Cellulit na udach: jak wygrać swoją masaż

Marzenie większości kobiet, niezależnie od wieku, upodobań i stylu życia – do zaostrzenia i gładka skóra. Pogorszenie Liczby w danej dziedzinie nie może przeszkadzać, nie powoduje dyskomfortu. Jednym z najbardziej powszechnych problemów jest cellulit na uda. I prawie każda kobieta prędzej czy później staje się obsesją chęć zmiany siebie, ponieważ nie może zrezygnować z pięknych ubrań, plaży i słońca.

load...

Zawartość:

Dobra motywacja – klucz do sukcesu

Czy można poradzić sobie z tym problemem i jak pokonać cellulit? Spróbujmy zrozumieć.

Przede wszystkim należy zauważyć, że każda część uda dotknięte chorobą skórka pomarańczowa – to wystąpił wyraźny sygnał ciała niepożądanych zmian. W związku z tym w najbliższej przyszłości należy się wystarczająco skuteczne środki w celu uniknięcia poważnych problemów. Problem zniknie na zawsze tylko wtedy, gdy silna potrzeba, aby stać się szczupły i pragną radykalnie zmienić na lepsze będą formułowane. Ważne jest również, aby pamiętać, że każda kobieta może być właścicielem tej kwoty, co chce.

load...

Ponieważ choroba pojawia

Przyczyny powstawania nieprawidłowości skóry sporo. Wgłębienia na pośladkach, na zewnątrz i na wewnętrznej części uda można wyraźnie widzianego i kąpiel dziewczynek. Brak rozwijających się nie tylko ze względu na nadwagę. Co do zasady – to skutki długotrwałych zaburzeń równowagi w organizmie, które są spowodowane niewłaściwym stylem życia.

Przez „skórki pomarańczowej” często powodują przekąski w podróży, niewystarczające do żucia pokarmu, nieregularne preferencje żywieniowe, jedzenie przed snem, palenie tytoniu, nadmierne słodyczy, kawy, alkoholu, a nawet stresu. Wszystko to prowadzi ostatecznie do uszkodzenia, a więc nie ma problemów z wyglądem zdrowotnej. I wtedy każda kobieta zaczyna myśleć o tym, jak radzić sobie z cellulitem na udach. Od czego zacząć?

Przede wszystkim należy zmienić nastawienie do siebie, swojego ciała i zdrowia w ogóle. Jest to konieczne, aby rozpocząć pracę nad swoim ciałem. I tylko wtedy, gdy droga walki zostaną przekazane do końca, będzie to możliwe do osiągnięcia pożądanych rezultatów długoterminowych.

Gdzie rozpocząć walkę

Zmień

Zasilania. Niewłaściwy wybór produktu w wynikach końcowych w niedoborze i ważnych dla składników ciała. Martwe żywność, która jest bogata w tłuszcze, sól, cukier i substancje chemiczne z diety, zastępując owoce i warzywa. Jednak produkty te muszą być na rdzeniu normalnej i zdrowej diety.

W odniesieniu do cieczy, jedyne co organizm potrzebuje – wodę. Dlatego, gazowane napoje, koncentraty soków kawy do różnych form nie mają absolutnie nic wspólnego.

Co jest najbardziej interesujący jest fakt, że cellulit na tylnej uda mogą być wywołane nie tylko źle żywności, ale także w sposób żywność jest wchłaniany. Połykać w trakcie produktów w końcu prowadzić do problemów z trawienia i krzesło. Stąd – zużycia środków przeczyszczających, które tylko zaostrzają problem i wywołać awarię wszystkich układów i narządów.

Nie przyniesie duże korzyści również specjalne herbatki, proszków, preparatów i tabletki.A konsekwencje takiego „leczenie” czasem trzeba decydować miesiącami. Pokonanie cellulitu w domu jest możliwe jedynie poprzez zmianę niewłaściwej diety.

Więcej posunięcie

Codzienna rzeczywistość większości kobiet siedzi w godzinach porannych aż do wieczora. I nie zawsze jest spowodowana pracy. Przede wszystkim – to jest ich sposób na życie. Gdy nie ma wolnego czasu, korzystny jest pasywnym rozrywki, nie aktywny ruch.

To wystarczy na długi pobyt w pozycji siedzącej utrudnia krążenie, hamuje działanie układu limfatycznego, co powoduje zastój w jelitach i innych problemów.

Wzmocnienie psychologiczny aspekt

Destrukcyjny wpływ na organizm mają doświadczenia, żadnych zakłóceń i stresujące sytuacje. Emocjonalne drgań zmniejsza energię narusza procesy metaboliczne, puka trawienia, co prowadzi do bezsenności. Walka z cellulitem na udach powinna koniecznie obejmować przywrócenie normalnego stanu emocjonalnego.

Z tego co nawyki, aby pozbyć

Skrzyżowanie nóg

Ulubiony, ale bardzo zły nawyk wielu jest pozycja skrzyżowanymi nogami. Długie w żyłach przemieszczenia węzły chłonne prowadzi do zaburzeń przepływu krwi w obszarze uda i podudzia, co oznacza, że ​​cellulit posiada szanse życia.

Noszenie butów na wysokich obcasach

Co kobieta może poczuć się jak bogini bez eleganckich wysokich obcasach? Eleganckie i piękne buty to jeden z najważniejszych elementów garderoby. Jednakże, jeśli buty są niewygodne i ciasno, ale nadal znajdują się na nogi dla długiego czasu, wyraźnie spowodować skutek zauważalnej deformacji, cielę, zmiana pozycji, i słabe krążenie w nogach i niestety cellulitu. Dlatego ważne jest, aby wybrać dla siebie to bardzo wygodne buty, najlepiej wykonane z naturalnych materiałów przyjaznych dla środowiska, z dobrym odzyskiem i zrównoważonego pięty.

Co przyzwyczaić się

Ćwiczenia

Aby pozbyć się znienawidzonego cellulitu na przedniej i tylnej części uda, ważne jest, aby przyzwyczaić się do regularnej aktywności fizycznej. Szkolenie jest wielki cyrkulacja wsparcie krwi, mięśnie tone, palić extra. Ale tu ważne jest, aby poprawić akcenty jak nadmierne obciążenia na żyłach nóg mogą pogorszyć stan. Dlatego lepiej jest na chwilę dołączyć do siłowni i uzyskać właściwą poradę i wskazówki, które pomogą w przyszłości, aby utrzymać swój organizm w odpowiednich proporcjach i kształtach.

Doskonałym rozwiązaniem w zwalczaniu widocznych dołeczki w pośladkach i udach – szybki marsz, joga, pływanie i jogging. Działania mogą być zróżnicowane poprzez ćwiczenia z obręczą i liny (aby osiągnąć dobry efekt jest możliwe, jeśli obciążenie cały czas wzrośnie).

Antycellulitowy self-masaż

W celu prawidłowego wdrożenia antycellulitowy masaż ud i pośladków, należy zaopatrzyć się w olej i specjalnych narzędzi, które przyspieszają spalanie tłuszczu i przywrócić elastyczność skóry.

Klasyczna

Technika

. Początkowy etap – głaskanie. Następnie – pocieranie, ugniatanie, a ostatecznie – pat.

Ważne jest, że ruch rozpoczął się brzuch i stopniowo przejść do biodra, kolana, i golenie. Czas trwania rytmiczne efekty – 20-30 minut. Specjalny produkt kosmetyczny można wykorzystać w pracy z ciałem. Może to być, na przykład, koncentrat anty cellulitis celu do ud i pośladków.

Masaż próżniowy kabiny

Jest to dość skuteczny sposób wpływać na cellulit – ścięgno doskonale odrestaurowane i ostatecznie dojść do pożądanego kształtu, a na kopce i dolinach nie ma śladu pozostaje.

W rozgrzanym ciele głaszcząc ruchy w stosunku do oleju i skróconego zestawu banku. Ciśnienie dłoń na zwykłych obszarów problemowych banku w kierunku ruchu wskazówek zegara lub zygzakiem. Czas trwania masażu nie powinien przekraczać 20 minut. Zakazane obszary skóry uznane za obszar o powierzchni kręgosłupa, pachwiny i ud, wewnętrzna strona ud.

Ruchy mogą nie być całkiem przyjemne, a nawet bolesne. Jednak tylko 15 Procedury spowodować odcień skóry, dokręcić, poprawić ogólny wygląd.

Procedura Miód

Bardzo dobre wyniki można osiągnąć za pomocą miodu. Technika masaż antycellulitowy ud proste. Z kolei zastosowanie miodu i stosowane do obszaru problemowego na skórze. Po tym rozdaniu ostro. Procedura ta musi być powtarzana co drugi dzień około 10-12 razy. W wyniku tego, że skóra staje się aksamitna i cellulitu traci ostre kontury.

Suche pocieranie

Z „skórki pomarańczowej” pomaga walczyć intensywne tarcie.

Przed wziąć prysznic, trzeba wziąć suchy luffy lub pędzlem i dokładnie pocierać obszarów problemowych. Ważne jest uzyskanie trwałego zaczerwienienia skóry. W rezultacie – krew szybko przepływać do obszarów problemowych, co oznacza, że ​​komórki tłuszcz topi się.

Niszczenia niepożądanego tłuszczu pod skórą i mogą być za pomocą ultradźwięków lub Miostymulacja (elektrody podłączone do skóry, który przesyła specjalny sygnał w mięśniach, a potem zmniejsza się).

Jeżeli mamy poważne podejście do problemu, pożądane jest również zaopatrzyć się i antycellulitowe buty, specjalne elementy odzieży.

Procedura samodzielnego masażu cellulit ud

Zintegrowane podejście, poważne i celowe nastawienie pozwoli, aby zmienić siebie, zmienić wygląd i być zawsze na wierzchu.

load...