Być sobą

Dziś w osobowości mody. Ślepe naśladowanie idoli – to jest dużo młodzieży i kobiet, beznadziejnie zacofany. Jego styl i jego własna postawa – są oznaki silnej tożsamości utworzonej. Jak stworzyć swój własny styl, wybierz modne sukienki, na podstawie własnej indywidualności, a nie być znany jako nieudanej kopii aktorem? Najpierw zrozumieć, jaki styl i jak to musi być wybrany.

load...

Jaki jest Twój styl własny?

Indywidualny styl odzieży – to obraz kobiet, które odzwierciedla jej nastrój, charakter, dorywczo postawa, a nawet przyzwyczajeń. Tworzy się on w ostatnich latach. Styl może poznać osobę, opisać. Każda aktorka, znana w historii, miał swój własny styl. Pomyśl Marilyn Monroe lub Odri Hepbern. Oba te piękne kobiety były jego własny niepowtarzalny styl ubierania, wybiorą akcesoria do sukienki stają się celami imitacji tysięcy kobiet na całym świecie, a to sprawia, że ​​smak wyróżniać się z tłumu aktorek Hollywood.

Wynika z powyższego, że wybór musi być ich własny styl, oparty na indywidualnych przyzwyczajeń, stylu życia i charakteru akcji. Jeśli wolisz, aby uprawiać sport, a następnie podnieść pozycje w sportowym stylu, ale nie iść zbyt daleko. Rajstopy sportowe w teatrze nadal nie pasuje. Kochanek z kobiecego wizerunku z pewnością podoba płynących sukienki i buty na wysokim obcasie.

Jak rozpocząć tworzenie swojego stylu?

Przede wszystkim należy pamiętać, jedną małą regułę. Jeśli zdecydujesz się wybrać dowolny jeden styl ubierania, to nie znaczy, że należy ściśle stosować się do wszystkich swoich kanonów. Na przykład, można być kobietą biznesu w trakcie dnia roboczego i nocy w pereoblachitsya fatalnym uwodzicielki. Ważne w stylu odzieży – obecność pręta, na którym wszystko jest zbudowany.

Jako taki pręt może wybrać klasyczny styl ubierania i rozcieńczyć go z żywym szczegółu Sportowy, kobiecy lub stylu rockowym. Klasyka w tym przypadku jest uważany za najbardziej odpowiedni, ponieważ To nigdy nie wychodzi z mody. Ponadto, jest na rzeczy, styl klasyczny detal futurystyczny wygląd szczególnie korzystne. To jest jak czyste płótno, na którym można pisać żadnych krajobrazu. Najważniejsze jest to, aby być w stanie odebrać tych elementów i nie zmienia swoich preferencji. Jeśli kochasz róże, na przykład, dlaczego nie uzupełnienia masywny czarny strój wieczorowy broszka w postaci szkarłatnych róż? Każdy pomysł jest godny uwagi. Bądź sobą – i będzie sukces.

load...

load...