Butelka wódki i portret idealnego mężczyzny

Co czujesz, gdy widzisz na ulicy nie jest dość stary, ale kompletnie pijany? Być może myślisz o tym, jak szczęście, że nie do żony, dzieci cierpią z powodu jego ojcem alkoholikiem, w ciągu życia rodzinnego z ubóstwem i jak można to zrobić. A jeśli spojrzeć na człowieka, który od rana do nocy decyduje się na spółkę, stanowi rodzina i jej deskami do 20 godzin na dobę?

load...

Różnice między tymi dwoma ludźmi jest nie do pomyślenia duża: pierwszy – potworem moralnym, porzucił rodzinę, by radzić sobie sami, drugi – wzorem do naśladowania w życiu której rodzina zajmuje pierwsze miejsce. Ale zapewniam cię, żona obu tych mężczyzn są niezadowoleni. Zgadza się! W pierwszym wszystko jest jasne. Ale drugi – nie występuje (w oczach jego żony), bo co innego, oprócz pieniędzy, może dać człowiekowi rodziny, który wie, jak to działa?

W oczami żony alkoholu zabezpieczone pracowity człowiek, nawet jeśli nigdy w domu – idealne, wszystko to byłoby. W oczach żony biznesmena doskonały człowiek – ten, który kończy się o godzinie 18.00 Każdy przypadek i cała reszta rodziny daje: zabawy z dziećmi, pomagając w kuchni, ona idzie na zakupy i zabiera śmieci. Okazuje się, że jest idealnym mężczyzną? Każdy może znaleźć usterkę? Wydaje się więc!

Idealny wyciągnąć: odrzucić nieodpowiednie

Nie wiem na pewno, kto jest przed tobą: słabeuszem potencjalne lub prospektywne milionerem, nawet jeśli nie jest dolar. Więc idealnym człowiekiem – bardzo subiektywne określenie, a co myślisz osiągnięciem dla kogoś mogą być typowe, regularne zjawisko nie jest inaczej.

load...

Co to w ogóle jest „idealnym mężczyzną”? To coś narysowane w swojej wyobraźni, o pewnych cechach, a ustawione parametry. Jest to model, który pomaga szybko wyrzucić przedmiotów, które nie spełniają jeden lub więcej parametrów jesteś złożone zdjęcie. Auburn – nie pasuje, tłuszcz – nie podoba, nie ma wyższe wykształcenie – i dowiedzieć się, bez samochodu – spacer do lasu. Przepraszamy za werbalne prymitywne. Ale każdy model w przyrodzie, zbyt prymitywne. Nawet jeżeli wydaje się być bardzo trudne. Jej zadaniem – w celu uproszczenia rzeczywistości, aby ułatwić zrozumienie struktury modelowanego obiektu. Ale nigdy nie znam szczegółów. To i prostota i złożoność.

Może się zdarzyć, tak jak w tym dowcip:

– Tato, rzuciła mnie!

– Dlaczego, synu?

– Nie mam iPhones Mercedes i dwukondygnacyjny dom!

– Zmiana en ‚Vertu sprzedać Bentley i kupić Merc może, oczywiście, ale zburzyć dwukondygnacyjny dom dla niektórych dziewczyn – to za dużo!

Niewłaściwa ocena ideałów, czy nie?

Malowany portret idealnego człowieka, który w każdy weekend sadit jesteś dobrym samochodem, prowadzi klubów, restauracji i sklepów, zapłacić wszystkie swoje zachcianki, może ostatecznie być o wiele gorsze i uboższe (wszystkie plany), że facet w brzydkim płaszczu, z którym chcesz -To czynienia w domu towarowym – tylko oczy i wyrzucił prawy wniosek: ładna, ale niektóre z nich nie ma, jak sądzę. Wtedy jeszcze nie wiedział, że rozlał gorącą kawę na jego koszuli dobrego faceta, który dwa lata później przywróci transakcji na giełdzie warte setki tysięcy dolarów. Ale nie o to chodzi! Teraz jest troskliwym ojcem, a wraz z żoną w każdy weekend w kuchni przygotowując posiłek zabawy, a potem myje naczynia!

I raz czy filtry mogły spaść tak miły i porządny młody człowieku? Inteligentne, niezawodne, nie wspominając o … Raul – „co noc na imprezach, co noc kluby i” – znajdują się na jego awarii głowy, które bez ojca, nawet wagon do transportu zbóż celnych nie może!

0.

Modele, filtry, wizerunki idealnego mężczyzny – 50% nonsens. Nigdy nie wiem, co dana osoba w środku, patrząc na jego wygląd. I nigdy nie można przewidzieć przyszłości, nawet jeśli wiesz, że dziś nie ma wykształcenia i dużo kapitału społecznego. Człowiek z wielu wad może mieć jeszcze więcej zalet. I vice versa. Okazuje się, że idealnym pijany. Nezhdancheg.

Ivan Sopiga

load...