Business dress – podstawa kobiety biznesu garderoby

W tym roku, prawie wszystkie znane marki – Valentino, Burberry, Versace i wiele innych – zostały uwzględnione w ich kolekcji unikalne rzeczy jak czarnej sukni. Ten wariant odzieży damskiej, która jest obowiązkowym elementem garderoby kobiety biznesu, jest odpowiedni nie tylko na spotkanie biznesowe lub w biurze, jest idealny dla osoby świeckiej lub terminach.

load...

Głównym trendem sezonu – business dress proste cięcie. Tej jesieni i zimy najpopularniejszym długość klasyczne – do kolan. W sposób zawężony modelu, wykonane z grubego materiału z minimum matowy wystrój. W 2017-2017, zbiory można znaleźć wiele opcji z zasłonami i falbankami.

Zaprojektuj swój własny styl biznesowe: Wybór stroju biurowego

Sekrety i mądrość sobie styl biznesowy, wprowadzamy cię teraz, pomoże wielu kobietom wyglądać elegancki i uroczy, atrakcyjna i seksowna, respektując kod biurowy strój.

Aktualne modele i style:

Podczas formowania zawiadomienia firma szafa słynny strój przypadku, który cieszył się ogromną popularnością w latach 30. Ubiegłego wieku. Ten skromny, bardzo stylowy i zarazem oficjalny biznes sukienka szczupła sylwetka, bez rękawów i kołnierza, z naciskiem na pasie. Model ten jest przeznaczony przede wszystkim na koktajl, ale nowoczesne kobiety na całym świecie chętnie klasycznym systemie zmianowym strój do spotkań biznesowych i pracy w biurze. Ten styl jest w stanie podkreślić indywidualność i kobiecość każdej kobiety biznesu. Oprócz prostego cięcia w tegorocznej kolekcji oferuje szereg interesujących modeli jesiennych i zimowych sukienek, z którego można wybrać najlepszą opcję dla biura.

load...

Najważniejszą rzeczą przy wyborze – śledzić styl, zamknięty obszar klatki piersiowej i żądaną długość.

kolory:

Dla biura sukienki są również ważnymi kolorów i odcieni. Warunek obowiązkowe – biznes strój powinien być w kolorze, mieszanie więcej niż dwa kolory w biurze jest po prostu niedopuszczalne opcje. Główne kolory na garnitury dla kobiet – czarny, biały, szampan i kość słoniowa, szary, jasny brąz, czerwony, niebieski i zielony.

Materiały i akcesoria:

Tkaniny użyte do szycia wyborów biznesowych odzieży damskiej w tym roku, mogą być bardzo zróżnicowane, od jedwabiu i wełny wykończenia, w zależności od sezonu. Jeśli chodzi o biżuterię, to nie powinno być zbyt dużo. Wybierz akcesoria powinny być starannie, myśląc przez wszystkich szczegółów. Sukienki stylu biznesowych świetnie wyglądają z pereł, kolczyki dużych i małych pierścieni. Również istotne w stylu biznesowych wykwintnych broszek. Wszelkie dekoracje, wybrany jako dodatek do garnitur, powinien nie tylko w zgodzie z sukni, ale także utworzeniu obrazu kobiety biznesu uzupełniają.

load...