Brytyjski diety – tajemnice sukcesu!

Zawartość:

Szczupła sylwetka – to cel niemal każdej kobiety. I pomimo tego, że w jednym głosem w mediach niedawno twierdził, że parametry 90-60-90 nie są już standard piękna, kobiety nadal wydają się być podobne do cienkich piękna, piękna na okładkach kolorowych magazynów. Również należą do tej kategorii? Cóż, przekonać i odwieść cię od utraty wagi nie ma sensu, więc przyjrzyjmy najmniej bolesny sposób dla organizmu pozbycia się nadwagi.

load...

Istnieje wiele różnych diet. I często te diety nie są tak bezpieczne dla zdrowia kobiety. W odróżnieniu od wielu innych diet, brytyjski dieta 21 dni pozwala na długi czas zachować szczupłą sylwetkę i nie myśleć o innych metod wobec harmonii. Brytyjski dieta w swoim rodzaju jest absolutnie wyjątkowy. Dzięki tej diecie można osiągnąć zmniejszenie masy ciała w jak najkrótszym czasie. I, co ważniejsze, zdrowie jednocześnie bardzo nie cierpi. Oczywiście, jeśli wszystkie kobiety zrobić dobry uczynek. Jeśli wybierzesz tę opcję, jako brytyjskiej diecie, schudnąć bardzo szybko!

Na przykład brytyjski wyrafinowany kobieta, dbanie o zdrowie i figurę, od czasu do czasu siedzieć na diecie łatwego rozładunku, jak również każdego dnia stara się nie przejadać. Takie podejście do samej mocy systemu jest całkowicie uzasadnione. Recenzje diecie, że ani jeść pozytywne, zyskał popularność nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Menu w języku angielskim dieta jest naprawdę godne szczególnej uwagi. Ale spróbujmy dowiedzieć się więcej szczegółów.

Terminy odchudzanie

Oczywiście, każda kobieta chce uzyskać wyniki jak najszybciej, niemal od pierwszego dnia diety. Ale, jak pan wie, jak to, że jest prawie niemożliwe. Więc proszę o cierpliwość – i zawsze będzie się opłacać. Ale niecierpliwość – nie tylko istniejący problem. Często, widząc wyniki diety, kobieta „to rage” i stara się pozbyć wiele więcej kilogramów, a często nie jest zbędny. A oni przedłużyć lub odnowić czas diety. I często jest to dość dużo szkody dla ich zdrowia.

I dotyczy to również diety angielskim. Jeśli mówimy o warunkach, które muszą wytrzymać podczas diety, a następnie 20 dni – jest to minimalna. Poza tym diety, nie ma innej opcji – „znany. Brytyjski dietę przez 21 dni” Maksimum 180 dni. Zazwyczaj jako liczba dni, w zależności od stanu organizmu oraz od liczby dodatkowej wyściółki. Dużą zaletą tej diety w porównaniu do istniejących metod odchudzania jest możliwość indywidualizacji. Upraszczając, można „dostroić” ich diety do potrzeb i charakterystyki go w swoim ciele ty. I to jest bardzo ważne i cenne.

load...

Jak wspomniano wcześniej, brytyjski dieta opinie 20 dni w większości przypadków jest dodatni, więc nie obawiać się o swoje zdrowie. Należy jednak pamiętać, prostą prawdę – „zaufanie, ale zweryfikować.” Dlatego wcześniej należy skonsultować się z dietetykiem albo, lub, w przypadku jego nieobecności, z terapeutą. Co do zasady, konkretne przeciwwskazania do tej diety nie jest, ale pewności warto. Po tym wszystkim, na pewno nie chcesz potem leczyć możliwych komplikacji?

21 dzień diety również swoją pozycję na pozytywne strony. Kobiety bardzo szczęśliwy – mówią, że jeśli w służbie brytyjskiej diecie, schudnąć bardzo szybko. I nic dziwnego – dieta jest po prostu oszałamiające wyniki, które mówią same za siebie – utrata masy ciała w ciągu trzech tygodni wynosi od 8 do 12 kg. Dieta składa się z kilku etapów. Oferujemy Państwu etapy diety angielskim.

Pierwsza faza brytyjskiej diecie przez 21 dni – białko

To trwa dwa dni, podczas których muszą stosować się ściśle do następnej władzy.

śniadanie:

 • Filiżanka kawy z mlekiem
 • Dwie kromki ciemnego chleba z łyżeczką masła i 1-2 łyżki miodu

Obiad w 12 godziny:

 • Jedna kromka czarnego chleba
 • Herbata z cukrem lub miodem (zamiast można wypić szklankę mleka lub jogurtu 2 filiżanki)

Obiad w 15 godziny:

 • 250 gr. Bulion
 • 200-300 gramów gotowanego chudego mięsa lub ryby
 • 100-150 g surówki z warzywami: kapusta, marchew lub 4 łyżki. łyżki konserwy zielony groszek
 • Dwie kromki ciemnego chleba
 • Alternatywnie infuzji ziołowe, woda mineralna lub herbata

Kolacja nie później niż 19 godzin:

 • 200 g chudego mięsa lub ryby
 • 2 jajka
 • Szklanki mleka lub jogurtu 2 filiżanek, w razie potrzeby można zastąpić kawałkiem sera

Co do zasady, w pierwszym bloku diety można schudnąć. Fakt ten jest bardzo ważne dla tych, którzy chcą osiągnąć zmniejszenie masy ciała, tak szybko jak to możliwe.

Druga faza brytyjskiej diecie – warzyw

Trwa również przez dwa dni.

śniadanie:

 • 750 gramów owoców
 • Sok

Obiad:

 • Warzywa i soki

Obiad:

 • 250 gramów zupy jarzynowej
 • Gulasz warzywny, który może być zastąpiony przez dowolną warzywa gotowane lub surówka z dwoma art. łyżki oleju roślinnego

Na deser:

 • Sałatka lub mus owocowy przez dodanie małej ilości cukru

Kolacja:

 • Jak również na śniadanie: 750 gramów owoców i soku

Zasady diety angielskiego przez 21 dni

Brytyjskie opinii diety, które pokazują jego skuteczności, wymaga pewnych zasad, aby osiągnąć utratę wagi. Przed przystąpieniem do realizacji planowanego odchudzania „dieta przez 21 dni” powinno przygotować ciało na nadchodzące diety. Aby to zrobić w dwa dni jest konieczne, aby zorganizować dzień postu, do żołądka zmniejszonej wielkości. W tych dniach zaleca się pić 1-2 litry jogurtu lub mleka i jeść nie więcej niż 100 gramów czarnego chleba.

Po fazie przygotowawczej, należy rozpocząć na przemian dwa następujące etapy: białko dietę warzywną i angielskim, czas trwania, z których każdy trwa dwa dni. Podczas całego okresu 21 dni diety należy wykluczyć z diety, spożywania napojów alkoholowych, wyrobów piekarniczych, różnych słodyczy i chipsów, i staram się jeść mniej soli. Sól jest również jednym z głównych wrogów odchudzania.

Suszone owoce i słodkie melony, winogrona są również wysoce niepożądana. Przestrzeganie zasad angielskich dietach następnie do całkowitego okresu odchudzania podjęcia biologicznie aktywne dodatki, które zawierają chrom. Dzięki niemu można chronić skórę przed ugięcia w przypadku znacznej utraty wagi, ponieważ jest chrom bierze udział we wzmacnianiu mięśni ściany. A twoja postać będzie naprawdę piękne!

load...