Buraki diet – popularny program oczyszczania organizmu i utrata masy ciała

Dieta na burakach jest nie tylko atrakcyjna Niewątpliwą zaletą bogate w witaminy i pierwiastki śladowe, ale także dostępność produktu w dowolnym momencie roku. Ponadto buraki mogą przygotować setki potraw smacznych i oryginalnych, pozbawiając wyczerpujący monotonii diety. Sama buraki nie posiada właściwości tłuszczu pieczenie, ale jej działanie oczyszczające, prowadzenie rezultat do utraty wagi jest oczywista i niekwestionowana.

load...

Zawartość:

Buraki – jeden z najstarszych leków

Wyjątkowość buraka jako produktu terapeutycznego jest bogaty w połączeniu z kompozycją chemiczną niskokaloryczne. Młode warzywa korzeniowe zawierają wapń, fosfor, jod i inne minerały i kwasy, a bogate w błonnik, korzystny wpływ na błonę śluzową żołądka i jelit. W czasach Hipokratesa, produkt ten zostanie wykorzystany wyłącznie jako lek, pozostawiając codzienny blaty tylko mniej wartościowe. Korzyści z diety buraków i asortyment potraw, które mogą być gotowane z niego.

Burak jest używany gotowane, duszone, pieczone, gotowane na parze, a nawet świeże. W zależności od receptury wykorzystywane i składników dodatkowych naczyń buraków może być ostry, a bezbarwny i słodka. Picie soku z buraków jest również przydatna, choć ma wiele ścisłych przeciwwskazań. Buraki dieta dla wszystkich jego wytrzymałość będzie ani jednolita ani głodny. Gdy tylko kalorii 40 kalorii na 0,1 kg ograniczeń produkt w ilości buraków spożywanej dziennie narzuca, krajanka buraczana ugasić głód atakującemu w dowolnym momencie.

load...

Przydatne właściwości buraków

Dzienna dieta

Buraków. „Usiądź” w menu dnia lekarze buraków doradzić nawet tych, którzy nie mają problemów z nadwagą. Taki dzień rozładowania jest użyteczna po wakacjach, kiedy organizm potrzebuje drastycznych czyszczenia i jako jelit żużla prewencji. Metoda ta pomaga obniżyć poziom cukru we krwi dla ludzi, którzy mają skłonność do cukrzycy.

Posiłki zaplanować dzień rozładowania dieta może wyglądać następująco:

 • wczesne śniadanie szklanka soku jabłkowego lub marchwi z dodatkiem jednej czwartej świeżych buraków;
 • Trzech godzinach lunchu surówka, w 50% składa się z tartych świeżych buraków;
 • Około południa obiad pary plastrami ugotowanych buraków z niezwiązanymi z słodzony sok lub herbata ziołowa;
 • Posiłek 200 gramów gotowane lub pieczone buraki ubranych z jedną łyżką oliwy z oliwek;
 • Popołudniowe przekąski deser rozdrobnione surowe buraki, marchew i jabłka;
 • Kolacja od pieczone buraki z tartym cynamonem i sosem soku pomarańczowego.

Picie soku z buraków w czystej postaci jest ważna tylko w przypadku braku problemów trawiennych, ponieważ jest to dość ostry preparat może podrażniać tkankę śluzową. Stopa jednorazowego użytku świeżego soku nie powinno przekraczać 3 łyżki i należy go używać tylko z jedzeniem. Może to być dowolny produkt o niskiej zawartości cukru, ponieważ dość wysokim indeksie glikemicznym sok buraczany. Kok, RFQ soku buraczanego, umieścić dodatkowy ciężar ciała, które unieważnia wyniki buraków diety dla utraty wagi.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Przydzielanie czasu na dzień absolutorium w sprawie buraków jest lepsza z uwzględnieniem godzin pracy, ponieważ produkt ten ma działanie przeczyszczające. Menu następny dzień muszą koniecznie zawierać białko, których wykorzystanie będzie konsolidacji osiągniętego efektu.

Trzydniowe ekspresowa dieta dla

Buraków

Buraki diety dla utraty wagi, zaprojektowany przez 72 godzin, dość ścisłej diety i jej skromne, ale wynik w tak krótkim okresie jest imponująca. Aby pozostawić na 3 dni od 5-6 funtów – istotnym osiągnięciem i oczyszczania, organizm wytwarza znaczną przedłużonego wynik dla ogólnej poprawy układu pokarmowego.

Menu na jeden dzień z dietą buraka wygląda skromne:

 • 400 g świeżych buraków;
 • 300g marchewki i tyle niesłodzone zielone jabłka;
 • 1-2 łyżki oliwa z oliwek;
 • Herbata ziołowa lub woda niegazowana.

Odstępstwa od tej diety nie są mile widziane, ponieważ mogą dać efekt przeciwny do oczekiwań, ale także do podtrzymania wszystkie trzy dni nie jest tak trudne dla swoich celów. Z dobrym skutkiem tego trzydniowego kursu może być regularnie powtarzane.

Dziesięć buraków dieta

Dziesięć dni dieta nie oznacza jedzenia tylko buraki cukrowe, choć jest produktem dominującym. Oprócz roślin okopowych dozwolony:

 • owoce i warzywa z wyjątkiem zbyt słodkie;
 • Białe

 • Jaj i białego mięsa drobiowego;
 • Niskotłuszczowy twaróg;
 • Chleb żytni w niewielkich ilościach;
 • Owsiane i kasza gryczana;
 • Chude ryby;
 • Trawy, zioła i herbatki ziołowe dla nich herbatę.

Przeciwwskazania do diety buraki

Świeżego soku buraczanego zawiera dużo kwasów, dlatego dieta zawiera szereg przeciwwskazań: Procesy

 • Zapalnych układu trawiennego; Zaburzenia
 • Nerek;
 • Pęcherza lli_1, kamica nerkowa, odmiedniczkowe zapalenie nerek;

 • Niskie ciśnienie tętnicze, przewlekła hipotonia
 • Ciąży i karmienia piersią.

Jeśli tylko nie, nie ma nic zatrzymując spróbować buraków dieta dieta, oczyścić i zwiększyć hemoglobiny.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...