Casual Sex kobiece

Casual Sex kiedyś głównie męskiej nieruchomości zachowanie w związku intymnym. To oni, nasi drodzy mężczyźni mogą mieć seks z kobietą, nie znając wcześniej nawet jej imienia. Specjalna potępienie przez podobne działania silniejszej płci nie są poddawane wszechobecnego społeczeństwa. Wina była słaba podłoga. Nic nie mówią, aby skusić każdego. Oczy chłopi zbudowany? Historię. Więc seks bez zobowiązań! I bez względu na to, co pani często myślał o uwodzeniu. Wszystkie takie same, była pobierana w incydencie. Bo człowiek, jak mówią – jest człowiekiem. Miał wziąć to, co dają.

load...

Ale czasy, a wraz z nimi i zwyczaje różnią. Dziś można znaleźć wiele udanych kobiet, które radzą sobie życie. Mogą zrobić dobrze bez męża, i nie bardzo duże doświadczenie, jeśli człowiek po burzliwej nocy odparowuje. Wystarczy pomyśleć, problem! Przeminęło i znika, to nawet lepiej – nikt nie zawdzięcza nic. Nowoczesne kobiety biznesu nie trzeba pobierające i nie zamierzają trzymać od partnerów Intima, wierząc, że powinni wziąć ślub. Ponadto, obecne same panie często bez emocji i oczekiwań ciągłych stosunków przejść na seks bez zobowiązań. Jak to jest seks?

Kobieta wersja seksu bez zobowiązań

Seks bez zobowiązań u kobiet jest zazwyczaj losowe lub celowe. Zobaczmy, jaka jest różnica między nimi.

  • Przypadkowy seks bez zobowiązań

Przypadkowy seks, oczywiście, dość naganne zjawisko. W błonie obcy mają znaczący ryzyko zarażenia się jakąś przykrą chorobę. Fakt ten jednak nie przeraża wszystkich. Tak, i jak chronić się w tych dniach nie wiem, poza tym, że małe dzieci. Dlatego przypadkowy seks bez zaangażowania była i zawsze będzie.

Większość luźnej kobiet spotka po zmniejszeniu samokontroli. Na przykład, może to nastąpić w rozbrykany partii, która stała się wściekłość, gdy pani nie dręczyć sobie refleksje na temat moralności lub stosowności seksu. Podobnie jak tamtej ładna brunetka, podobieństwo do Banderas? Cóż, za to, co stało się? Daj spokój! To nie ma znaczenia, że ​​wygląda trzeźwe spojrzenie „Banderas” jest trochę inny od zewnątrz orangutana. Seks bez zobowiązań, nie oznacza, że ​​partner powinien być tak przystojny! Dzieci z nim rodzić, czy co?

load...

W rzeczywistości, bliski randki dla dorosłych bez żadnych nie trzeba, a przypadkowy seks nie znaczy. Ale może się zdarzyć, do dobrego znajomego lub przyjaciela. Wszakże w normalnych relacji między kobietami i mężczyznami prawie zawsze mają jakieś seksualność płytki nazębnej. Spontanicznie błysnął chwilowa namiętność pomiędzy nimi, i gotowe! Po każdym partnerem idzie o jego działalności. A to wszystko idzie bez obelg lub wzajemnych roszczeń. Po początkowo było jasne, że jest to tylko przypadkowy seks. I nic więcej.

  • Świadoma sex bez zobowiązań

Taki seks przypadkowy może nastąpić w pierwszej kolejności dlatego, że to właśnie kobieta chce seksu. Oczywiście, nie wszyscy płci pięknej z pojawieniem się pragnienia gotowych spać z byle kim. Ale jeśli nie ma męża, chłopaka całkowicie żonaty, co robić? Spory z fizjologii może źle skończyć! Istnieje oczywiście wiele sposobów samozadowolenia. Jednakże, należy wymienić żywy kontakt z człowiekiem, nie mogę.

To rozwiązuje pań nie zamierzone „, poczekać z dobrodziejstw natury,” seks bez zobowiązań. Najbardziej niewinna wersja „pierwszej pomocy seksualnej” w tym przypadku – kluby nocne. To jest miejsce, gdzie można spotkać wielu ludzi pozostawionych na polowanie, czekając złapać kogoś interesuje wzrok. Randki dla dorosłych bez zobowiązań w takich placówkach – częstym zjawiskiem. Łatwy Flirt, sympatia, łóżko, a następnie: „Musicie, miód Wstaję wcześnie.”. To wszystko. No, no, może kilka spotkań. Obaj partnerzy w razie potrzeby.

Oczywiście, zdolność do świadomego znaleźć człowieka o seksie tam iw innych miejscach – w pracy, na siłowni, we wszelkiego rodzaju kursach i tak dalej. Okazuje się to zwykle w sposób następujący: do czynienia z jednym lub innego przedstawiciela silniejszej płci, kobieta zaczyna się złapać się na myśli, że ona chce. I wreszcie, determinacja i ciekawość dostaje zadanie – dwa w jednym łóżku. Muszę powiedzieć, że podobna metoda, aby zaspokoić ich każdy kaprys nie jest bardzo dobra. Człowiek może z kimś przez dłuższy czas, aby spełniać lub być czyjegoś męża. Ale kobieta zazwyczaj nie moralizowania. Po tym wszystkim, to seks bez zobowiązań!

To o jak rzeczy są teraz w przypadku kobiet intymnej sferze życia. Jak leczyć taką swobodę obyczajów?

Postawa wobec wolności w błonie damskiej

Muszę powiedzieć, że wszystko, co powiedzieliśmy wyżej, wiele kłopotliwe i irytujące. Sex za seks? Ale co z uczuciami? Mówią, że kobiety, według regularnego seksu bez zobowiązań, doskonale nadaje się jednej cechy nieprzyzwoite! To, czego nie będę się rozpisywał. I tak to jest zrozumiałe.

Tak właśnie jest. Wydaje się być. Jeśli spojrzymy na seks z perspektywy wielkiej tajemnicy kochających ludzi. Jednakże, jest również fizjologicznej potrzeby, z których trudno jest odrzucenie. Jeśli kobieta jest wolne i zajęte kariery i biznesu, a nie znalezienie swojego przyszłego męża, co robić? W układzie osobistego czasu życia nie budować z kimś raz na poważny związek. A twój organizm potrzebuje, choć serii. To rozwiązuje kobietę miłości seksu bez zobowiązań, bez żadnych roszczeń, obelg i napady złości.

Dla tych z płci pięknej, seks bez dalszego kontynuowania stosunków – metoda rozrywki i relaksu. Potępiam ich za to? Niektórzy twierdzą, że istnieją inne sposoby, aby zaspokoić pragnienie. Są, jak, nieszkodliwe. Tak, oczywiście. Można odwiedzić sex shop, można znaleźć jakieś hobby i rozproszenia, to może w końcu się masturbować. Tylko tutaj, kto wie, czy nie będzie w tym samym czasie kobieta ma problemy psychiczne?

Ogólnie rzecz biorąc, seks bez zaangażowania nie jest bardziej istotna niż moralnym, negatywne strony. To generuje znaczne ryzyko, aby przyzwyczaić się do tego rodzaju relacji i pewnego dnia zrozumieć, jakie są ich inne opcje nie są już dopuszczalne. Po tym wszystkim, seks bez zobowiązań są zwykle silna i niezależna kobieta. Ich zewnętrzne i wewnętrzne wolność w takim stosunku płciowego mogą również kupić wielką skalę. A najmniejsze ograniczenie niej będzie nieważny. Taka dowolna osoba, każda próba zbliżenia przez mężczyzn do bycia postrzeganym jako inwazji wroga swego terytorium osobistego. Konkluzja – jego wieczne i niezniszczalne samotność.

Jednak dzisiejsze sukcesy panie i samotność nie jest zbyt przerażające. Dlatego wydaje się, że żeńska wersja seksu bez zobowiązań jest przeznaczony w przyszłości żyć i rozwijać się.

load...