Brwi Tatuaż: zalety i przeciwwskazania do zabiegów

Rzadki kobieta znajdzie jej idealne brwi. Niektóre dorisovyvayut ołówka o wymaganej długości, podczas gdy inne dokładnie wyrwane brwi, w celu uzyskania pożądanego kształtu. Tymczasem istnieje alternatywa. Ten tatuażu brwi – tymczasowy tatuaż, który stosowany jest specjalną farbą.

load...

Zawartość:

Wideo procedury makijażu permanentnego brwi

Wiele kobiet skorzystało z makijażu permanentnego. Brwi Tatuaże, wargi, „strzałki na oczach”, które są wykonane piękne, pozwalają zaoszczędzić czas na codziennym makijażu. Jednak pomimo oczywistych korzyści, niektórzy zdecydowali się na tę procedurę. Kobiety strzeże smutne doświadczenia znanych i nieznanych kobiet ze źle wykonanego makijażu permanentnego, a także z powodu braku informacji na temat samej procedury, przeciwwskazań i ewentualnych skutków ubocznych.

Czym jest makijaż permanentny brwi?

Tatuaże nazywa trwałe (makijaż permanentny). Chociaż byłoby słusznie nazywają to semi-trwałe. Po tym wszystkim, makijażu permanentnego, to dopiero za kilka lat. Farby, które są wykorzystywane do tego makijaż, nie plami tkanek skórnych. To mikroimplantanty pochodzenia naturalnego. 2-3 lat zaczynają zanikać w wyniku regenerację komórek, a następnie całkowicie znika.

load...

Wielu ludzi zadaje pytanie: dlaczego nie zrobić na „wieczne” makijaż, barwienia tkanki skóry? To wystarczy, aby znaleźć dobrego mistrza, który dokładnie uczyni piękne brwi, ale nie oszpecić twarz i makijaż, raz na zawsze. Nie rób tego. Po pierwsze, na skutek błędów nikt nie jest ubezpieczony. Po drugie, farby, które barwiono tkanki skóry (są one wykorzystywane do stałego tatuaże) w końcu nabyć zielonkawy odcień. Dlaczego zielone brwi?

Niektórzy bez skrupułów mistrzów, próbując zaoszczędzić na tuszu, aby makijaż permanentny tatuowania, że ​​zamiast barwników tatuażu. Niektóre zrobić, tak aby klient niczego nie zauważy. Zaledwie kilka lat później, zaczyna podejrzewać, gdy ta brwi stają się zielonkawe lub czerwonawe zabarwienie. Czerwone brwi są ze względu na fakt, że kapitan postanowił zaoszczędzić na tuszu, kupił brązową farbę do brwi tatuaż. Dostał go przez zmieszanie czerwonym atramentem do tatuowania warg czarną farbą na przełącznikach i tatuaży. I nie jest to możliwe, ponieważ cząstki pigmentów o różnych kolorach ma różne struktury i różne rozmiary, dzięki czemu farba zbliża się nierównomiernie.

Były czasy, że panowie się nie polecane klientom „wieczne” make-up. Dlatego, jak mówią, co 2-3 lat przebudować brwi tatuaż? Zróbmy stała, to oszczędność pieniędzy. Tak mówi mistrz zaufanie klienta. Tylko nie precyzuje, których pieniądze oszczędności. Okazuje się, His Masters pieniądze. Po farby jest znacznie bardziej kosztowne dla atramentu tatuażu dla stałych tatuaży.

Jak to „długoterminowy” makijaż

Przed zabiegiem, osoba gruntownie oczyszczone z makijażu i zanieczyszczeń. Używaj mydła antybakteryjne i antyseptyczne. Następnie rozpoczyna się najważniejszy etap. Ten wybór kształtu brwi. Włosy muszą wracać, otwiera się na szyję. Odbywa się to w celu mistrz widział owalną twarz. Wybór formy – ważny etap, który decyduje o wyniku całej pracy. Dlatego bardzo ważne jest, aby opanować nie tylko znał techniki tatuowania, ale również była wizażystka.

Nie jest konieczne, aby wyciągnąć główny ołówek i wyciągnąć własne kształt brwi. Jeśli jest to profesjonalny, uczyni formularz, który uzna za stosowne, i będziesz cieszyć się z tego formularza. Nie podoba mi się – Dostosuj. Bezpośrednio do nakłucia rozpocząć się dopiero po kształt brwi do zatwierdzenia przez ciebie. Jeśli nie podoba mi się kształt, który oferuje Master chyba lepiej poszukać innego specjalisty. Mistrz tatuażu musi być wizażystka.

Normalnie brwi tatuowanie odbywa się w kilku etapach. Pierwszy neintensiven kolor, następnie dodać trochę tonu. To sprawia, że ​​nie można przesadzić i nie zrobić zbyt czarne brwi. Ważne jest, że są one zgodne z barwę skóry i włosów. Ponieważ w trakcie tatuowania skóry jest ranny, strzał miejsce pod koniec zdezynfekowany na brwiach zastosowano grubą warstwę gęstej śmietany gojenia ran. To chroni ranę przed kurzem.

Najczęstszym brwi tatuowanie odbywa się w dwóch przebiegach. Gdy ciasto nadszedł, trzeba będzie ponownie spotkać się z panem w celu skorygowania brwi. Jest to niemożliwe do odgadnięcia dokładną głębokość nakłucia, bo różni ludzie mają różną strukturę skóry, inny układ odpornościowy i metabolizm.

Przeciwwskazania do

Procedurę

Przeciwwskazania w procedurze są choroby lub stanu organizmu, w którym zmniejsza się skrzepów krwi. Nie można zrobić trwałe brwi makijaż, usta, oczy, osób cierpiących na cukrzycę. Odbiór w przeddzień alkohol powoduje zmniejszenie krzepliwości krwi. Ten sam efekt mają niektóre leki (np, środki przeciwbólowe, aspiryna).

Prowadzenie procedur pokrywa się z kursem narkotyków? Pamiętaj, aby porozmawiać z lekarzem na temat możliwości tatuażu. Skurcz zmniejsza krwi oraz podczas menstruacji. Inną cechą charakterystyczną organizmu, w którym tatuaż przeciwwskazane – tendencja do tworzenia bliznowców. Jeśli zauważysz, że masz po małe rysy tworzą wystające bliznę, nie można zrobić makijaż permanentny.

Oznacza to, i powikłania, które są możliwe po brwi Procedura tatuaż. Przedłużone leczenie osób poszkodowanych. Inne powikłania z prawidłowego przebiegu postępowania i właściwej pielęgnacji tatuażem w miejscach nie powstają. Wszystkie części tatuażu urządzenia, które są w kontakcie ze skórą, powinny być jednorazowego użytku. Nie wahaj się zapytać pana igły podczas drukowania.

Tatuaż brwi w pytaniach i odpowiedziach

  • Czy to boli? Klient decyduje stosowania znieczulenia. Tatuaż, oczywiście, procedura jest bolesne, ale znośne. Istnieje wiele znieczulające, które pozwalają, aby nie czuć bólu. Czy muszę golić lub tweeze brwi całkowicie przed zabiegiem? Nie. Zniszczyć brwi nie jest konieczne. Pincety we właściwych miejscach, gdzie wzrost włosów nie pokrywa się z nowym regularnym kształcie.
  • 0. Czy tatuaż na porost włosów? Nie ulega zmianie. Malowanie jest wpisany w warstwie rogowej, efekty mechaniczne są tylko i warstwy rogowej naskórka i mieszków włosowych są znacznie głębsze.
  • Co przechowywane tatuażu? W zależności od typu skóry i metabolicznej tatuaż stopy trwa od 2 do 5 lat.
  • Kiedy mogę wziąć prysznic lub umyć po tatuaż? Dwie godziny po zabiegu. Jednak pod warunkiem, że rana jest opóźnione, to powinno odbywać się ostrożnie. Cienkie ciasto, które tworzy się na wytatuowanego miejscu muszą być utrzymywane w czystości. To nie może być porysowany. Nie można uzyskać skorupę do wyschnięcia, konieczne jest stosowanie specjalnych kremów. Ale dokładne płukanie nie zaszkodzi. Ważne !!! Do tego czasu, aż ciasto doszła, nie można przejść do opalania w solarium lub saunie, pływać w basenie lub wodach otwartych. Gdy
  • Się skorupę? Po tatuażu brwi skorupy najbliższych 4-10 dni. Na brwi, to jest prawie niewidoczne.
  • Jak dbać o skorupie? Pielęgnacja jest stosować kremy nawilżające i antyseptyczne. Odpowiednie „Zbawiciel” (a nie „zbawiciela”, a mianowicie „Zbawiciela”). Dla wilgoci dobrze nadaje Nivea krem. Scratch skorupy zabronione.
  • Ile dni po obrzęk idzie tatuaż? Tatuaż brwi powoduje obrzęk, zaczerwienienie i światło wpadające w ciągu dwóch godzin.

load...