Cebula diety dla utraty wagi: plusy i minusy władzy

Znajomy, aby pomóc nam w ogóle, aby uniknąć przeziębienia lub po prostu pozbyć się go jak najszybciej, najlepiej nabywcze dala zarazki nie tylko szkodliwe, ale nienawidził zbędne kg. Pierwszy, aby dowiedzieć się o tych niezwykłych właściwościach cebuli prawdziwych miłośników finezji i elegancji – francuskiej. Wymyślanie niezwykłą potrawę i wprowadzić go w codziennej diecie, że uruchomiliśmy narodziny nowego trendu mody w świecie dietach przeznaczonych do odchudzania. W jaki sposób dieta cebula na utratę wagi, jakie właściwości ma, spójrz na następne.

load...

Zawartość:

Menu diety opiera się na cebuli

Model ten ma zastosowanie do diety odchudzających opcji ekspresowej. Użyj go przez długi czas, nie mówiąc już używać go jako ich stałe diety jest surowo zabronione. Trwa to dieta może dziesięć dni (czas maksymalny), ale najbardziej optymalny termin – tydzień. Jeśli pożądany rezultat osiągnięto przed końcem diety, może być bezpiecznie zatrzymany w dowolnym dogodnym momencie.

Po jego zakończeniu (w tym przedwczesne) należy stosować się do podstawowych zasad wyjściu z diety i przejść do normalnej diety, inaczej, wszystkie wyniki zostaną utracone.

load...

Podstawą tego schematu zasilania jest tylko jedno danie – zupa cebulowa. Stosuje się go codziennie, bez wyjątków. Częstotliwość przyjmowania – cztery razy. Menu dnia każdego tygodnia, różnią się od siebie tylko dodatkowych produktów. Jedz je lub jako dodatek do głównego posiłku recepcji (obiad lub kolacja) lub jako oddzielny posiłek (lunch, brunch i kolacje).

Jako dodatek, następujące produkty będą dostarczane w określonych dniach:

 • Pierwszy dzień – jabłko lub arbuza (150 g);
 • Drugi dzień – gotowane warzywa o bardzo niskiej zawartości kalorii (na przykład, marchew lub fasolka szparagowa);
 • Trzeciego dnia – a owoce i warzywa, nie więcej niż 250 gramów w wysokości (z wyjątkiem wysokokalorycznych pokarmów: kantalupa, bananów, winogron, ziemniaki);
 • Czwarte – owoce (około 100 g) i kubek jogurtu (zawartość tłuszczu wynosi zero lub 1%);
 • Piąte – w godzinach porannych można uzupełnić śniadanie 100 g dojrzałych pomidorów, dodatek kolacji 250 g kurczaka (gotowane bez przypraw);
 • Szósty dzień – surówka (np papryka i ogórki) bez majonezu i różnych przypraw, jedyna dopuszczalna napełniania – oliwy z oliwek;
 • Siódme – nie dość dodatek, ale raczej zastąpiony innym naczyniu Obiad: ostatni dzień obiad surówka i ryż i owoce na kolację dodał.

Przepis na danie główne

Gotować trzeba najbardziej prostych i niedrogich produktów. Jeśli tak się stało, że niektóre z drobnych składników nie był dostępny, można go zastąpić dowolnymi warzyw niskokalorycznych, albo wyłączyć z recepturą.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

W rondlu umieścić ogień z dwoma litrami wody. Gdy zacznie się gotować, przygotować warzywa: kapusta shinkuem (250g), posiekana cebula (1 kg), pokroić w paski papryki (250 g), passiruem bez pomidorów oleju (250 g), drobno pocięte selera (kwoty – do smaku), Prawie wszystkie elementy mają tę samą prędkość preparatu więc pominąć je we wrzącej wodzie na raz. Po 15 minutach warzyw wrzenia, dodać sól i niewielką ilością pieprzu. Następnie zdjąć z ognia i dać mu trochę naparu.

Przygotowanie Francuska zupa cebulowa

Zalety dostaw cebuli

Popularne cebula dieta to nie tylko ze względu na jego francuskich korzeniach. Jego zalety w porównaniu z innymi opcjami takich programów dietetycznych.

 • To warzywo jest jednym z pięciu liderów w szybkości spalania kalorii. Ponadto, znacznie obniża poziom cholesterolu we krwi, a nawet mogą przyczyniać się do resorpcji cholesterolu płytkami (korka) w naczyniach krwionośnych.
 • Dzięki łuk organizmowi dostarczana jest z dużą ilością witamin i minerałów, co jest niezwykle rzadkie w takich przypadkach uboga dieta.
 • Podstawą

 • Diety jest rośliną, która ma wysoką wartość energetyczną. Podczas tej diety utraty wagi nie będzie poczucie zmęczenia i zmęczenie.
 • Wyniki

 • Nie długo czekać, a za kilka dni będzie można pozbyć się z dwóch lub trzech kilogramów. Należy pamiętać, że opuszcza ciało nie jest woda, ponieważ sól nie jest wykluczone z diety w diecie.

Wady diety

Pomimo bardzo istotnych zalet i bardzo atrakcyjnych cech, to dieta ma wady. Mogłyby one zostać uznane następujące fakty.

 • Użyj tego programu diety są zakazane dla osób, które cierpią z powodu zapalenia żołądka i choroby wrzodowej.
 • Przypadku nieuprawnionego rozszerzenie zakresu stosowania diety mogą wystąpić działania uboczne, takie jak zmniejszenie masy mięśniowej i zmęczenie całego ciała. Dzieje się tak ze względu na brak białka w diecie.
 • Trudne okresu przyzwyczajania organizmu do diety. Ponieważ menu skąpe i całkowicie zróżnicowane, aby utrzymać cały okres od początku do końca jest problematyczne dla osób o słabej woli.

Za pomocą tego programu może być co trzy miesiące. Jest to optymalna częstotliwość, która nie boli ciało. Bardziej częste stosowanie może zacząć się niepokoić bóle będą odczuwać zmęczenie i senność. Najlepiej jest korzystać z tej diety jako sposób szybko zresetować maksymalną liczbę kilogramów. A w między prostu monitorować osiągnięty wynik i starać się nie przytyć ponownie.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...