Bukiety z cukierków własnymi rękami, lub słodkie florystyka

Czy kiedykolwiek otrzymał prezent w słodkiej bukiet? I, być może, trzeba było przedstawić komuś wyjątkowy prezent? W każdym przypadku, aby odwiedzić (lub przedstawić się) jako odbiorca lub dawca bukiet z cukierków przyniósł praktycznie każdej kobiety. A co na temat roli twórcy tego arcydzieła słodkie? Nie chcesz, aby dowiedzieć się, jak zrobić bukiety czekoladek własnymi rękami?

load...

Między innymi, aby opanować sztukę układania kwiatów „słodkim” jest każdy przedstawiciel pięknej połowy ludzkości. Po tym wszystkim, jesteśmy w stanie docenić wspaniałe połączenie uwodzicielskim smaku czekolady i ręcznie urody bukiet. I nie próbuj się w słodkim kwiatowym wzorem, nawet jak to jest obraźliwe. Więc niech nie je regały, dowiedzieć się, jak zrobić kilka czekoladek własnymi rękami.

Wybierając słodycze

Candy – najważniejszy składnik słodkiego bukietu. Możliwe jest, oczywiście, że Twoja kreacja będzie tak wielka, że ​​odbiorca bukietu nie odważy się go jeść, i umieścił go na najbardziej widocznym miejscu i będą mieli to arcydzieło. Ale najprawdopodobniej, nie będzie oprzeć się pokusie i skosztować zawartość słodki bukiet. Dlatego ważne jest, aby wybrać nie tylko odpowiedniego kształtu i wzornictwa opakowania cukierków, ale także ich odmiany (smak i kolor).

Smak i kolor, jak wiemy, nie ma przyjaciół. Dlatego też, jeśli wiesz gusta kimś o przedstawienie bukiet słodyczy, wybierz delikatność, która jego smak. Lub zebrać kilka tych czekoladek, smak, które znasz i lubisz. Jeśli prezent jest przeznaczone do szczególnie uroczystych wydarzeń, nie jest zbędny popisywać się na najdroższych czekoladek.

W kształcie cukierków, też jest inna. Na jaką formę cukierki wybrać zależy od postaci cukierków „kolory”. Na przykład, najbardziej wygodny do pracy z grupą cukierki są uważane okrągły, prostokątny dobrze nadaje się do cylindrycznych „kolor” figur Chocolate – na Wielkanoc i Boże Narodzenie bukietów i medali – na ślub i rocznicę.

load...

Jeśli wybrany cukierki pakowane w pięknym opakowaniu jednostkowym, wtedy nie można dodawać do dekoracji. Jeśli projekt owijki nie lubisz (lub cukierek nie), można użyć piękny papier pakowy, aby utworzyć kolor.

Próbować zmieniać zawartość Twojego bukietu. To niekoniecznie musi być tylko czekoladki. Użyj karmel słodycze, cukierki, marmolady. Wierz mi, przedstawiony bukiet spowodować wiele pozytywnych emocji, gdy okaże się coraz bardziej „wypełniający kwiat”.

Przygotowanie materiału do Bouquet

Do produkcji słodki cukierek bukiet oprócz siebie (w opakowaniach lub nie), musisz dodatkowe materiały:

 • Papieru do pakowania;
 • Taśmy do pakowania;
 • Taśmy;
 • Drewniane wykałaczki, szaszłyki z grilla lub kije;
 • Taśma TEIP (taśma klejąca kwiatów) i kwiatów piany „Oasis”;
 • Zdolność do bukietu;
 • Wszystko, co można wykorzystać do dekoracji.

Umieszczenie kwiaty

Spróbujmy zrobić kwiaty, szyszki. Cięcia kwadraty papier pakowy (o boku około piętnastu centymetrów). Każdy kwadrat jest wyłączony w kulechek i zamocować kawałek jasne jednostronnej taśmy klejącej. Wewnątrz kładziemy cukierka (lepszej rundzie lub Trufla). W słodyczach do pamięci drewniany szpikulec owinąć (wybrzuszenie pod cukrowa) kulechka krawędzi, a także zabezpieczyć je za pomocą taśmy, i ich część yków owijania. Maskowanie taśmą dekoracyjną wstążką. Mieliśmy kwiat stożek z cukierkami i opróżnić końcówkę na dole.

Kwiaty trufle w kolorowe opakowania. Wziąć cukierka, kładąc szpikulca do opakowania cukierków i ciasny kucyk Wirówka owinięcia wokół szaszłyków. Top połacie cięcia TEIP-taśmy.

Cukierki w cylindrze. Dla tego też, lepiej jest wziąć okrągłą lub owalną słodycze w opakowaniach z ogona. Przezroczyste lub barwione papieru wycinane prostokąta (10 x 20 cm) i zawinąć cukierek tak, że jest w środku cylindra. Dolne krawędzie owijki wokół yków cylinder i zakotwiczenie ich TEIP taśmę lub taśmy. Wolny koniec cylindra pakowanie wiązana wstążką.

Okrągłe kwiaty. Wyciąć prostokąt papieru (tak samo jak w przypadku walca). Umieścić cukierki w środku prostokąta, umieścić jej szpikulec. Krawędzie papieru zawinięte wokół yków i zamocować za pomocą taśmy. Udekoruj TEIP wstążką lub kolorową taśmę. W razie potrzeby dodać „płatki” z tektury falistej.

Tworzą bukiet

Weź pojemnik (plastikowy słoik, pudełko, doniczka lub POTS). Włożona do środka kawałek pianki lub „oazy”. Zamocować za pomocą dwustronnej taśmy. Mamy Zawijanie pojemność papieru (to jak chcesz). Włożyliśmy w kwiatach kontenerowych i dekoracyjnych elementów nośnych (gałęzi, liści, kwiatów suszonych lub świeżych kwiatów).

Zakwaterowanie opcje cukierkowe kolory:

 1. Okrągły bukiet. Dla takiego bukietu kwiatów umieścić w kręgu, rozdzielając je równomiernie i symetrycznie względem środka. Ten bukiet powinien wyglądać tak samo na wszystkich stronach.
 2. Półkolisty bukiet. To kwiaty kotwienie tak, że wygląda imponująco tylko z jednej strony (przód), ale był zrównoważony po lewej i prawej stronie.
 3. Jednostronne bukiet. Zwykle wygląda płasko i robi wrażenie tylko od przodu.
 4. Bukiet statku. Dla niego korzystać zdolności wydłużonym kształcie. Wypełnić go z kwiatów, czekoladek, symulując kadłubie okrętu – trochę szersza po bokach, z węższym „rufy” i „nos”. W środku bukiet kwiatów miejsce żagla tkaniną lub papier pakowy, zamontowane na wysokie maszty sztyfty.

Gotowy bukiet ozdobić dodatkowymi ozdobami, świeżych kwiatów i liści lub pamiątek tematycznych. Uwolnij swoją wyobraźnię, użyj do kwiatów „z okazji tych” atrybutów wakacje. Miesiąc miodowy – tiul, pierścionki i sztuczne perły. Na Nowy Rok – blichtr, szyszki i ozdoby choinkowe. Do bukietu na Walentynki – Hearts, a w dniu 23 lutego – St. George wstążka. Bukiety dziecięce zabawki i uzupełnienia jubileusz – ze świeżych kwiatów.

Ale, niezależnie od tego, czy robisz kilka dzieci cukierkami lub bukiet z rękami w nowym roku, ślub lub urodziny, jest zobowiązany być kosztowny prezent. Droga nie jest pod względem ceny jak i pod względem jego znaczenia: jest to dar nie pozostawi nikogo obojętnym. I za słodki bukiet będzie kolejna okazja, aby pokazać swoje talenty i rzemieślnicy realizować swoją twórczą wyobraźnię.

load...