BZHUK otyłość drugiego stopnia

Zawartość

Jaka jest prawidłowa równowaga białka, tłuszczów i węglowodanów powinno być w codziennej diecie otyłych C Stopień 2-0y?

load...

Dobry dni! W Polsce do leczenia otyłości stosowane diety ze stosunkowo dużą ilość węglowodanów i wystarczająco małym-Białko i tłuszczów. Jest to uzasadnione z punktu widzenia, który pozwala zachować całkowitą nawyków żywieniowych. Mimo to, większość ludzi obcych na dietę wysokobiałkową i ryzyko związane z jego stosowaniem bardziej jak to przeciąża układ narządów.

Dieta w leczeniu otyłości stosowane kolejno, zaczynając od mniej rygorystyczne. Przechowywać dietę w wysokości co najmniej 6 tygodni w celu oceny jego skuteczności. Wszystko co musisz zrobić, to jeść w układzie KBZHU i śledzić wagi jeśli zostanie zmniejszona z powodzeniem w każdym tygodniu, dalsze działania w celu przyjęcia go nie jest konieczne. Jeśli stać – przejdź do następnego diety.

[Powrót do spisu treści]

Pierwsza wersja diety otyłości

Zawartość kalorii tej diety 1600-1800 kcal dziennie. Białko powinno być uzyskane od 100 do 110 gramów dziennie węglowodanów – od 120 do 150 g, a tłuszcz rzędu 80-90 g Jest to dieta będzie rekomendował większość ludzi dla self-catering bez udziału stałym nadzorem medycznym i korzystania z usług dietetyka.

load...

[Powrót do spisu treści]

Druga opcja to dieta dla otyłości

1190-1200 kcal, już stosowane pod nadzorem lekarza. Spowodowało 70-80 g białka i węglowodanów i 60-70 g tłuszczu

[Powrót do spisu treści]

Trzecia wersja diety otyłości

Ogólnie rzecz biorąc, stopień drugi – nie jest to sytuacja, gdy jest to możliwe, dietę. Zwykle stosuje się ją w szpitalu w leczeniu pacjentów z otyłością.

Zawartość kalorii jest ograniczona do 800 kalorii pukanie. W tym przypadku 40-50 g protein i 50-70 g węglowodanów, razem z 30-40 g diety tłuszczu pozostają.

Oczywiście, to wszystko jest bardzo przybliżone i mogą być wykorzystywane wyłącznie na wynikach badań lekarskich.

I widzimy, że dieta We wszystkich trzech przypadkach są dalekie od 60% kalorii pochodzących z węglowodanów, 20% białka i 10% z tłuszczu

[Powrót do spisu treści]

Alternatywne

Obliczenia mogą być wykonywane, a najczęściej, w oparciu o jego poziom aktywności fizycznej. Aby rozpocząć liczenie kalorii Mifflin wzór św Zheora uzyskać dzienne zapotrzebowanie kalorii dla utraty wagi. Następnie można „wyrzucić” ich wzory minimalnego zużycia substancji odżywczych zalecanymi przez ADA.

Usuń prace -sidyachaya aktywność, brak wychowania fizycznego, epizodyczne Walking w interesach. W dniu 0 wymaga co najmniej 8 gramów tłuszczu na 1 kg masy ciała, nie mniej niż 0, 8 g białka, otrzymujemy pozostałe kalorii z węglowodanów, ale nie więcej niż 4 g węglowodanów na 1 kg wagi ciała.

Średnia aktywność (dowolny trening 3 razy w tygodniu przez pół godziny spaceru dziennie) – 1 g tłuszczu, 1 gram białka, reszta – węglowodany

Wysoka aktywność (3 Moc w tygodniu, a 30 minut aktywności fizycznej dziennie + zwiększona aktywność gospodarstw domowych) -1, 5 g białka, 1 g tłuszczu, reszta -uglevody

Wzory te są nie tylko prawda, istnieją inne sposoby.

[Powrót do spisu treści]

Co jest ważne, aby wiedzieć, w uzupełnieniu do odsetek oraz wzorów

Dystrybuowane również na takich makroelementów Układ – 20% białka, 20% tłuszczu, 60% węglowodanów. Lub inne – 40% białka i 20% węglowodanów, tłuszczu. Który z nich jest twoja osoba? To zależy od stanu organizmu i nawyków żywieniowych.

Szczerze mówiąc, możemy tylko poważnie ćwiczeń do utraty wagi z „stopniach” wyznaczać cele, takie jak równoczesne rekrutacji masy mięśniowej. Nie chodzi mi codziennie w klubie fitness. Chodzi o mocy ze znacznymi ciężarami i wystarczająco dobrą techniką. Taki plan szkolenia i pozwala śledzić diety o wysokiej zawartości białka, ale to wszystko trzeba podejść odpowiedzialnie. Dokonywanie bazę i siedzieć na stosunkowo niskich węglowodanów? Wstępne badanie lekarskie i ocena szkieletowych i wspólnych więzadeł, oprócz oczywistej endokrynologa badawczej i kardiologa prostu nie koniecznością.

W innych przypadkach, gdy jest to dozwolone tylko poprawa wychowania fizycznego lub fizykoterapię, nawet spojrzeć w kierunku 40 40 20 nie jest konieczne. Specjalna podstawę wiedzy naukowej w tej formule nie jest, to tylko stosunkowo wygodny w użyciu w tym sporcie. Ponieważ dążymy „tam” nie jest konieczne.

[Powrót do spisu treści]

Czy to możliwe, aby schudnąć po stosunku około

Wielu dietetyków nauczyć swoich klientów pierwszy „zjada białko”, a nie jeść zbyt przetworzone, tak zwany „czysty” jedzenie. W „wtórnie” – należy zwrócić uwagę na fakt, że w diecie są wielonienasycone kwasy tłuszczowe (tłuste ryby, oliwa z oliwek, nasiona sezamu, lnu, etc.), jak i mniejsze rzeczy jak margaryny. I, „trzeci” – są węglowodany złożone i owoce, ale w umiarkowanych ilościach.

W każdym przypadku należy wziąć pod uwagę i rozważyć konieczność, niekoniecznie dlatego, diety rygorystycznie 1800 kcal lub 1200 lub jakiś inny. Mechanizm ubytku masy nie będzie różnić się znacznie od innych podobnych zdarzeń. Człowiek ogranicza kalorii początkowo minimalne, a wygląda, jak to pomaga. Utrata wagi około 500 g tygodniowo – normę. Otyłość jest zwykle wszystko dzieje się szybciej.

Siła, ograniczenie kalorii do minimum nie jest natychmiast konieczne, ponieważ może to spowodować szybką adaptację i mogą mieć wpływ na osiągnięcie ostatecznego celu. W zasadzie teraz medycyna stara się udowodnić bezpieczeństwo szybkiej utraty wagi. Ale to są rzeczy, które nie powinny być oceniane na podstawie badań lub coś innego. Projekt realizowany jest szybko lub do konkretnej osoby, czy nie schudnąć ze względu na stan jego zdrowia, a jego stosunek do jedzenia.

To może brzmieć jak zbyt dużo Przypominamy, ale przed każdym wielkim ciężarem zgubienie lub podobnego projektu warto sprawdzić zdrowotnej. Nie szczęśliwie przekonać samego siebie, że nie wszystko jest tak, a następnie można kontynuować do przejadania się, choć to pomaga trochę zabawy. A w celu upewnienia się, że organizm działa jak należy. I warto trochę pomóc sobie normalnej naturalnej żywności, odpowiedniej ilości snu i aktywności fizycznej, a waga zaczyna spadać. W końcu fakt, że nie tylko siedzieć na każdej diety i kontrolować swoją dietę, zastanawiając się, ile i jakie powinny być – jest istotnym elementem sukcesu.

load...