Charlotte w multivarka – szybkie i proste!

Zawartość:

Słodycze – ulubione smaczne dania dla dzieci i dorosłych. Są niezastąpione w czasie ferii i dni powszednie. Wiele osób nie może się obejść bez kawałka „słodkim” herbaty lub kawy. Oczywiście, każdy rozumie, że słodycz szkód rysunku, ale dać im to po prostu niemożliwe. W tym przypadku trzeba znaleźć sposób, aby słodycze są nie tylko smaczne, ale także użyteczne żywności. Aby rozwiązać ten problem wystarczy gotować jabłecznik.

load...

Charlotte – to ciasto, które jest idealne dla przyjemnego tea party „gustowny”, jak również do zwalczania otyłości.

Pieczone jabłka – produkt, który daje małe dzieci, alergie, ludzi ze słabym żołądku, a tylko dla tych, którzy chcą jeść prawo. IT jabłka do tego przepisu i powinno być zarezerwowane dobrze. Gotowane w multivarka Twoje ciasto będzie bardzo miękki i soczysty, oprócz takiej delikatności dużo smaczniejsze i zdrowsze przechowywania zakupionych słodyczy.

Cały ten proces zajmuje mniej niż godziny. Szkolenie będzie około 20 minut w multivarka gotowania. – 30-40 minut. Musimy polegać na tym okresie, ale należy pamiętać, że moc Multivarki skraca czas ogrzewania, a zatem czas pieczenia.


Powrót do spisu treści

Składniki na Charlotte multivarka

Potrzebne będą:

 1. Mąki 1 filiżanka;
 2. Cukru 1 filiżanka;
 3. 500g lub więcej jabłek;
 4. 3-4 sztuk. Jaj;
 5. Opcjonalnie można użyć wanilię, cynamon, goździki i inne przyprawy;
 6. Multivarka.

Oto składniki nie różnią się od zwykłych składników przepisu na klasycznym Charlotte. Ale istnieją pewne różnice, gdzie trzeba zatrzymać później. Ponadto można dodać do odpływu jabłka (to daje piec kwaśny smak), brzoskwinia, malina (pie okaże się bardzo aromatyczny), a także inne owoce i jagody do gustu.

load...


Powrót do spisu treści

Instrukcja gotowania

 • Najpierw trzeba umyć jabłka, obrać ze skóry i nasion, pokroić w kostkę lub plasterki. Jeśli chcesz dodać do tortu cynamon jabłko, należy je posypać raz gotowane jabłka – tak będzie bardziej pachnące wypieki.
 • Następnie trzeba podać multivarku od trybu grzania i nasmarować patelnię. Można używać masła lub innych tłuszczów i olejów na własną rękę. W natłuszczonej pojemnika Multivarki należy dodać cukier – powinna być rozpuszczona w oleju, a następnie tworząc skorupę karmel na ciasto. Dodatkowo można skorzystać z niepalonymi nasiona sezamu. Stopniowo dodając potrzebne składniki mieszać drewnianą łyżką lub szpatułką, aby uniknąć masowego przyklejone do ścianek pojemnika w multivarka.
 • Następnie trzeba rozłożyć jabłka. Pierwsza warstwa – to wysokość Charlotte. Rozprzestrzeniać się łagodnie i pięknie, bo wygląd jest również ważna. To jest po Wlać pozostałe jabłka pokrojone owoce i dodatkowo w razie potrzeby.
 • Następnie trzeba ubijać ciasto herbatniki. Może to być zrobione przez kogoś znanego dla Ciebie w sposób, ale zalecamy następujące: jaja muszą być ogrzane do temperatury pokojowej, dodać cukier i ubijać. Trzepaczki trzeba użyć ręcznego miksera lub trzepaczki do tworzenia piany białka. Należy zachować ostrożność, rozpuszczając cukier – nie powinny być widoczne. Następnie można wypełnić mąkę, nadal śmigać aby uniknąć zgrubień. Konsystencja ciasta powinien dostać, jak śmietana.
 • Ciasto należy wlać do misy Multivarki przez napełnianie posiekane owoce. Urządzenie musi być zainstalowane w trybie pieczenia przez 40 minut. Czekając, można korzystać z wpływów z aromatem jabłkowym piec. Na końcu wyznaczonego okresu należy przekręcić szarlotkę na półmisku. Przed podaniem można ozdobić ze świeżych owoców i jagód, a następnie przejdź do picia herbaty.

Można użyć kilka wskazówek, aby uzyskać bardzo smaczne:

 • Nie rysuje rondel w multivarka cukier można wymienić cukier puder;
 • Jeśli istnieje obawa, że ​​ciasto nie wzrośnie, można użyć proszku razryhlitelny lub gaszonego sody, ale wtedy ciasto będzie przypominał miękki piernik;
 • W celu nadania różnych smakach zaleca się stosowanie przypraw i niektóre warzywa (można posiekać lub pomarańczową skórkę z cytryny, dodać cynamon lub wanilia);
 • Charlotte zachować swój kształt, należy go ochłodzić, więc konieczne jest, aby pozostawić na chwilę w misce Multivarki.

Aby przygotować ten przepis nadaje multivarka od każdego producenta i każdego modelu. Produkty mogą również wybrać do gustu: jak kwaśne jabłka – dobry, słodki – idealny. Trzeba tylko przestrzegać przepisów i słuchać rad. Powinno się uzyskać smaczne ciasto, które zachwyci wszystkich, którzy go spróbować. Powodzenia w gotowaniu i cieszyć się herbaty!

load...