Cechy edukację młodych chłopców

Często można usłyszeć frazy, które kształcić chłopców trudniejsze niż dziewczynek. Że oni są z natury bardziej energiczny, bardziej agresywny, bardziej niezależny i kontrolować swoje zachowanie, dlatego jest znacznie bardziej skomplikowana.

load...

Oczywiście, nie możemy powiedzieć na pewno, ale chłopcy zrobić, wydają się być bardziej mobilni, trudniej jest nauczyć się uspokoić, ostrość, słuchać. Z jednej strony, oczywiście, że dziecko potrzebuje dyscypliny i zdolność do zachowywania się w grupie, ale z drugiej strony – nadopiekuńczość przez rodziców, nadmierne ograniczenia stanowić zagrożenie dla dziecka, aby zabić człowieka, rosną infantylne mamusi mały chłopiec jest w stanie podejmować decyzje. Oczywiście, wszyscy chcą, aby ich dzieciaki tylko to, co najlepsze, wszystkie te nianie z wyświetlaczem, drogich zabawek, książki, szkolenia, wszystko ma na celu edukację osoby z dużej litery. Tylko ważne jest, aby nie zapominać, że, na przykład, agresji, charakteryzuje się absolutnie wszystkich ludzi i ważne jest, aby nie tylko tłumią jej małego chłopca i nauczyć go, aby go skierować do pokojowego przebiegu.

Jak psychologowie mówią, nie można winić chłopców do aktów agresji. Proces ten jest poza kontrolą i po prostu trzeba nauczyć się przezwyciężyć i kontrolować te emisje wraz z małym dzieckiem. Nie trzeba uczyć syna, że ​​człowiek nie płakać, że utrzymuje swoje emocje w sobie – nie chcą rosnąć blokuje, znanego człowieka! Lepsze pomocy dzieci są cywilizowane sposoby wyrażania agresji.

Tak, doskonała wydajność psychologów rozważyć zakup worek treningowy. Emocje mogą być kierowane do pracy: podczas ataków gniewu drobno łzowego kolorowego papieru, a następnie umieścić na jej wniosek. Świetnym rozwiązaniem – make domu dzieci specjalny „pakiet do gniewu.” W odpowiednim momencie w tym pakiecie może być vykrichat, wydech ich agresję, a następnie związać go i po prostu wyrzucić!

Najważniejszą rzeczą jest, aby słuchać jego syna, obserwować jego zachowanie, a jeśli to konieczne, skonsultować się z neurologiem. Nie ślepo wszystkie informacje znalezione w internecie: to jest jedna rzecz, aby kupić termometr cyfrowy, jak chcesz z opinii, a drugi – do wyboru metody edukacji małego człowieka!

load...

load...