Calico ślub. Co dać?


Zawartość:

Ślub odbył się dokonać nie tak dawno, zaledwie rok wcześniej, i spuszczone psychologów rodzinnych doświadczenie nie rywalizowały ze sobą, aby przewidzieć przyszłe pierwszy kryzys w relacjach młodych rodzin. Pod koniec pierwszego stawu roku, według ekspertów w dziedzinie stosunków rodzinnych, nawet tych par, które są przeznaczone do jeszcze długo żyć razem można spodziewać się załamania 2 lata, a niewielka poprawa w stosunkach oczekuje od nich tylko między trzecim i piątym roku małżeństwo.

load...

Nawet w przypadku, nadal ma sens zorganizować uroczystości, z okazji pierwszego dnia swojej rodziny urodzenia, aby uczyć się nawzajem drobne upominki. Po tym wszystkim, nie ma nic, co poprawia nastrój, jak wielkie święto! Po tym wszystkim, to mała rocznica ślubu – rok.
Powrót do spisu treści

Trochę historii. Dlaczego bawełna?

1 rok życia razem nazywa się „perkal ślubu.” Stało się to z powodu dawnego zwyczaju dając młodym małżonkom „perkal na pieluchy” w danym dniu: do dnia 1-lecia w młodej rodziny jest prawie zawsze spodziewa się narodzin dziecka. W tej chwili jest to, nawiasem mówiąc, ponownie staje się istotne: w rzeczywistości, prawie wszystkie pary przez długi czas żył w małżeństwie cywilnym i postanowił umieścić „pieczątkę w paszporcie” dopiero wraz z pojawieniem się nowego członka rodziny. Tak więc okazuje się, że pierwszy rok jest oznaczony przez urodzeniu dziecka. W rocznicę takiej rodziny mogą bezpiecznie oddać pieluch i podkoszulki dla trochę.


Powrót do spisu treści

Jaki prezent wybrać dla pierwszej rocznicy

Jako za dar, nie Chintz właśnie warto dać do pierwszej rocznicy ślubu. Produkty tkanki po pierwszym praniu tracą swój pierwotny kształt i nie będzie uroczysty. Ze względu na rocznicę pojęcia „bawełna” może być nieco rozszerzony „tekstylne” koncepcji. Innymi słowy, będzie można dać małżonkom zasłony tkaniny, które zdobią rodzaj mieszkania lub ciepły koc, pod którym będzie można się schronić w chłodne zimowe wieczory i znowu poczuć się jak najszczęśliwszy para świata.

load...

Oto kilka pomysłów na 1 rok małżeństwa. Jeśli małżonkowie kochają czytać, można bawić im śmieszne koc z rękawami: dostać się pod nim, można całkowicie i jednocześnie dalej czytać książkę. Dać na rocznicę coś poważniejszego – piżamy, bielizna – nie warto. Uważa się to za zbyt intymny prezent. Innym praktycznym i dokładne powitalny prezent na rocznicę ślubu może być nowy i piękny obrus lub serwetki, wykonany własnymi rękami. Daj te rzeczy dwukrotnie miłe.

Jeśli zdecydujesz się dać na rocznicę małżonków dość popularny prezent, zestaw łóżku, spróbuj dowiedzieć się wcześniej o wielkości ich łóżku. Zgadzam się, to będzie bardzo nieprzyjemne, jeśli piękne sny na pościel z plaży wzór znajomych nie widzi tylko, dlatego, że zamiast „evrokomplekta” został zakupiony dla nich w rocznicę wszystkimi zwykłymi „kawałek kopiejki”. Przy wyborze tkaniny najlepiej jest zdecydować się na perkalu.

Ten materiał nie traci początkowy kolor jak bawełna, nie „zamrożenia” jak jedwab, a koszt nie jest tak drogie, jak satyny lub atłasu. Bo można po prostu kupić i podarować rocznicę ślubu kilka różnych zestawów, że małżonkowie będą mogli zmienić w zależności od potrzeb. Taki prezent od 1 roku ślub dokładnie zachwyci para.


Powrót do spisu treści

Kilka bardziej interesujące pomysły oryginalny prezent

Na „bawełna” rocznica może dać praktycznie żadnych elementów garderoby. Z tego wszystkiego, jeżeli rocznica obchodzona jest w lecie, przedmiot można nabyć prąd jest teraz lekkie tkaniny. W tym przypadku, główne aspekty doboru rzeczy będzie gęstość tkanki i jego kolorystyki. Najlepszym rozwiązaniem – aby pozostać w „nieprzezroczyste” monochromatycznych rzeczy modeli letnie T-shirt, koszula z małymi rękawami, krótkie szorty, lekkie tuniki. Albo po prostu obecne w rocznicę świadectwie nowożeńcy na zakup popularnym sklepie odzieżowym.

Oprócz prezentów, które mają praktyczne zastosowanie, to jest możliwe, aby dać rocznicy i „estetyki”. Spróbuj kupić w sklepie za zestaw do haftowania robótki, a do niego – specjalnej tkaniny, nici i odpowiednie, być może, praktyczne zalecenia dotyczące stosowania. Spędzeniu nieco więcej czasu na ten dar, będzie przekonany, trzeba dostać para coś prawdziwie oryginalny i niepowtarzalny. Nawiasem mówiąc, można to trochę wyobraźni i remis z pomocą akwareli bezpośrednio na tkaninie.

W każdym razie, ważne jest następnie podpisać własne dzieło i umieścić go w pięknej ramie: niech „para”, aby być dumni z nowej części wnętrza. Jest również często pięknie spreparowane zdjęcie, wziąć pod uwagę.

To nie wyklucza możliwości, że jest piękny malować że nie nauczyli. Jest absolutnie nic się martwić! Tyle o an_3 daru i radosne dzielenie się święta: kupić dużo materiału, jeden kolor koszulki dla małżonka, małżonka i wszystkich obecnych gości i jeszcze bardziej jaskrawe kolory na tkaninie. Sprawa pozostaje niewielki: zorganizować pokaz sztuki i wyobraźni imprezę razem. Pamiętaj, aby dostać coś ciekawego, można pozostawić go na długiej pamięci, można użyć twórcze wysiłki całkowicie zmienić wnętrze młodej pary, a czasami można po prostu zapamiętać ten dzień i za każdym razem, dużo się śmiać. Daj te szczęśliwe chwile, nie tylko rzeczy, ale także miłe wspomnienia, które są tak ważne.

Jeśli dokładnie to, co chcesz i mąż i żona w pierwszą rocznicę wiesz, to lepiej, żeby go kupić, prezent powitalny. Rocznica ślubu, oczywiście, nie zdarzy się, że imiona, ale prawie wszystkie znaki można obejść. Dla tego święta kupić coś, co przypisują dzień dzisiejszy, i przygotować godny dar symboliki i uroczystych słowach. Może dać prawie wszystko, co chce, to będzie wystarczające, aby wykorzystać ten ważny dzień bawełnę jako materiału opakowaniowego. A jeśli jesteś piękna lub haft masz kogoś, kto może zostać powierzone, spróbuj dodać do owijarki starannie wyhaftowanym kwiatem lub wierszyk.


Powrót do spisu treści

Nawet myśleć, że jest pamiętany przez długi czas

Na narzeczeni, prawdopodobnie, na wspólnym pierwszym roku zgromadziłem wiele pięknych zdjęć. Niektóre z nich, oczywiście, przechowywane w formie elektronicznej, ale najbardziej atrakcyjny i specjalny polowanie automat mieć pod ręką. W takich przypadkach, wielkie pudło do przechowywania zdjęć. Można ją kupić w sklepie, ale po prostu to zrobić w domu. W tym celu musimy zorganizować atrakcyjnie proste kartonowe pudełko lub cyny tylko za pomocą specjalnej techniki „decoupage”, można po prostu przykryć podkładem a następnie pomalować do własnych upodobań.

Również młodzi małżonkowie mogą korzystać z tego daru 1 rocznicę ślubu i jako pudełko do przechowywania biżuterii, słodkie drobiazgi, a nawet coś smacznego. 1 dzień rodzina urodziny – to bardzo ważny etap. Jeśli młoda rodzina była w stanie żyć tak długo po ślubie, to znaczy, że docieranie na poziomie gospodarstw domowych jest zakończone i rozpoczyna zupełnie inny etap swojego życia razem. Minął rok, a to jest bardzo ważne.

1 rok po ślubie, młoda żona nauczyłem się podstaw kulinarnych umiejętności. Książka dla pisania recept będzie całkowicie odpowiedni prezent na rocznicę bawełny, bo prawdopodobnie już powstały ulubione przepisy, a teraz nie trzeba ich szukać w niezliczonych ulotkach lub zakładek internetowych. Wspaniały kulinarny notatnik zajmie należne jej miejsce w kuchni. Ten prezent można bezpiecznie podać każdą dziewczynę. Ona z pewnością stwierdzić, że jest napisany jeszcze przed ślubem.

Dobry „papier” będzie obecny bilety do teatru lub na koncert swojego ulubionego zespołu. I można dać świadectwo na wizytę do fascynującego master-klasy (na przykład szycia) lub warsztatu. Można dać przejażdżkę konną lub przejażdżkę rowerem dla dwóch osób. Wielki dar dla opcji 1 rok ślub będzie magiczna sesja family photo.

Powrót do spisu treści

Wnioski. Trochę o życiu rodzinnym

Calico ślub – tzw pierwszej linii, że para zdołała jakoś przezwyciężyć. 1 rok za i przed nimi teraz jeszcze bardziej szczęśliwy dzień życia razem. 1 rok w rzeczywistości – jest to bardzo potężne doświadczenie życia razem. Obecny w tym dniu tej pary własny uśmiech – a oni na pewno uśmiechu! Ale bez względu na to, co im dał, ważne jest, aby pamiętać, że teraz twoim celem jest nie tylko rozbawić bliskich, ale po prostu cieszyć się z nimi w tym pięknym dniu. Mamy nadzieję, że twoja rodzina będzie obchodzić więcej niż jeden rok życia razem.

load...