Centrum Lato bez granic

Zawartość

A oto co schudła, „przebiśniegi” przyjdzie w swoim klubie. Lato na zewnątrz, piękne obrazy wzywają nas, aby pokazać prasy na plaży zademonstrować umiejętności prowadzone w parku, i po prostu grać, w końcu, w piłkę na trawie. I tak. W holu można wreszcie powrócić do uzasadnionych 5-6 dni w tygodniu, a nawet zaplanować coś poważniejszego niż tylko utrzymanie pasuje, robi zdrowia. Mnóstwo czasu pomiędzy wydaniem i będzie długi weekend, kiedy ludzie mają trochę chłodnego powietrza w pomieszczeniu – cały twój, a wszystkie cele są osiągalne. Tak, i nawet w lecie … można uzyskać nieoczekiwane rezultaty. Po tym wszystkim, zawsze będzie ograniczeń.

load...

[Powrót do spisu treści]

Fani turnichkov poświęconą …

Oh, przepraszam, że turnikmen – niemal złe słowo w niektórych kręgach. Dobrze, dobrze, my, dziewczęta mogą być. A do pull-up, upadki skarpetki do baru, a tysiąc obrotów we wszystkich płaszczyznach były w porządku, nie rób tego:

 • Nie wykonują poziomych pasek rękawiczki dziewiarskich. Następnie poluzować. I odkleić, zwłaszcza jeśli jesteś tam próbując złapać Kipping. Plac zabaw dla dzieci różni się zwykle całkowity brak pokrycia, nadaje się do upadku. A obecność w piasku jakieś zapomniane elementy zabawek, które są cięte do ciała boli, kiedy spada. W sumie jest to konieczne do uzyskania w najbliższej dla sportów przechowywać ciekły magnez. Albo weźmy „do wspinaczki”, że w spotkaniu w płaszczu;

 • Nie nosić swoje ulubione legginsy, jeśli planujesz, powiedzmy, prasa do pompy do góry nogami w imadle. Pożądane jest, że przylgnął do baru nagiej skóry. Tak, spodenki – to nie tylko seksowna, ale także zabezpieczenia. I zabezpieczone przed nieprzyjemnymi sytuacjami, gdy jest zbyt luźne spodnie w pasie uprawianych cienkich panie w połączeniu z intensywnymi nóg mocujących i dobrego gromadzeniu;

  load...
 • Lepiej umieścić telefon w zamkniętej sprawy i „put” na rękę, jeśli nie koliduje z bransoletki posiadacza. Jeśli zakłócać – w dowolnym miejscu, w każdej kieszeni, a ponadto do sklepów sąsiednich. Wszyscy rozumiemy, ale ludzie są różne parki;

 • Nie wchodzi w dyskusje na temat zaostrzenia nie jest biznes kobiecy. Można dostać się do dobra skandalu. Nastolatki dziś poszedł na gorąco, zwłaszcza tych, które doganiają jak ty. Powiedz „tak” i kontynuować. Od ciebie wymagane jest jednak powstrzymują;

 • Dobrze, weź „w ciemno” sportbra, że ​​znowu nie zrobić demonstrację zalet chodzenia najbliżej poziomym pasku.

[Powrót do spisu treści]

Jak dobrze, że nie skakać na trampolinie?

Rah-rah, teraz można zrobić i dorosłych. A pociąg jest również możliwe. Skokowy rozwój koordynacji i przyczyni się do wzmocnienia układu sercowo-naczyniowego. A jednak – to jest więcej zabawy niż dziewiarskiej cardio i pół godziny ciężkiego oddychania Christina Salus.

Powstrzymać się od noszenia tych butów, która sama Springs. Adidasy Nike Air, oczywiście, wygląda bardzo fajne, a zwłaszcza nie w hali. I to nie na trampolinie. Można dość łatwo skręceniem stawu skokowego.

Nie chcę brzmieć jak babci, ale przed skokiem, wyciągnąć wszystkie otwarte kieszenie mała zmiana, klucze, portfele i telefony. Nie ma zabawy w sposób cała sprawa druzgocąca w zamkniętej przestrzeni ulicznej trampolinie i może odbić komuś osobiście.

Podobnie jak w ulubionej klasie siłowni, nie relaks prasy w ogóle. I nie pererazgibayte nóg w stawach kolanowych. Nie można uczynić go podsognut i wylądował źle. Słuchaj instrukcji i spróbować „pull” ostrza, rysować brzuch, ale utrzymać kolana lekko miękka z każdym skoku.

„Nie jestem pewien – nie dogoni.” Albo raczej, jeśli jesteś pewien, że wiesz, jak to zrobić salto i nigdy tego nie zrobi, nie zaczynaj ćwiczenia na trampolinie, który skacze ze sobą jeszcze kilka osób bez ubezpieczenia. Jesteś pewny, aby uderzyć kogoś, a to nie będzie dużo zabawy.

[Powrót do spisu treści]

Szkolenie w zakresie parku

Jeden z moich ulubionych rzeczy do zrobienia w lecie, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że w naszym mieście znajduje się plac zabaw z miękką powłoką. Wstajesz wcześnie, zanim dzieci nie obudziły, ciężary w ręku, plecak z ciężarkami na plecach iz powrotem. Aż do osiągnięcia – a nawet „spacer farmera” robić. Cóż, jest to jedyne miejsce, gdzie, na przykład, push-upy z klaskać i skakać 100 Burpoe miękkie i miłe. Pokrycie robi swoje.

A rade:

 • Słodkie komary i inne owady wysysające krew leci. Odstraszacz chroni przede wszystkim nie zapomnij go używać (który śmierdzi, kupić dzieci, większość z nich wyczuć coś lub brzoskwinię chemiczny), ale radośnie latać w oczy stworzeń nie chroni nic … z wyjątkiem punktów dotyczących rodzaju roweru. Oni, w drodze noszących bardzo pomocny i soczewek kontaktowych podczas skoków, gdzie dzieci rozproszone piasek na okładce;

 • Drodzy i umiłowani mieszkańcy wciąż nadużywa alkoholu. Przed skokiem jego Burpoe i wymachiwali ciężarów, przejdź na całym obwodzie i upewnić się, że żadna ze szkła. Tak, zdecydowaliśmy się butelka nie tylko do picia, ale także do złamania. Szkło gromadzone okresowo martwi ją, że … i rzucać w najbliższych krzakach, bo nie ma też lepiej nie chodzić z psem i nie chodzić;

 • Pijących w ciele. Wiadomo również, że na placu zabaw – nie tylko dla dzieci, ale dla wszystkich, którzy mają problemy z twarzy kontroli i bezpieczeństwa finansowego, ale chodzenie do rana nie ma problemu. Albo ktoś w wieku poniżej nie są dozwolone w zakładzie. Te towarzysze będą pytać, ja nie, czy są gotowi do zamieszek. A jeśli mówisz coś w stylu „w pracy zmuszony do wychowania fizycznego” lub „przygotowuje się w uczelni wojskowej” szybko zaległości;

 • Zainteresowana (własny w porównaniu z tobą) osiadłych sąsiadów. Ktoś czasowy uniemożliwia sen, pomimo faktu, że przechodzącej tramwajem co 20 minut – nie. Niektórzy ludzie uważają, że w niewłaściwy sposób korzystania z placu zabaw o 5 rano, kiedy nikt jeszcze z żadnymi dzieci nie chodzą. Jest tylko jedna rada – bądź spokojny, i uprzejmie wyjaśnić, że programator zrobić ciszej, ale dzieci wciąż nie może chodzić. Zwykle po 2-3 za uprzejmym wyjaśnieniem:

 • Trening znaków. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy tracą kontrolę nad swoimi myślami przez godzinę po intensywnych odstępach wiążą klucze do plecaka. A telefon też. Chodzi mi o to, ile razy znalazł koziołka, klucze i telefony nieszczęśliwych sportowców … W ogóle, sprawdź, czy wszystkie zbierane kilka razy.

Ale w głównej sali, jak każdy wie, nie przeziębić. Bo jeśli idziesz na piechotę, i miał dobrą rozgrzewkę usiąść na kilka minut w recepcji lub w szatni, aby przyzwyczaić się do zimnego powietrza, a nie próbować stać bezpośrednio pod klimatyzatorem.

Elena Selivanova

load...