Cellulit masażu w domu: rodzaje i sprzęt wydajność

Znalezione na akumulację ciała nieprzyjemnych wstrząsami i idź do salonu nie są w stanie? Nie ma powodu, aby być zdenerwowany, bo miliony kobiet pozbyć się „skórki pomarańczowej” z rękami, podszedł z dużą ilością dobrych kosmetyczek technik samodzielnej walki z chorobą. Na przykład, masaż w domu cellulitu ekstrawagancję z jego odmian, które pozwala każdemu młoda dama wybrać w zależności od gustu. Zawartość:

load...

Filmy: wszystko o masaż antycellulitowy

Warunki masaż antycellulitowy

Przed wyborem jakiego rodzaju zabiegów cud jest najkorzystniejszy dla Ciebie, sprawdź główne wymagania sesji masującym.

Podstawy procedury

 1. Masaż antycellulitowy wymaga regularności. Oczywiście, ta ostatnia zależy od gatunku, ale w każdym razie przerwy między sesjami nie powinna przekraczać w tygodniu, w przeciwnym razie cała praca pójdzie na marne.
 2. Przed masuje mięśnie powinny być rozluźnione.
 3. Skóry przed sesją powinny być czyste i ciepłe.
 4. Rozpocząć masaż cellulit powinien być płynny ruch, stopniowo zwiększając ciśnienie.
 5. Ruch

  load...
 6. Znaków – od dołu do góry, z wyjątkiem brzucha i pośladków, które są masowane w kole.
 7. Zabronione

  Strefa

  „Skórki pomarańczowej” – rażące „guest”, który może zaatakować każdą część ciała. Dlatego konieczne jest, aby nieustannie walczyć, ale należy pamiętać, że ciało kobiety jest w pełni wyposażony w delikatnych obszarach, gdzie skóra jest cienka, które można leczyć urazy. Dlatego dla tych wrażliwych obszarów lepiej jest stosować kremy, żele i inne preparaty tkanek sparing. Należy unikać Obszary te podczas masowania:

  • Pachwiny;
  • Pachy;
  • Obszar

  • Po okolicy łonowej;
  • Wewnętrznej powierzchni ud.

  Przeciwwskazania

  Piękno wymaga poświęcenia. Ponieważ jest to trudno się kłócić. Jednak głupio, że jako jedna z ofiar działał jak zdrowie, prawda? „A gdzie jest związek?” – Pytasz. I to jest bardziej widoczne dla lekarzy, który zakazuje oddają się antycellulitowych ofiar masażu takich dolegliwości:

  • żylaki;
  • Choroby serca;
  • Nadciśnienie lli_1;

  • W obecności guzów;
  • W przypadku uszkodzenia skóry; Alergie
  • Lli_1;

  • Ciąży;
  • Właściciele mola, barwnych plam w obszarze oddziaływania;
  • W zakażeniach.

  Rodzaje masażu

  Fundusze i „urządzenia” do masażu „skórka pomarańczowa” jest już w aptekach i sklepach w obfitości. Należy wybrać tylko kompozycję odpowiednią dla zapachu i wybierz „Narzędzia” do smaku. W domu, nie jest już dostępne nawet sprzętu do masażu cellulitu. Aby to zrobić, trzeba tylko kupić „urządzenie” i używać go zgodnie z instrukcją. Nie ma dodatkowych pieniędzy na zakup drogich „urządzenia”?

  Nie martw się, regularny masaż mitynka cellulit stoi zaledwie grosza, nie mniej skuteczne. Najważniejsze – aby używać go na co dzień w trakcie brania prysznica. Do walki ze znienawidzonym guzki zmieścić różne sposoby, w tym słynny wszystkie produkty są dostępne w kuchni każdej z kobiet, na przykład miód, cynamon, czekolada, masło, wodorosty, sól, pomarańcze i tak dalej. Co mogę powiedzieć, nawet tylko wodę – niesamowite narzędzie do pozbycia się brzydkie kul. Tak, można sobie wyobrazić, hydro praktyki cellulitu, nawet w najbardziej znanych salonach.

  Dlaczego nie można nauczyć się robić te procedury własnymi rękami i zapisane dużo pieniędzy, a nie wydać je na elementy mody i kosmetyków, które od dawna marzył?

  Miód masaż

  Wiele ofiar „skórki pomarańczowej”, należy sprawdzić na własnym doświadczeniu, twierdząc, że najbardziej skuteczną masażu cellulitu – miód. Dlaczego? W rzeczywistości, ta procedura składa się z trzech technik:

  • działanie mechaniczne;
  • Tkanki głębokie oczyszczanie z toksyn, toksyny i inne „śmieci”;
  • Maski z miodem, wzbogacając skórę przez zbiór cennych substancji w słodkim przysmaku.

  Czy oleju potrzebna do masażu cellulitu? Na zamówienie. Jednakże, kilka kropli oleju jałowca lub dowolnej linii cytrusowych według kosmetologów, zwiększenie efektu procedury. Wystarczy dodać olej w miodzie (1 kropla na 1 łyżka miodu).

  Warto zwrócić uwagę! Na masaż antycellulitowy należy kupować tylko miód naturalny, bez żadnych dodatków – prosto z pasieki lub sprawdzonej rynku. Tymczasem procedury można stosować kilka rodzajów miodu, mieszając je w pojemniku szklanym.

  A teraz o technice. Na oczyszczoną skórę nałożyć miód ruchy głaskania. Następnie podłącz pat kiedy ręka zaczyna trzymać się ciała, że ​​nadszedł czas, aby przejść do jednostki głównej. „Piaskowe” do palmowego jej skórą i oderwać gwałtownie, i tak wiele razy – 10 minut dla każdego dotkniętego obszaru „skórki pomarańczowej”. Miód w procesie takim manipulacjom musi być biały, to znaczy, że jesteś na dobrej drodze. Po masażu, wziąć prysznic i nawilżają skórę. 15 takie sesje w odstępie kilku dni można przywrócić piękno skóry.

  Wideo: jak zrobić masaż antycellulitowy z miodem

  Łyżka: dobry nie tylko na obiad

  Najbardziej prosty, ale skuteczny „urządzenie” od liczby dostępnych w domu każda pani, to jest – łyżka, wyobrazić. Oczywiście, lepiej jest, że przyrząd jest wykonana ze srebra lub niklu, srebra, ale także zwykłą łyżką, z wyjątkiem aluminium jest bardzo odpowiedni. Jak to się dzieje? Oczyszcza skórę, na wypukłej części instrumentu, nałożyć kroplę oleju lub kremu i zacząć masować. Ruch postaci – w prawo koła, wykonane z ciśnieniem; okręgu przeciwnie, bardziej delikatny ucisk, jak pieszczota. Więc – kwadrans dla każdej ze stref.

  Optymalny czas dla antycellulitowych łyżki masażu – rano. Liczba sesji, aby osiągnąć rezultaty – 15. Tymczasem, nawet po pozbyciu się „skórki pomarańczowej” Jesteś wolny, aby kontynuować tę wspaniałą procedurę, aby chronić się przed wielokrotnym „inwazji” cellulitu.

  Antycellulitowy masaż prysznicem

  Jeżeli czas jest krótki, a następnie szpecące brodawek skóry może być kontrolowane bezpośrednio w procesie uzdatniania wody. Do takiej operacji wymaga specjalnej gąbki lub rękawicy masażu cellulitu. Pożądane jest, aby wytworzyć wystartować, powodując obszarze zagrożonym specjalny żel, a po sesji nawilżają antycellulitowe leczonych obszarów ciała, to efekt masażu jest wzbogacony, a za miesiąc będzie można zobaczyć, że skóra znowu doskonały.

  Teraz widziałem, że masaż antycellulitowy w domu może być mniej skuteczne niż w salonie kosmetycznym? Powodzenia w walce!

load...