Chanel style: moda uzupełnić wizerunek

Zawartość:

Legendarny francuski zmarł ponad 40 lat temu (w 1971 roku), ale składa się jej zasady w modzie nadal słucha. Co więcej, samo pojęcie „stylu Chanel” jest już niezmienna reguła i jest silnie związana z dobrym smakiem. Dlatego przy tworzeniu look’ov każdą dziewczynę należy kierować się zasadami wielkiej Coco; Więc można to zrobić z łatwością, zobaczmy, co rządzi on nas opuścił.

load...

10 zasady Koko Shanel odzieży

  • Spodnie – kluczem do wolności, ponieważ podkreślają one kobiecą niezależność. Spódnica – to jest dobre, ale stylowe spodnie mają obowiązek znajdować się w szafie. Specjalne okazje Chanel wybrała szerokie spodnie dla stylu casual – przycięte, inteligentnie łącząc je z klasycznymi swetry.
  • Spódnica obejmujące kolana jest idealna – nie mini. A czas pokazał, że długość classic było bardzo popularne. Dzięki łatwemu dających Coco wąskich i prostych spódnic poniżej kolana nadal przeważają w ubraniach, będąc synonimem stylu biznesowym.
  • Im więcej dekoracje, tym bardziej interesujący wygląd obrazu – z biżuterii i biżuteria nie może być zbyt daleko. Wielki adorowany Chanel perły i korale, broszki rubinowe szmaragd, scen, błyszczące spinki do mankietów.
  • Obraz musi być nie tylko męski żeński ale także nuty. Ubrania Coco był bardzo śmiały: wszyscy wiemy, że to może z łatwością pojawić się w płaszcz tweedu lub sweter jednego z jego fanów. Marynarz kamizelka ludzie, którzy nosili Chanel, prawie pół wieku jest uderzające kobieca tendencja.
  • Dwukolorowe buty – to stylowy – legendarny francuski Sam udowodnił słuszność reguły. Jej białe i czarne sandały stały się symbolem seksualności i nogi kobiet zrobił naprawdę elegancki.
  • Torba jest po prostu obowiązek być pasek, mieć wolne ręce. Najlepszym tego dowodem – reticules na prawie poślizgu pasów, Coco rozpoczęła się w 1955 roku i nadal jest popularna ze względu na połączenie stylu i wygody.
  • Kurtka, miękkie jak kurtki powinny być zawsze w trendzie. Chanel zaproponował model jedwabiu z wysokimi pach i wąskich rękawach – ich łatwości i wygody pozwalając panie robić gwałtownych ruchów najbardziej takie jak wymachując rękami i ramionami.
  • Czarna sukienka – stylowy ciuch w każdej chwili. Little Black Dress (LBD) – jest to trend, który pojawił się z lekką rękę Coco. Zjawisko świata z powrotem w 1926 roku, koktajl czarna sukienka dla więcej niż 85 lat, to symbol seksualności, odwaga, wolność.
  • Nawet najbardziej luksusowe, efektowne i piękne ubrania powinny być wygodne. Chanel doprowadzone do mody dzianiny kamizelki i lekkich bluzek, bez rękawów, na niskim obcasie buty i torbę na ramię – wszystko Coco wykonane do stylowego wizerunku kobiety było wygodne.
  • Duchy są wykończenie do każdego look’a – bez nich nigdzie. W 1922 roku przyszedł słynny zapach Coco Chanel, który stał się prototypem dla wszystkich swoich przyszłych opcji. Teraz starają się znaleźć kobietę, która nie słyszała o tych duchów i przynajmniej raz nie chciał je kupić!

Są to zasady były w wielkiej Coco, a oni nadal są widoczne w świecie współczesnej mody. Kierując się nimi, można utworzyć wygląd bez pracy, która będzie wyglądać stylowy i efektowny, elegancki. Zobaczmy więc, co dokładnie powinno być zawarte w garderobie na realizację obrazu w stylu Chanel.


Odzież trendy Coco

Pierwszy obowiązkową częścią – jest jedwab, wełna tweed lub kurtki prosto cięte lub nawet pełny garnitur. Do tej pory tego rodzaju wizytówkę kobiet, które chcą się ubierać jak nauczał Velikaya Koko. Kurtka może być self-kolorowe, czarny lub biały, i łączenie jednego z tych kolorów z czerwony, różowy, pomarańczowy, kremowy, brązowy, niebieski. Jeśli nie jest to część stroju, można łatwo połączyć z klasycznej spódnicy, która obejmuje kolana, podnieś ton.

Coco odpowiadać najlepsze tradycje i płynący luźne sukienki tweed, jedwab, wełna dzianiny jersey. Mogą one być krótkie rękawy czy nie, i kołnierzem. Kolorem jasne: oczywiście w czarnej sukience trendu – na pewno pozostają one istotne dla dekad. Ale również może być łatwo włączone w szafie i biały, beżowy, koral, czerwony, niebieski, niebieski, brązowy modeli. W tym przypadku najlepiej jest wybrać opcje, które będą wygodne i wyjść i kampania pracy.

load...

Kolejny „Chip” przez Koko Shanel był dress-shirt – oryginalny, stylowy i ciekawy. Najbardziej modne warianty monochromatyczne (czarny, ciemnoniebieski, beżowy, szary biały), do klatki. Połączyć koszulę sukienka może być buty, balet mieszkania, wysokie obcasy – w tym przypadku, możemy bezpiecznie mieszać style dbać o wszystko tylko z tego skorzystać.

Wspaniały Coco również ustawić mody w wykopie beżowy, czarny, biały, szary. Ta wierzchnia doskonale podkreślają elegancję nowoczesnej kobiety, aby jej obraz bardziej elegancki i wyrafinowany. Wspaniałe buty do rowu stać wysokie buty, buty na obcasie, balet mieszkania. Jako akcesoria jasne chusteczka może wybrać do niego (na przykład kolor czerwony), interesujące torby, okulary z pierwotnego obręczy.

Skrócona wersja spodni prosto strzałka wpisana Koko Shanel modzie, jest dziś popularna. Szerokie białe lub czarne spodnie i teraz będą wyglądać bardzo ciekawe, zwłaszcza, jeśli są one połączone z bluzką w tym samym tonie (lub odwrotnie, z opcją kontrastu). Dobrze, idealne buty dla tego obrazu będzie wysokie obcasy lub mieszkania balet. Dokonywanie spektakularny bar i dodanie sznury pereł patrzeć, jesteś całkowicie kompletny obraz stylowej kobiety.

Jako akcesoria Coco wybrała szalik, sprzęgło i buty – zobaczmy, co ich możliwości są modne dzisiaj, i że można je dodać. Zacznijmy od buta – jego kolor powinien być neutralny, czyli czarny, biały lub beżowy. Doskonale nadaje buty lakierki, miniaturowe modele łodzi – wszystko to w trend. Zwróćmy się do szalika: powinno być jasne – Zaleca się, aby dać pierwszeństwo opcji lub abstrakcyjnego leopard print. Co do sprzęgła, wówczas zbyt powinny być obojętne beżowy lub czarny, może z dyskretnym wzorem innym kolorze. Z ornamentami wystarczy wybrać naszyjnik perła nici i ewentualnie złota (pierścionki lub kolczyki). Kolejne stalowe akcesoria okulary, i zawsze z czarnej obręczy.

Wszystkie te rzeczy, idei, obrazów i tworzą tylko Coco, zawsze ważne i interesujące. Skupić się na nich, a w swoim arsenale będzie za opcje korzystna dla stworzenia idealnego kobiecego look’a.

load...