Cechy i zalety taśmy włosów rozszerzeniach

Zawartość:

Taśma przedłużanie włosów każdego dnia staje się coraz bardziej popularne.

load...

A wszystko z powodu tej zdolności technologicznej – idealna dla tych, którzy chcą dodać do swojej rodzimej warkocze gęstości i długości, ale nie chce szkodzić ich włosy też. Więc co to jest taśma przedłużanie włosów i jakie ma zalety?


Powrót do spisu treści

Technologia proces

Głównym plusem pojemności taśmy – bezpieczeństwo. Pasma dawcy są przyłączone bez stosowania obróbki cieplnej, która jest zwykle strasznie szkody włosów. Pasma są połączone za pomocą specjalnej taśmy, który jest przymocowany do podstawy i korzeni. Podstawa klej jest wykonany z keratyny, a długość wynosi około 0,5 cm Szerokość klasyczne pasma około 4-5 cm i długości 60-70 cm. -.

Taśma Mistrz jest przymocowany w odległości nie mniejszej niż 1 cm od korzeni. Odbywa się to w celu uniknięcia nadmiernego naprężenia natywnego włosów. Taśma jest zamocowana do dolnego pasma, a drugi – w dniu. Zatem nici dawcy otoczyć jak naturalne włosy. Zazwyczaj wykorzystywane do przepustowości pasma od 20 do 70 nici. Wymagana ilość jest obliczana oddzielnie (w zależności od gęstości i grubości włosów naturalnych klienta).

load...

Ostatnio, nowa technologia – mikrolentochnoe pojemności. Różni się ona od konwencjonalnego, że kilka pasm taśmowych już umieszczone. Jest to niezwykle korzystne właściciele cienkich i słabych loki ze względu na to, że obszar mocowania jest mała i obciążenia minimum lokalnym.

Przedłużenie taśmy włosów jest dość szybkie i łatwe. W przeciwieństwie do innych konwencjonalnych metod gorących i zimnych rozszerzeń, taśmy przedłużanie włosów trwa średnio 30-40 minut. Ponadto metoda ta jest hipoalergiczny i nadaje się nawet dla kobiet w ciąży i matek karmiących.


Powrót do spisu treści

Korekta, pielęgnacja i środki ostrożności

Bierne rozliczenia zamki ta metoda wymaga dość częste korekty – co 1-2 miesiące. Stanowi to wadę tej technologii. Jeżeli korekta nie jest zrobione na czas, mogą wystąpić różne nieprzyjemne konsekwencje. Sploty rosną i stają się widoczne w okolicy „interfejs” taśmy i naturalne loki. Ponadto, klej, który jest przymocowany za pomocą taśmy, ewentualnie zniszczone i zaczynają się zdzierane.

Szybko i łatwo usunąć zamki. Traktuje się je za pomocą specjalnego strumienia, który rozpuszcza się kleju. Sploty nie cierpią, gdy usunięte, dzięki czemu mogą one być ponownie wykorzystane. Średnio pasma taśmy stosowane w korekcji do 6 razy.

Loki, naliczone z zastosowaniem tej technologii, wymaga stałej szczególną ostrożność. Będziesz musiał kupić specjalny grzebień, który nie szkodzi nici. Ponadto, zastosowanie szampony, które nie zawiera zbyt środki utrzymujące wilgoć, jak Substancje te mogą pogorszyć klej i taśma odpadną. Mają również zrezygnować wysokie i zbyt skomplikowane fryzury. Podczas podnoszenia curl przywiązanie będą widoczne, a to nie wygląda bardzo estetycznie. Przed pójściem do łóżka nie zaleca bardzo napięty warkocz warkocz. Więc nici mniej zdezorientowany i czesania przedłużanie włosów będzie o wiele łatwiejsze. Podczas wizyty w saunie lub solarium, eksperci zalecają, aby umieścić na specjalny kapelusz. Pomoże to chronić je przed szkodliwym wpływem temperatury.

Jeśli nie uruchomić stan swoich włosów, zwiększone zamki będą wyglądały bardzo naturalnie, harmonijnie i efektywnie. Zadbaj właściwie ich przedłużanie włosów i będą zachwycać ciebie każdego dnia pluszowy gęstość i doskonała długo!

load...