Budowa szatni

Garderoby w naszych domach, które niedawno stały się bardziej powszechne. Są wygodne, ponieważ można usunąć wszystkie ubrania i buty, a także poszerzyć do takich pomieszczeń, więc pomieszczeń kosmicznych. Będziemy rozmawiać o tym, jak najlepiej wyposażyć garderobę, aby to najbardziej wygodne i piękne.

load...

W szatni często nie jest wystarczająco dużo światła. Dlatego konieczne jest, aby upewnić się, że pokój był dobrze oświetlony. Nie powinno się powiesić ją na niskim poziomie światła: mogą złapać drzwi wysoką szafkę lub zaczepić ręce, gdy zmienia. Dlatego lepiej jest, aby wysoki komfortowe wyposażenie.

W garderobie musi być lustro. Pozwalają one przekształcić pokój i zobaczyć siebie w odbiciu, gdy zmienia. Wskazane jest, aby umieścić je wokół – wtedy można zobaczyć siebie ze wszystkich stron. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku są szafy z lustrzanymi drzwiami – będą wykonywać obie funkcje lustra i szafy. A jeśli nie, że z jakiegoś powodu nie może być jedno duże lustro, które odbija osobę może być umieszczony w pełni wzrostu.

Przy aranżacji opatrunku jest często pragnienie, aby to zrobić tylko półki. Jednak jest to niepraktyczne: na półkach małych rzeczy – chusteczki higieniczne, biżuteria, skarpetki, etc. – trudno utrzymać w dobrym stanie. Dlatego też, przynajmniej jedna szafka musi być wprowadzone.

W tym przypadku, jeśli garderoba jest dość duży, to jest możliwe, aby zrobić mały osobisty ziemię, kładąc mu toaletkę i krzesło. I aby wnętrze pokoju oryginalny pomóc powiesić na drzwiach szafy torebki, czapki, szaliki, szale. Oni nie tylko stworzyć rodzaj otoczenia, ale będzie pewnego rodzaju wskazówkę, w którym szafa i to.

load...

Jeśli sos jest używany przez wszystkich członków gospodarstwa domowego, można nabyć za ekran, który jest wygodny, aby zmienić. Dzisiaj, komercyjnie dostępne ekrany, które mogą harmonijnie pasuje do każdego wystroju opatrunku. Ale jeśli garderoba jest mała, ekran nie pasuje, więc łazienka będzie musiał użyć przy zmianie naprzemiennie.

Umeblowane naszą garderobę, powinny być przestrzegane we wszystkich praktyczność. Odnosi się to również do położenia drzwi. Pożądane jest, aby poszli do łazienki czy sypialni, ale nie w jadalni lub salonu.

Co do koloru opatrunku, to lepiej, aby światło i gładka, bez elementów dekoracyjnych. To nie będzie rozpraszać uwagę od jego własny obraz w lustrze.

load...