„Canadian inwazja” w świat diety spalić tłuszcz

Zawartość

Prawdopodobnie już wiedzą, że diety nie spadnie na skuteczne i nie jest bardzo dobry, ale dla tych, którzy dążą do spalania tłuszczu, i tych, którzy po prostu może zmniejszyć liczbę na skali. Jeśli chodzi o utratę wagi – wszystkie diety pracy, najważniejsze – nie przesadzaj. Prawdopodobnie każda dziewczyna przynajmniej raz w życiu, i siadała na diecie w pierwszej grupie, a co najmniej cztery sekundy. Szczerze mówiąc, połączenie od 1 do 4, wziąłem z własnego doświadczenia i badań, więc daleko, nie jest uzasadnione. I wiesz co, druga grupa zdobywa popularność wśród dietetyków przez szeroki margines. Zgadzam się, że to miło zobaczyć „boiska” Każdego dnia, a nawet za pomocą prostego obwodu. Tak, większość z „systemem odchudzania” lub „diety sportowej dla spalania tłuszczu” dość skomplikowane. Zazwyczaj ich groupie można obliczyć z małym plecakiem z prawej użytecznych żywności, którą prowadzi wokół z nim i do pracy i do odwiedzenia, a nawet na wakacjach. W świecie, naukowcy i proste ZOZhevtsy zmaga się z decyzją „problemów plecaku”. Oto coś nowego przychodzi do nas z Kanady

load...

[Powrót do spisu treści]

„Eat-stop-eat” lub bardzo prosty sposób, aby schudnąć, Brad Pilon

Teraz, oprócz trenera sławna i fitness zwolennikiem mocy pyatirazovoe H. Pasternak, Kanada może być dumna z bardziej przyziemnych towarzyszy. To jest do podjęcia co najmniej magistra w żywieniu, osobisty trener i po prostu atrakcyjnego mężczyzny Brad Pilon. Jego pomysły, by tak rzec, „zainspirowany ogólnymi trendami w świecie fitness.”

Niestety dla przemysłu, każdy w swoich pracach, wie, że 90% informacji o prawie żywności, prawo tryb jedzenia żywności i metabolizm tajemnicza bestia wlewa uszu klienta tylko sprzedać więcej butelek z koktajli proteinowych, ampułki produktów odchudzających, a kilka miesięcy po doroguschih osobistego treningu. To nasz kanadyjski bohater, pracowała w firmie do produkcji dodatków do żywności, zorientował się, że coś nie było: Klienci

load...
  • Wziąć białko do utraty wagi, zgodnie z oczekiwaniami, zaraz po władzę;
  • Przygotowują kilka niskokalorycznej żywności, niosą ze sobą ściśle pojemnik i jeść przez godzinę, po konsultacji z tabeli wartości energetycznej pokarmów;
  • I … są grube, trochę tłuszczu, z widocznym tłuszczem lub po prostu wystarczająco szczupła wszystkim kompleks gimp

Dlaczego nie schudnąć? Aby odpowiedzieć na to pytanie, pylony musiały bronić pracę magisterską, więc w okresie badań natknął badaniu niezależną grupę naukowców z Izraela. Wyniki jego konflikcie z wszystkiego, co daje nowoczesne trenerów i dietetyków jako podstawy nauki o żywieniu. Po prostu, ludzie głodują 5-24 godzin dziennie przez kilka dni w tygodniu, nie jest w obliczu spowolnienia procesów metabolicznych, w przeciwieństwie do tego, nadal spalać tłuszcz w przyspieszonym tempie.

Izraelscy wolontariusze nadal schudnąć, jeśli jesz mniej kalorii niż to potrzebne do życia, i zatrzymał się w celu zmniejszenia masy tkanki tłuszczowej, jeśli przejadać w idealnej posiłków dzielonych. Z tego badania Pilon wykonane wniosku, „Rób, co chcesz, opuszczaj posiłków, najważniejsze. – Spożywać mniej kalorii niż potrzeba ciała, a będziesz spalać tłuszcz”

Dietetycy Klasyczne doradzić nam stworzyć deficyt 3500 kalorii w tygodniu, aby pożegnać się z nadwagą. Aby to zrobić, mamy zazwyczaj przycina diety 300-500 kalorii dziennie, a kolejne sportu. Pilon nie radzi cierpieć z obliczeń, ale tylko kilka dni w tygodniu … zrobić bez śniadania i lunchu, jedzenie tylko jego zwykłą kolację. Więc można zaoszczędzić kalorii i cierpieć z trybów tricky posiłku frakcyjnej żywności i innych rzeczy nie będzie trudne.

Ściśle mówiąc, taka dieta jest przeciwwskazane tylko aktywne sportowców (nie sportowców) i ludzi cierpiących na choroby układu pokarmowego, albo konieczności stosowania leków „przywiązany” do posiłku. Ale spróbuj go dla siebie może być bardzo silna duchem jedynego – wszelkie tendencje do „irytujące problemy,” Zaburzenia odżywiania mogą negować wszystkie zalety „przerywany czczo”.

[Powrót do spisu treści]

Deng Guo i jego wersja diety dla osób

Kolejny mieszkaniec Toronto – właściciel siłowni na odchudzanie, aktywnie promuje lekką wersję funkcjonalnego rodzaju trening CrossFit i bloger Dan Guo, a także, o dziwo, do przerywanego postu. Jednak uważa on, że większość dziewcząt i kobiet 24 godzin od głodu, 2 razy w tygodniu – niepotrzebne okrucieństwo.

Idź oferty twórczo przerobić swoją dietę do mniej niż do przewozu posiłków i jeść mniej. Na podstawie wyników tych badań, twierdzi, że post jest nieszkodliwy dla metabolizmu i przyspieszyć spalanie tłuszczu, a zatem nie musi być tak:

Budząc się rano, należy wypracować, wypić kawę i iść do pracy;

  • Godziny na 12, kiedy twoi koledzy zostanie wciągnięty do stołówki, powinien zjeść śniadanie;
  • Godzinie 4 lub nawet później – obiad;
  • Dobrze i 8-9 pm, zjeść obiad z rodziną

To nie lubi? Więc to „pracownik biurowy dieta”, które większość lekarzy winę na masową otyłością. Psychologia ludzka jest taka, że ​​gdy był wieczór, relaksuje i zjada więcej niż jest to konieczne. Tak więc, aby przezwyciężyć ten efekt, Kuo radzi jeść jak jaskiniowiec, czyli tylko mięso, ryby, owoce, warzywa i orzechy. I trzeba jeść mięso nie więcej niż wartość nominalną dłoni bez palców i warzyw – tyle, ile jest to konieczne. Taka dieta będzie zaspokoić będzie, w końcu będziesz mniej jeść i schudnąć.

Dlaczego głodny rano? Guo uważa, że ​​16-godzinny abstynencji od żywności leczy i odmładza organizm, pomaga bardziej zrelaksowany stosunek do jedzenia, i okazuje się, że można jeść mniej niż zjeść w końcu – pomaga zachować umiar w pozostałej części dnia.

Pomysły okresowe głodówki są dość popularne w społeczności polsko-fitness. Jednak przed zastosowaniem ich do siebie, należy odpowiedzieć na pytanie: „Naprawdę jestem w stanie powstrzymać się od objadania się po 16 lub 24 godzinach pełnej głodu lub zmiatając wszystko, co przychodzi do ręki?”. Być może, jeśli problem nie leży w braku samokontroli, aw bezmyślnego powtarzania fitness, diety, bez uwzględnienia rzeczywistych potrzeb organizmu energii, „Canadian trendy” i pomóc schudnąć.

load...