Brwi ołówek i wykorzystanie

Zawartość:

„Make” to twarz każdej kobiety. Dzięki nowoczesnym kształcie kosmetyczne wargi bez problemów skorygowanych oko „zwiększa” rzęsy wydłużone, rumieniec staje się gładsza i bardziej zauważalny odcień skóry. Stosując prostą technikę, nawet najbardziej niepozorne i szary „mysz” przekształca się w urokliwym pięknem. Jednak wszystkie wysiłki do niczego, jeśli zapomina co najmniej jednego elementu.

load...

Wydawałoby się, że brwi – nie taki ważny element makijażu, i dać im szczególnej uwagi jest potrzebne. Jest to mylące. O nieregularnym kształcie, znacznie grubości lub szerokości, są w stanie dać sobie ładna twarz ponury i zły wyraz. Dlatego, jeśli chcesz wyglądać uroczy i rzut oka przyciąga płeć przeciwną – brwi ołówek z wami! Dbać o swoje brwi i dokładnie wyregulować.

Trochę o tym produkcie kosmetycznym

Brwi ołówek może być miękkie i twarde. Wybierz to być, w zależności od tego, czego potrzebują i jaki efekt chcesz osiągnąć. Na przykład, aby dostosować kształt i kolor, pasuje obcisłe ołówków. Ale z pomocą semi-soft brwi ołówkiem może nie tylko „farba” na linii warg – mogą one być również używany jako eyeliner, aby wyróżnić górne i dolne powieki. Niezbędne do stworzenia pięknych aplikatory do makijażu są – one pozwalają zmiękczenie konturów.

Co do zasady, brwi ołówek pochodzi ze szczotką wykonaną z naturalnych materiałów. Tym samym cieniem „kłamstwo” bardziej precyzyjnie, nie kruszy się i nie ślizga się w dół. Ponadto, jako dodatkowe akcesoria do nich w zestawie może być grzebień do regulowania kształtu i rozdzielenie rzęs po użyciu tuszu do rzęs i ołówek temperówki.

Jeśli jest ołówek brew pamiętać, że powinien on być na tyle ostre i twarde, więc łatwiej było wyłowić uderzeń w swoim arsenale. Bo on zepsuł i podważa dobre, umieścić go na kilka minut w lodówce. Wiele dziewcząt preferują miękkie makijaż, ale nie zawsze przynosi pożądany rezultat. Zamiast pięknie cięcia, można uzyskać bardzo ciemny, wręcz nienaturalne brwi. Dlatego też, wybierając ołówek, spróbuj jej wpływ na wewnętrznej stronie nadgarstka. Jeśli nie chcesz, aby stale ostrzyć użyć mechaniczne – jest „wciśnięty” do tego stopnia skrócenia. Jednak opcja ta nie jest tak cienki, listwy jako klasyczny, ostrzone.

load...

Jak wybrać odpowiedni odcień?

Przede wszystkim zakup ołówka do brwi, trzeba wybrać odpowiedni kolor. Powinien on komponować się z tonem włosów. Zgoda, jasna blondynka o bardzo ciemnym „łuków” Przez oczy będą wyglądać śmiesznie. Jak mówią, klasyka gatunku – czarna brew ołówek. Ale nie tylko mieszkają na nim swoją uwagę. Obecnie istnieje tak wiele różnych kolorów, dzięki czemu można wybrać dokładnie prawo.

Wariant w czarny garnitur dla właściciela ciemnej czekolady włosów, jak również do spalania brunetek. Brown dobrze współgra z czerwonymi, blond i brązowych odcieniach włosów. Brwi ołówek jasny beż lub szary-brązowy kolor blond poleca paniom. Ale to rzadki czerwonawy czekolada powinna być używana tylko dla tych, którzy mają jasną „Orange” głową.

Współczesnych artystów makijażu często robi makijaż i wybierając ołówek do brwi, biorąc tylko dwa podobne odcienie. Ciemniejszy kolor włosów blisko nasady nosa, a światło – resztę. Jeśli chcesz spróbować tej techniki, po przejściu koloru – Zastosuj wykończenia w środku brwi, na przemian za pomocą jednej lub drugiej opcji. Należy również pamiętać, że zapalniczki swoją skórę, musi być wyciszony i ton ołówkiem. Wyjątek – brunetka o bladej twarzy. Więc dziewczęta lepiej dokonać korekty za pomocą konwencjonalnych pęsety, nic „dorisovyvaya”.

Jak „zrobić” The Perfect brwi

Nieregularny kształt lub rozmyta linia – te pozornie nieznaczące rzeczy może całkowicie zrujnować wizerunek. Jednak nie ma nic, że nie można naprawić! Jeśli „łuk” na oczy nie odpowiadają Ci, że nadszedł czas, aby dokonać korekty. Zanim jednak podnieść brwi ołówek im (brwi) powinny być doprowadzone do właściwego formularza. A pierwszym krokiem jest wyrywanie.

Każdy z nich ma swój niepowtarzalny kształt brwi, które nie mogą być dramatycznie zmieniło – może to tylko dostosować. Aby to zrobić, należy wziąć pod uwagę pewne niuanse. Tak, kosmetyczka zidentyfikować kilka rodzajów: łamane, wygięte, proste i okrągłe brwi. Jeśli masz owalną twarz, bardziej odpowiednią opcję – łukowe, a ludzie z ostrymi, funkcje kwadratowe, bardziej odpowiednich wysokich i długich rzęs. Pulchne dziewczyny wyglądają dobrze z zaokrąglonymi końcami i lekko podniesiony „nici” dobrze zdefiniowanych linii i znajduje się w dużej odległości od mostu – idealnie uzupełnia wydłużoną twarz. Dlatego też, gdy planuje korektę, najpierw podnieść swoją formę. W przeciwnym razie, można zmienić oblicze nie do poznania, a nie fakt, że w pozytywny sposób.

Kolejnym ważnym elementem jest długość i wysokość. Brwi powinny rozpocząć i zakończyć w określonych lokalizacjach. Bardzo dobrze, jeśli masz aplikator – dołączyć go i narysuj kontur specjalnym ołówkiem światła. Jeśli nie, a następnie za pomocą diagramu. W celu ustalenia rozpoczęcia dołączyć do brwi ołówkiem wzdłuż wyimaginowana linia biegnąca od skrzydła nosa i kończące wewnętrznego kącika oka. Powyżej, na jego kontynuacji, a zaczyna brew. Jej najwyższy punkt planowane jest w kierunku linii, która biegnie od środka górnej wargi przez źrenicę oka. W celu określenia miejsca, gdzie brew powinna zakończyć, wybierz ołówka w kierunku swojej skrzydła nosa do zewnętrznego kącika oka. Gdzie dotknie brwi, i ma swój koniec.

Należy zauważyć, że zewnętrzna krawędź „łuk” nie może być niższa niż wewnątrz, w przeciwnym razie trzeba będzie smutny wyraz twarzy. Po zidentyfikowaniu, gdzie początek i koniec brwi, oznaczyć te punkty z lekką ołówka, pędzla i grzebień do włosów pęsetą usunąć zbędne. Po zakończeniu korekty, należy wykonać antyseptyczne leczenie, aby zapobiec stanu zapalnego i zmniejszenie zaczerwienienia.

„Remis” brwi

Aby przejść do następnego etapu korekty, trzeba będzie ołówek. Mamy już wspomniano powyżej, jak powinno być i jak go wybrać, więc pominąć wyjaśnienia. Tak, istnieją różne metody regulacji:

  • Cieniowanie monochromatyczne;
  • Brwi ołówek światło nakłada się wzdłuż całej długości, a na dolnej krawędzi – ciemniejsze;
  • Malowanie na pustych szczelin pomiędzy włosami;
  • Lekki cień na całej długości, a na ciemniejszy odcień – od nosa do środka brwi.

Po ustaleniu za pomocą metody regulacji, przystąpić bezpośrednio na „rysowanie”. Główna zasada: to zrobić jedynie po zastosowaniu proszku i fundacji. Na pierwszy grzebieniowy Specjalna szczoteczka włosy zgodnie z kierunkiem ich wzrostu, a następnie w dół. Teraz podjąć właściwą brwi ołówek ty sygnał i harmonogram w prawo (pusty) miejsc (równolegle) włoskami małych uderzeń, a następnie przeczesać brwi. W ten sposób swoją „sztuką” mieszanka, a pasek będzie praktycznie niezauważalna.

Wreszcie, będziemy pamiętać o kilku prostych zasad, z którymi staniesz się posiadaczem idealnego brwi. W żadnym wypadku nie pozwól ich solidną linię wzdłuż całej długości. Twoje zadanie – tylko nieco nakreślić granicę lub wizualnie sprawiają, że włosy grubsze. W tym celu należy użyć ołówka do brwi, a nie (jak niektórzy) do oka. Powinien on być na tyle mocny i dobrze naostrzone. Aby osiągnąć naturalny efekt, nie naciskaj mocno je podczas rysowania linii. Jeśli masz siwe brwi, odebrać sygnał ołówek będzie dość trudne. W tym przypadku idealnym specjalny proszek, można również skorzystać z usług kosmetyczki i malować je farbami do brwi.

load...