Cent Medycyny Estetycznej i odchudzanie SlimClinic – okład na zabiegi spa w domu

Dokręcić skórę, pozbyć się cellulitu na obszarach problemowych ciała, uaktywnić krążenie krwi, dokonać skórze elastyczność i gładkość, nie jest konieczne, aby uczestniczyć w kosztownych procedur w salonach kosmetycznych. Owija w domu – to jest realne, skuteczne i proste!

load...

Odnosi się do procedury owijania i należy do obszarów problemowych thalassoterapii obróbki za pomocą specjalnej taśmy do powstawania tak zwanego efektu cieplarnianego. „Efektu cieplarnianego” przyczynia się do aktywacji krążenia krwi i zwiększenie aktywności aktywacji pot i gruczołach łojowych, w wyniku tej procedury – owiniętego strefa oczyszcza.

Jak przeprowadzić wrap w domu?

Wymaga kurs składający się z około dziesięciu zabiegów. Okłady są zarówno na ciepło i zimno. Gorące okłady zwiększyć krążenie krwi i mają wpływ na zmniejszenie objętości zimno – poprawa kolorytu skóry, dokręcić ją usunąć opuchliznę.
Home praktyczny i komfortowy pobyt w wrap kompresji, realizowane za pomocą standardowej folii spożywczej. Przed zabiegiem należy wykonać masaż obszarów problemowych przy użyciu peeling ciała – pomaga złuszczają martwe komórki skóry, sprawia, że skóra gładsza. Następnie spłukać i zastosować peeling do ciała pożądany obszar problemu z mieszaniny owinąć folią spożywczą folią i coś ciepłego, bo to jest najlepszy wełniany szal do własnych lub szal; Można również umieścić w ciepłe Szorty do pasa. Chodzić tak przez kilka godzin. Aby wzmocnić efekt, można wypić ciepłą herbatę ziołową. Można zbierać kocem i po prostu odpocząć, czytać, oglądać telewizję – wystarczy pamiętać trzeba być ciepłe. Godzinę później, przejdź do prysznica lub wziąć kąpiel z solą morską. Stosuje się do obszarów problemowych antycellulitowy krem.

Przeciwwskazania

Pamiętaj, że okłady i istnieją pewne przeciwwskazania. Na przykład, gorące okłady są przeciwwskazane dla żylaków, a wszelkie rodzaje okłady zabronione choroby ginekologiczne, choroby układu krążenia, nadciśnienie tętnicze, ciąża. Okłady z alg są przeciwwskazane w przypadku problemów z tarczycy, ciężka cukrzyca i nadciśnienie. Dlatego przed trakcie tej procedury wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem.

load...
load...