California diety: różne menu i prawdziwe opinie o diecie

Opinii

Wiadomym jest, że istnieje ponad 28 tysięcy diet na świecie, a liczba ta stale rośnie. Według statystyk, 65% Amerykanów każdego roku usiąść na innym „trendy” diety. Jeden z nich – diety Kalifornii a. Kto to wymyślił, źródła milczą, ale mówią, że przylegają do gwiazd Hollywood, aby fakt ten zawdzięcza swoją nazwę na diecie. Istnieją dowody na to, że siedzi na Julię Roberts. Ona – znanym fanem dr Perricone, która opracowała zdrowej diety dla odmłodzenia skóry. Podstawę diety – łosoś i oliwa z oliwek. Wiadomo również, że łososia – jeden z głównych składników diety Victoria Beckham – „. Pięć garści” diet

load...

Z diety połączonej Kalifornii i Whitney Houston. Jednakże, stosuje system zasilania, który został opracowany przez California Institute of Beauty. Ten układ zasilający jest różna od diety, która jest po prostu nazywany Kalifornia. Rozważyć opcje i jedno i drugie diet.

Zawartość:

California Institute

Diety Beauty

Obejmuje on trzy różne diety. Są one stosowane w sposób ciągły przez trzy dni każdy.

Pierwsza dieta

Śniadanie: 150 g kaszy gryczanej, herbata z cytryną. Obiad można jeść 2-3 godziny po pierwszej. Jest to 100 g tartych marchwi z dodatkiem łyżeczki oleju roślinnego. Obiad mieli do wyboru 250 g zupy jarzynowej lub 150 g prosa owsianki z suszonych moreli. Pij wodę mineralną. Na obiad – 100 g świeżego soku owocowego. Na kolację można zjeść Twaróg suflet i herbatę z cytryną. Przed pójściem do łóżka jest dozwolone żadnych owoców – w postaci stałej lub w postaci soku. Zdrowe odżywianie powinno być trzy dni, a następnie przejść do drugiego diety.

load...

Drugi dieta

Pierwsze śniadanie – mleko owsiane (250 g), herbata z cytryną. Lunch 50 gramów namoczone suszone śliwki. Na lunch można zjeść 250 gramów zupy jarzynowej i kawałek gotowanego mięsa, gulasz z olejem roślinnym buraki (50 g mięsa, 160 g buraki 10 g oleju). Na obiad oferował 100 g surówki z marchwi i jabłek, wody mineralnej, zielonej herbaty. Obiad – twarożek souffles 150 gramów, jabłko-marchew ciasta – 200 g, zielonej herbaty. Nocą można pić pół szklanki soku pomidorowego. W ciągu dnia można zjeść 125 g otrębów chleb. Po trzech dniach tej diety trzeba iść do diety 3.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Trzeci dieta

Śniadanie – startej marchewki, proso owsianka mleko (150 i 250 g), herbata z cytryną. Obiad – 100 g suszonych moreli namoczone, każdy sok z cytrusów. Lunch oferowany jest 250 g zupy z warzyw, gotowanego kurczaka i klopsiki z kapustą (200 g), wodę mineralną. Kolacja – 150 g twarogu suflet i 200 g kotlety z marchwi i jabłka, zielona herbata. Nocą – pół szklanki soku pomidorowego. W ciągu dnia można zjeść 250 g otrębów chleb. 30 g cukru w ​​ciągu dnia mogą być dodawane do herbaty.

Whitney Houston, którzy praktykują tę dietę, wygląda całkiem dobrze, mimo wszystkich swoich problemów życiowych. Dieta został opracowany przez lekarzy, a zatem, to nie powoduje szkodliwych skutków dla zdrowia. Ma ograniczenia. Na przykład, wyłączone z takich użytecznych produktów, takich jak ryby, orzechy. Ale dieta jest ogólnie bardzo dobrze, i prawdopodobnie pomoże schudnąć i oczyścić organizm. Każda dieta może być stosowany jako manipulacji menu dnia.

Zaledwie Californian diet

Dieta, która nazywa się Kalifornijska, ale bez wymieniania instytut urody, znacznie surowsze. Twórcą diety jest nieznany, dystrybutorzy również polecić siedzi na jej 1-3 dni. Maksymalny czas trwania – 15 dni. Dieta zaleca również ścisłą dietę, zwłaszcza w poniedziałki. Prawdopodobnie konieczne jest, aby upewnić się, że poniedziałek – dzień jest naprawdę ciężki.

Poniedziałek Menu: śniadanie – szklanka wody rozłożony z cytryną. Obiad – jedno jabłko i jeden suchy tost. Obiad – jedno jajko, jeden pomidor, jeden suchy tost.

California dieta dieta jest od wtorku do soboty

  • śniadanie codziennie to samo – dwa suche tosty, kawę lub herbatę bez cukru (słodzik, ale jest dozwolone), jeden pomarańczowy.
  • Wtorek. Obiad – pomarańczowy, jajka, szklanka kefiru lub jogurtu naturalnego, dwa suche tosty, kawa lub herbata bez cukru jednej filiżance. Obiad – dwa pomidory, pół główka sałaty, dwa jajka? kubek jogurtu lub jogurtu, filiżanka herbaty lub kawy bez cukru.
  • środę. Obiad – podobnie jak we wtorek, ale nie herbaty lub kawy (nie wiadomo dlaczego). Na kolację ’60 gotowanego mięsa, jeden suche tosty, jeden pomidor, pół szklanki jogurtu lub jogurtu, pomarańczy, przy filiżance herbaty lub kawy bez cukru.
  • Czwartek. Lunch jest przeznaczona do jedzenia jeden pomarańczowy, jedno jajko, cały główka sałaty. Na kolację – aż trzy kawałki kiełbasy (heart), jeden tosty, jeden pomarańczowy? kubek jogurtu lub jogurtu, filiżanka herbaty lub kawy bez cukru.
  • Piątek. Na obiad można zjeść 125 g twarogu, jeden pomidor, ogórek, jeden jeden suchy tost. Na obiad – ’60 gotowane mięso, jedno jabłko, dwa pomidory, jeden suchy tost.
  • Sobotę. Lunch jest przeznaczona do spożycia 200 g szynki, jeden suche tosty, jeden pomidor. Kolacja – 250 gramów warzyw gotowanych, jeden pomidor, jedno jajko.

Co robić w niedzielę – nie jest jasne. Albo nie jeść, lub umówić się na brzuchu na wakacje, bo w poniedziałek, jak wiadomo, ciężki dzień. A w życiu i Kalifornijski diety. I to jest jasne, w jaki sposób, siedząc na diecie, można wytrzymać intensywne dni zdjęciowych, a to nie wchodzi w omdlenie regularnie.

Czy California dieta racjonalność?

Istnieje wiele dietetycy pytanie do twórców tych diet. Na przykład, dlaczego trzeba jeść twaróg na lunch, i mięso – na obiad? Albo dlaczego łączyć twaróg z ogórków? Jednak w celu określenia twórcy nie jest możliwe. Dlatego lekarze mówią: Kalifornia dieta nie jest racjonalne i zrównoważone. Dlaczego? Po pierwsze, kalorii zmniejszona do 800 kalorii dziennie, a dzienne zapotrzebowanie organizmu dorosłego, aby utrzymać normalne życie – od 2500 do 3000 kcal (dokładna liczba zależy od płci, wieku, ciała).

Po drugie, proponowana dieta jest prawie nie zawiera soli. Oznacza to, że pierwszy z organizmu bierze wodę, a nie tłuszczu, a kiedy przestać Zachowania autodestrukcyjne California dieta, dodatkowy ciężar bezpiecznie z powrotem na miejsce.

Po trzecie, tak częste stosowanie jaj może powodować wzrost poziomu cholesterolu we krwi odchudzanie. Ponadto, zgodnie z ekspertami, dieta prowadzi do zaburzeń przemiany materii, które z kolei powoduje wzrost krzepnięcie krwi i tworzenie skrzeplin.

Po czwarte, 15 dni – jest to dość dawno. Wątpliwe jest, że jest to możliwe tak długo siedzieć na takiej diecie, jest obarczona dalszych podziałów zdrowia. Ponadto ograniczenia prowokują jedzenia tłustych, wysokokalorycznych i słonych pokarmów w nieograniczonych ilościach od diety po konwergencji.

Dobrą wiadomością z Kalifornii diety tylko jeden. Powstawanie nawyków trwa średnio dwa tygodnie. Jeśli utrzymać cykl 15-dniowy, można starać się utrzymać nawyki żywieniowe w małych porcjach. Ponadto, twój żołądek w tym czasie zostaną zredukowane, a po powrocie do normalnej diety, jeść mniej. Najważniejsze to nie jest aby żołądek pleców stretch. Reszta diety nie jest racjonalne.

Dlatego, jeśli chcesz wyglądać jak gwiazda Hollywood, zwracać uwagę na ćwiczenia, oferowane efektowne Divas. Są one o wiele mądrzejszy. I aby oczyścić swoje ciało, wybierz łagodny i bezpieczny dla zdrowej diety.

Opinia kalifornijskie naukowcy o dietach

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...