskiej. Gdyby tylko miał konto w banku z kilkoma zerami. Inne poboku. Mówimy o kobiecie, która jest istotną decyzję o tym, jak wybrać dobrego męża.

Tak, kilkaset lat temu, ta sprawa była prosta. Była pani w piłkę i nie jest godna zalotników – bez liku. Każdy z nich był wystarczająco świadomi społeczeństwa i skakać poślubić Rake, złoczyńcę lub chciwego tyrana być może zbyt błahe albo nikt zażądał osoby. Były, oczywiście, przypadki, w których kobiety „chcą, nie chcą” nie jest uznawany, a małżeństwo zostało zawarte wbrew woli młodych pań.

Dziś, na szczęście, jak rzadko. Ale często można zepsuć swoje życie, wybierając mężczyznę do małżeństwa z różnych egzemplarzach niskiej jakości płci przeciwnej. Więc gdzie, to lepiej jest spojrzeć na wsparcie większych próbek rodziny, a jak powinno być?

load...

Gdzie i jak wybrać dobrego męża

W rzeczywistości, można znaleźć dobrego męża wszędzie. Ale nie może być tak szczęśliwy. I powodzenia – kawałek kapryśna i nieprzewidywalna. Ktoś dosłownie kręci pod nogami, a ktoś nie podvorachivaetsja zbyt często. Tak więc nadzieję na szczęście nie będzie. Lepiej jest spróbować nakreślić zakres miejscach gdzie większość oshivayutsya stanie zrobić przyzwoitą porcję kawalerów.

 1. Supermarket

  Jeśli człowiek jest wolny, to, oczywiście, na jedzenie, idzie do samego sklepu. Połowu ryb w supermarketach jest lepszy w godzinach wieczornych. Ponieważ ludzie zwykle pracują w ciągu dnia. A gdy w domu nikt nie czeka na obiad, po pracy, to spadek do sklepu, aby kupić jakiś fast food.

  Nie zdarza się, że kawalerowie nabyć coś bardziej imponujące – jeśli dziś niewielu ludzi wie, jak gotować dobrze, ale wciąż większość z nich preferuje szybko wpakować w kuchence mikrofalowej albo że zamorozku.Nu lub Shoplifting pierogi gotować, smażyć jajka … Jest! konieczne jest powiesić w kuchni po dniu! Więc wieczorem idziemy do supermarketu i oglądać męskich kupujących.

  Odpowiedni obiekt musi wybrać towar, a nie nazwę kogoś, a nie patrząc na listy. Znalezienie go, pływać z bliska i zapytać, na przykład, dostać słoik z przyprawami z najwyższej półki. Nie stanie się – więc nie nasz wybór. Dostanie – wymyślić, o co pytać dalej.

 2. Kręgle

  To miejsce, gdzie przestrzeń! Konieczne jest wykazanie, że dziewczyna nie jest w stanie toczyć kulki na torze tak szybko, że jest kilka, które chcą się uczyć mądrości jej. A jeśli nadal możemy na nich jeździć, inni nie muszą o tym wiedzieć. W końcu kobieta – aktorka z prirody.Vsegda można udawać, że kołki i bale widzimy po raz pierwszy w życiu.

  Niech przejechany nie nadają nauczycieli Cunning sztukę i dołożyć wszelkich starań, pokazując własne umiejętności. No, dobrze, co człowiek przegapić moment, aby pokazać się przed dość młoda dama? Musimy po prostu delikatnie sondować każdy dla OKOLTSOVANNY i wybrać najbardziej odpowiedni kandydat na stajennych.

 3. W bibliotece lub księgarni

  Tak, i tak skomputeryzowane razem korby, Masta takie miejsca. Nie wiadomo, co stracili, ale to nie ma znaczenia. Ważne jest to, że ci ludzie mają czasu na czytanie. Co znaczy ten fakt? Po pierwsze, że mają inteligencji być obecny. To jest dobre, ponieważ mój mąż jest głupcem trudno nadać normalną kobietę.

  No, a po drugie, że mają wystarczająco dużo wolnego mól rodzinę vremeni.Imey on, jego żona z pewnością ograniczyłoby żona limit.Vprochem byvayut.Da różnych ludzi wystające w bibliotekach i księgarniach, często żyją w swoim świecie, nie pozwalając nikomu do niego. Ale spróbuj coś jest to możliwe!

  Zwłaszcza, że ​​spotykają się w takich miejscach neslozhno.Dostatochno rozpocząć rozmowę o jakiejś książce. A potem wszystko idzie jak w zegarku. A jeśli ta osoba będzie nadal Family Man, mieliśmy uprzejmy pożegnanie. Wielkie rzeczy!

 4. Wędkarstwo

  Oooo, to doskonała opcja poszukiwania kandydata na męża! Nie tylko w pobliżu każdej kałuży, stawie nazwie, bez liku, tak też ryby w „staw” złapać wiatr. W tym celu konieczne jest jedynie, aby zakupić sprzęt i nauczyć się rozróżniać pływak z żyłki. Robak na haczyku w stanie trzymać opcjonalne. Przyklei się do jakich koneserów sprawy. I można przywiązywać się do nich, aby pomóc rzucić przynętę, po kilka razy i machnęła zahaczony szydełka w następnym krzaka.

  Jedynym make-up na ryby nie powinny być stosowane w każdym przypadku! Nie asystenci stała się podejrzane, i rzucać nowo wybitymi zakochuje się we własnym zakresie. Dobrze, jeśli bez makijażu czujemy niebieskawe ciało, a potem leżeć na plaży, udając się opalać. Jednak w tym przypadku, aby znaleźć pretekst do rozmowy wentylatora rybackiej będzie trudniejsze.

 5. Internet

  Przez celownik sieci zwykle są sceptyczni. To wydaje się odpowiadać z człowiekiem rozpoczęcia nakładania lub przystojny młody człowiek. A po drugiej stronie monitora siedzi znudzony nastolatek lub starsza pani rozrywkę. Ale nawet jeśli jest to dość dżentelmenem wiekiem i położył się na spotkanie, to może pojawić się na gwarnej koleś, nie mogąc zapłacić za dziewczynę, nawet w obskurnym kochanka tramvae.Ili pożreć, który zawsze nosi zabrudzone spodnie. Albo … Jednym słowem, wszelkie nieporozumienia.

  Ale! Oprócz tych subchikov na serwisach randkowych, nie są całkiem porządni ludzie. Po prostu nie postawił sobie za cel, aby dowiedzieć się, że jest jej mężem. Aby rozpocząć pracę wystarczy po prostu ciekawy kompatybilność sobesednika.Intellektualnaya – to jest coś. Nie nadaje się człowiekiem dla jednostki rodzinnej, więc przynajmniej drugi wola! Ale faktycznie, kilka sami lepiej szukać na forach dyskusyjnych i blogach. Jest mało prawdopodobne, że nie trzeć tych, którzy potrzebują przyjaciela na jedną noc.

 6. Kursy i Szkolenia

  Jest to tradycyjne miejsce poszukiwań dobrego męża. Jest mało prawdopodobne, że amatorski wygląd w butelce jest przeznaczony do nauki języków obcych i tańca towarzyskiego. Nie idź tam i meanie, liczyć każdy grosz. Na te rzeczy wydawać pieniądze i czas muszą być vouchsafed wyjątkiem tego, że człowiek, który aspiruje do samorozwoju. To jest kwestia szacunku.

  Nie, oczywiście, może być notorycznie egoistyczne lub narcystyczne indyukom.No ponieważ takie cechy nie da się ukryć! Przynajmniej rozsądna kobieta zauważy je po kilku spotkaniach. Najważniejsze – nie wygląda na człowieka przez różowe okulary. Szukamy kogoś, kto sprawi, że nasze życie bardziej komfortowym, a nie siwe włosy na głowie!

 7. Wydarzenia z różnych rodzajów

  Wszelkiego rodzaju wystawy, festiwale, prezentacje, konferencje i podobnych zgromadzeń – wystarczy Klondike dla poszukiwania partnerów życiowych. Oni przepychają kawalerów wszystkich grup wiekowych i kategoriach, począwszy od bohemy istot nie z tego świata, a kończąc zbyt awanturniczy zwolennikom „Żółty diabła”. Nie artystycznej utworzyć lub zwolennicy „żółtego diabła” nie nadają się do roli ojca rodziny wysokiej jakości.

  Pierwszy blisko problemów żarówki, a drugi będzie więdnąć nad złotem i utrzymać żonę i dzieci w czerni tele.Poetomu lepszy wybór potencjalnego pana młodego w tym przypadku – w środku między tymi, a te. Oznacza to, że musi on być człowiekiem entuzjastyczny, umiarkowanie romantyczne, ale w tym samym czasie firma podobny, w stanie myśleć o komfort rodziny.

Znajdź kogoś, kto może być wspaniałym mężem i dobrym ojcem, może być przez przyjaciół i znajomych, w pracy, a nawet w klubach. Istnieje opinia, że ​​w takich miejscach po prostu spędzać czas wszelkiego rodzaju spalania. To nie jest do końca prawdą. Są kluby, w których publiczność będzie całkiem przyzwoity.

To jest postępowe, oszczędny, inteligentni ludzie, zarówno wczasowicze i omówić pewne palące pytania. W celu uzyskania go w takim społeczeństwie, wystarczy wybrać odpowiednią instytucję.

Cóż, mamy mniej lub bardziej zdecydował się na miejscach, gdzie są godne tytuł licencjata męża. Ale jakie są kryteria, które określają, czy pan życia rodzinnego lub znaleźć kogoś lepszego?


Oznaki tego, że człowiek może być wspaniałym mężem

Często wpadają w pułapkę, kierując się w wyborze partnera życiowego tylko dla swoich własnych uczuć. Nie ulega wątpliwości, każda dziewczyna chce wyjść za kogoś bliskiego. Ale, niestety, rzeczywistość dowodzi, że małżeństwa miłość rzadko są skuteczne i silne. Bo gdy szaleje emocje, umysł jest cichy. A my po prostu zignorować znaki ostrzegawcze, co dana osoba nie nadaje się do życia rodzinnego.

To jest zrozumiałe. W euforii miłości nie chce zepsuć swój majątek pragmatyczne podejście do partnera. Ale jeśli naprawdę zamierza stworzyć w pełni dostatniej Unii, chcą, czy nie, i różowe okulary, choć z trudem, ale będą musiały zostać usunięte. Więc nie izgryzat łokcie, żałując własnej frywolność i krótkowzroczności.

Więc, jakie powinny być główne oznaki, że człowiek może być dobrym mężem?

 1. Szczerość

  Jeżeli pan w rozmowie próbuje uciec od omawiania pewnych spraw osobistych i wolą mówić jak najmniej o sobie, trzeba baczności. Równie dobrze może być tak, że po ślubie pojawi się niezbyt przyjemne okoliczności odnoszących się do jego przeszłości, teraźniejszości i planach na przyszłość. Dobrze, przeszłość jak przeszłość. W życiu nie ma wszystkich, a ludzie często zmieniają się na lepsze.

  Ale obecny i plan na przyszłość może być zupełnie nie do przyjęcia dla nas. Więc trzeba być otwartym, nie ukrywał, że w jego sercu, a na głowie. Ta otwartość pokazuje zaufanie, co jest dobrą bazą do budowania poważny związek.

 2. Niezawodność

  Często wpadamy w głowie miłości nad piętach chłopców, których zachowanie jest zbliżone do tendencji wiatru. Nigdy nie wiadomo, w jaki sposób ktoś bliski cierpi i że rzuca. Nie trzeba dodawać, że dla życia rodzinnego, to fakt – że nóż w swoim sercu? Mąż, który nie może być wszystko, by mieć nadzieję, nie może być oporoy.Hotya jako obronę w czasie i jest odpowiedni.

  Ale jak czuć się bezpiecznie bez solidnego stopami? Kiedy następny zmienny, nieprzewidywalny, nawet bardzo przyzwoitym człowiekiem, czy jest możliwe, aby na nim polegać? Jak można mieć pewność, że w tak trudnym mąż zawsze będzie wspierać? Oczywiście, nie. Tak więc, najpierw musimy sprawdzić wiarygodność pana, a potem myśleć o małżeństwie z nim.

 3. Słuchający

  W zasadzie, taka cecha jest konieczne, aby zarówno mężczyzn, jak i kobiet. W życiu rodzinnym, bez możliwości, aby słuchać i słyszeć się nawzajem nie może zrobić. Nie, w powierzchownych argumentów na tematy ogólne nie mogą czasem iść do każdego słowa. Jeśli problem przedmiotem dyskusji nie jest tak ważne, że nie jest konieczne, aby nadać mu całą swoją uwagę. Ale jeśli chodzi o poważnych rzeczach – to niepokojące, naruszania lub, wręcz przeciwnie, przyjemność – wówczas każdy z małżonków powinien słuchać swojego partnera.

  W przeciwnym razie, nie były one zrozumienie dobitsya.I jeśli na początku związku, istnieją oznaki, że człowiek nie słucha naszych uwag na temat osobistych doświadczeń, musimy pilnować. Jest prawdopodobne, że to samo będzie głuchy na omówienie pewnych problemów rodziny.

 4. Zdolność argumentować

  Często wybiera męża, chcemy zobaczyć wybrańcem w osobie, z którą w przyszłości nigdy nie będzie sporu. Jest to błędne podejście do małżeństwa. Różnice – integralną częścią normalnego współżycia dwojga ludzi. Po tym wszystkim, pozwalają nam znaleźć optymalne rozwiązanie problemu. Spór – ojciec prawdy. Ale to musi być uczciwe i sprawiedliwe.

  Jeśli facet w dyskusji jest wściekły, a może nawet gorszy, to jest złe an_1.Potomu że małżeństwo z pewnością uczyni problemy w przypadku jakiejkolwiek dwuznacznej sytuacji. Aby stać się dobrym mężem, młody człowiek powinien mieć możliwość, aby omówić kwestie kontrowersyjne bez większego zapału i przejście do jednostki. Tylko w ten sposób można zawsze dojść do kompromisu i zapisać swoje małżeństwo, pomimo wszystkich problemów życiowych.

 5. Aktywna w rozwoju stosunków

  Oznacza to, że człowiek powinien starać się dbać o młodej damy i pomóc jej podjąć pewne decyzje, wraz z dziewczyną, aby zaplanować coś, zainteresowanych jego problemów. Niestety, dzisiaj istnieje wiele mężczyzn w pasywnej pozycji w tych sprawach.

  Są one albo czeka na wszystkich znajomego Gordyjskie węzłów będzie wyciąć lub nawet pozwolić jej odejść. Aby żyć z taką osobą jest trudne. O ile, oczywiście, nie będziemy się głową rodziny. Ponieważ odpowiedzialność za rodzinę, on jest mało prawdopodobne, aby być przewożone. W każdym razie staram się trzymać z dala od niej, lwa spihivaya akcji obyazyannostey na barkach jego żony.

Może to być długi czas, aby mówić o tym, co powinno być objawy kawalerów, którzy w przyszłości będzie dobrym mężem. Jednakże, nie jest to wszystko jest istotne niuanse. Niektóre ogólnie dobrzy prostu nie mają pojęcia o wymaganiach małżeństwa.

Należą one do życia w rodzinie, opartej na koncepcji obszerne go. Są nawet młodzi ludzie, ze świadomością, że małżeństwo nie powinno niczego w swoim życiu zmienić. A kiedy ona mnie, albo nie wiedzą jak się zachować, albo starają się pozbyć takiego nieoczekiwanego stanie.

I rozporządzania inaczej. Ktoś idzie do czerwonego miasta, a ktoś z reguły ucieka od rodziny. Dlatego zadaniem dziewczyny, która mówi do siebie: „Chcę dobrego męża!”, Nie tyle, żeby go znaleźć, jak wtedy rzeźbić dla siebie. Co jest istotą tworzenia partnera życiowego?


Jak sprawić, by mężczyzna najlepszy mąż

Że mąż był naprawdę dobry, trochę zdobyć prawa do roli pana młodego. Nawet najlepszy obrabianego przedmiotu może być zdeformowany niskiej jakości produktu. Tak samo jest z ludźmi. Jeśli nie opanować sztukę właściwego wpływu na nich, to jest prawdopodobne, że ludzie zaczną się oprzeć, nawet niszczy się. Oczywiście, żaden z których pozytywna atmosfera w rodzinie, a następnie odmówić.

Jaki jest wpływ na sztuce małżonka? Przede wszystkim, w sensie, kiedy należy być twarde i kiedy iść do niego do ustępstw. I trzeba coś przekonać męża. Ktoś to wymaga trudnego wytrwałości ze strony kobiet, a ktoś – miękkiej, czasem współczujące podejście.

Ambition ludzie muszą być w stanie rozgrzać, przepuszczając ją przez rozwijanie szacunku dla samego siebie, a nie niszczyć. A potem będzie chciał lepiej i dołożyć wszelkich starań do tego. W pobliżu nie histeryczna, kłótliwy żona osiągnąć taki efekt.

W skrócie, dobry mąż nie jest niezbędne do poszukiwania i zrobić. On – nie dar losu, lecz wynikiem ich połówek kopotlivoy pracy. Tylko ta praca musi być taka, że ​​ulubionym nawet nie wiedzą o tym. Pozwoli mu zachować twarz, delikatnie przekształcanie swój sposób niektóre cechy i taktownie ukierunkowania na prawidłową drogę rozwoju. Niech myśli, że podejmuje właściwe decyzje. I wtedy człowiek, mimo wszystko, naprawdę nauczyć się je akceptować.

load...