Cargo 1200: Dlaczego nie jestem utraty wagi na 1200 kalorii?

Zawartość

Ciemna strona o mnie mówi: „A ponieważ nie jesz 1200 kalorii i nikt nie może mieć 1200 kalorii bez odczuwania istotnych objawów i stoisz tutaj tak wesoła …” Wraz z pojawieniem się w naszym życiu na następny kamień milowy w postaci Nowego Roku i tłum utraty wagi do niego, nie da się uniknąć tematu. Zdecydowana większość nowo przybyłych, gdy próbuje dowiedzieć się, co znajduje się w pożywieniu, dawać pewien rodzaj obcych figur samo 1200. I co ciekawe, wszyscy jedzą płatki owsiane na śniadanie, piersi z kaszą gryczaną na obiad, mintaja na obiad i przekąsek jabłek. Jak to się dzieje, że notorycznie metabolizm spowolnienie? Ale nie zawsze.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zakłócenia

Tzw „chitmil” lub „wisi oblodzenia” czy jakkolwiek to nazwiesz – najlepszy przyjaciel utraty wagi, jeśli wiesz, jak to zrobić. Ale kiedy robi się bez swojej woli i chęci, a przede wszystkim, że nie jest twoim przyjacielem. Jeśli nie zamknął swoje oczy i uszy na wzór słynnej grupy rzeźbiarskiej, byś wiedział, że w najbliższych dniach „ich” wartość energetyczna „leży” gdzieś około 4000 kcal. Nie wierzysz mi? Spojrzenie na jak najprostsze ciągnie napić się kawy ze śmietanką, zefirkami i inne miłe i słodkie, a na deser do niego. Ale czy nadal wyraźnie jedzenia i coś jeszcze.

Jeśli obliczymy średnią tygodniową kaloryczny, a dwa lub trzy takie zdarzenia dotrzeć do wsparcia. Lub, jeśli jesteś utalentowany i kocham włoskie jedzenie – i „ciężar” też.

Nie ma nic wstydliwego i haniebne, że jesteś tam, nawiasem mówiąc, nie. Wystarczy udać się na temat ludzi, którzy lubią wymyślać. Zwłaszcza jej abonentów, z których można zbierać pieniądze dla „program odchudzania dla 1200 kcal” i „program szkolenia”, obejmującej jeden cud Burpoe i czuwania na bieżni. Albo sami usłyszał gdzieś, że przynajmniej w przypadku kobiet – w 1200 i nie chcą być w drużynie, „maksimum”. Po tym wszystkim, konieczne jest szybko, prawda? Wręcz przeciwnie, ponieważ organizm próbuje utrzymać się przy życiu, a zdrowie kobiet. Tak więc, powiedzieć „dziękuję” i powiązać z planami już „Maximum”.

load...

[Powrót do spisu treści]

Błędy w liczeniu kalorii

Posiłki ważyć? To wszystko. Dobrze, że nie ważą wszystko. Jęczmień kasza, na przykład, są mierzone. Ale trzeba przyznać, że jest to trudne do przejadania dekorować kupili tylko dlatego dziś inne zboża drogowego. Niech nie – masło orzechowe ważyć? I czekolada?

Szanse są, jeśli Twój ulubiony smaczne, ale wysokokaloryczne pokarmy spożywane „tylko dlatego, że” bez dodatkowych manipulacji ciężarami, robią z tabelą w 1200 jest dość 1500 kcal. Który, nawiasem mówiąc, jest to dobry początek. Ale byłoby lepiej, jeśli dodane w proporcji węglowodanów, białek i tłuszczów, a nie ładować wszystkie słodkie pasty. Albo całkiem 2200 kcal, zwłaszcza jeśli masz duży słoik z orzeszków ziemnych, i kilka receptur, „PP-owsiankę” z niego.

Ponadto, błędy w obliczeniach może wynikać z: producentów

  • Trochę szalony spożywczych. Oto mój ulubiony Engels twaróg dzieje się w seriach, które odczytuje 200 g, w opakowaniach 160g (hej, Masza, patrz, tam leci, ach, cóż, Nedolya porządku, jazda na przenośnik) do 220, kiedy to mityczna Masha przemyślany. I to jest w porządku. Zazwyczaj w rozmiarze kawiarnia serwująca – koncepcji wirtualnego. Jak również ilość wlewa się do sałatek ropy i makaronu. Bądź ostrożny i ostrożny;
  • Niezwykły talent z tych osób, które są wbite danych listy zakupów takich jak „Jabłka, 1000 kcal” w kalorycznych rymów liczenia lub „czekolady bez cukru, 320 kalorii.” Zwykle osoby te nie są nawet od zła. Łatwo jest popełnić błąd, jeśli stomp w przepływie osób w tym samym czasie myśli o masie niesławnym jabłkiem, kalorii i tej części i 100 g, tak aby uniknąć nieporozumień. I jeszcze jeden mężczyzna, poruszając się w co najmniej gęsty tłum instynktownie kliknie na linii z nazwą produktu, a to jest tutaj, gotowa do błędu;
  • Niezrozumienie roli pożywienie i różnicy między soków i koktajli. Wygrał Greenbacks kawiarni, to sok lub koktajl? A ile składniki? Jeśli są liczne i są wymienione nieznane orzechy, banany i coś innego, nie tylko wiązkę kolorze szpinaku przekazywania optymistyczne, to kalorii raczej jak zupy, a nie jak w soku. I wiele „przekąski i czekolada dieta”, a także jagody, grzyby, orzechy i wszystko inne dla „metabolizmu destylacji” zjadane przez nie środków musi być również brane pod uwagę.

[Powrót do spisu treści]

I pamiętaj, Alosza?

To jest dokładnie to miejsce w przypadku, gdy w 1200 może również odpowiadać wartości tabelarycznych. Ale, aby schudnąć nie daje doświadczenia. Albo raczej, adaptacja organizmu do diety i niezrównoważonej diety, które mogą być uzyskane przez następującymi atrakcjami:

  • Przemienności mono-diety w kółko, bez względu na to, z lub bez awarii, ale jeśli już 3-4 takie diety z rzędu, przygotuj się niefortunne, że płyta z olejem gryki będzie „rozwiązać Plus”;
  • Użyć innego ciała pseudo-oczyszczający. Osoby, które piją sok zamiast jedzenia, jeść jakieś owoce i kładąc uszkodzenia lewatywa przyczyna nie tylko swoje ciało, ale przykro mózgu. Robi się z nich takich rzeczy jest niemożliwe bez odpowiedniego poziomu fanatyzmu. Odpowiedni poziom fanatyzmu zwykle oznacza więcej i nie chorowity takiego oderwania od rzeczywistości, w której ludzie, jedzenie jeden uglevodikami 500-600 kcal sutochki nie znajduje oświecenie i obniżona odporność i przyzwyczajeni do prawie każdej manipulacji diecie metabolizm;
  • Pić spalaczy tłuszczu, które wpływają na tarczycę. Niestety, nawet leki prawne mogą zakłócić kilka funkcji tarczycy. Wydzielanie hormonów zmniejsza spadki popytu. „Pot, nie gotować.” Jeśli wprowadzono kilka kursów tabletek, przygotuj usiedzieć diety i cyklu, który towarzyszył im tylko do stabilizacji wagi. I nie, jeśli nie siedzą na diecie, to jest nadal powolne;
  • Przedłużone terapię hormonalną, a następnie OK. W tym przypadku konieczne jest, aby udać się do lekarza, to wszystko to przeznaczyłem was i radzenia sobie z nim. I w większości przypadków – a nawet do kilku lekarzy, wśród których musi być specjalistą, oferowanie alternatywnych terapii hormonalnej i antykoncepcji też.

Więc co jest ścisła dieta – nie gwarantuje szybkiego sukcesu. Bądźmy szczerzy. Do Nowego Roku, jeśli jesteś tam dużo, nie mam czasu. Ale można jeszcze zrobić, to odzyskać normalne uczucie ciała i zdrowej diety. Utrata wagi „dogonić” dosłownie do 8 marca, kiedy wszyscy będą myśleć, bez względu na to, gdzie umieścić efekty Nowego Roku.

Elena Selivanova

load...