Broszura brodawki na rękach

Zawartość:

Ręce mogą wiele powiedzieć o człowieku – dać swój wiek i status społeczny. Dlatego płeć piękna tak ściśle monitorować stan swoich rąk – zrób manicure, kąpiele, cieszyć się wszelkiego rodzaju kremów. I tak to jest naturalne, że odciski na dłoniach mogą zdenerwować kogoś, bo psuje wygląd bardzo.

load...

Ale nie rozpaczaj – rozpaczliwe sytuacje, jak wiemy, nie ma miejsca. Tak, trzeba się uspokoić i znaleźć sposób, aby pozbyć się brodawek na rękach. Zwłaszcza, że ​​takie metody są liczne i większość z nich są dość przystępne. Natychmiast Chciałbym dokonać rezerwacji – self-nie jest zalecany do zrobienia. Nie jest konieczne, aby rozważyć przygotowań do rąk coś poważnego. Nawet jeśli dać pierwszeństwo środków ludowej pozbyć się brodawek, wcześniej jeszcze skonsultować się z dermatologiem – musi zatwierdzić wybraną leczenia.

Co należy wiedzieć o brodawki?

Brodawki – łagodny nowotwór skóry następuje pod wpływem wirusa brodawczaka ludzkiego. Brodawki mogą znajdować się w dowolnym miejscu, ale z jakiegoś powodu najczęściej po prostu oblyubovyvayut ręce. Ignorować brodawki nie może być nawet w przypadku, walory estetyczne emisji nie są szczególnie pielęgnacyjne – pomimo tego, że tworzenie się łagodne, gdy pod wpływem szkodliwych czynników może przerodzić złośliwe. Zostań takie czynniki mogą palić, długotrwałe narażenie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, uraz.

Dlaczego istnieją brodawki? Jeśli nie znasz odpowiedzi na to pytanie, leczenie nie będzie skuteczne. Zanim spróbujesz pozbyć się większości brodawek, trzeba przejść specjalny kurs leczenia mającego na celu zniszczenie wirusa brodawczaka. W przeciwnym razie walka z brodawkami będzie tylko środek tymczasowy – tylko pozbyć się jednego, jak będzie inna. I to działa w kole może trwać całe życie. Zgadzam się, że jest znacznie mądrzejszy być odpowiednio traktowane i nie zastanawiam się, dlaczego pojawiają się ponownie.

load...

Ale, niestety, nie ma gwarancji, że w przyszłości nie będzie zakażonych wirusem brodawczaka ponownie. Należy o tym pamiętać i przestrzegać podstawowych środków zapobiegawczych – Nie udostępniaj ręczniki, nie nosić czyjeś buty, i nie pozwól nikomu dotykać ją, nie idź boso w szatniach i siłownie pamiętam pantofle kauczuku w basenach. Najmniejsze uszkodzenie powierzchni skóry tak, że wirus przenika do organizmu.

Nawiasem mówiąc, będziesz wiedzieć o ich infekcja nie jest od razu – bardzo długi czas, wirus może pozostawać w organizmie zupełnie niezauważona, ponieważ hamuje układ odpornościowy człowieka. A warto przynajmniej trochę luźne, wirus zaczyna aktywnego życia. A ty jej istnienia wirus będzie ona ogłosić pojawienie się brodawek. A jeśli leczenie nie jest uruchomiona od razu, tam są wszystkie nowe i nowe brodawki.

Tradycyjne usuwanie brodawek

Dziś usuwanie brodawek oferuje mało prawdopodobny nie w każdym salonie kosmetycznym. Ale nie powinniśmy działać pochopnie i przejść do pierwszego, który spadł do specjalisty, ponieważ usuwanie brodawek powinno być tylko osoba z kształcenia medycznego, ale nie z nieznanych świadectw pochodzenia.
To lekarz powie Ci, co metoda usuwania brodawek jest zatrzymać. Dla nich jest wiele:

  • Krioterapia

W takim przypadku lekarz sojusznikiem w walce z brodawkami staje się ciekły azot. Lekarz specjalnego aplikatora roztwór zwilżający ciekłego azotu, to naciska mocno brodawek na kilka minut – w zależności od jego wielkości. Tkaniny brodawki silnie chłodzi uszkodzony i zaczynają umierać. Po dniu – dwóch brodawek przekształcony w blistry, które mieszczą się o około siódmego dnia. W większości przypadków nie rany pozostaje po takiej obróbce. Ale, oczywiście, tylko wtedy, gdy dbasz o RANKO prawidłowo.

  • Elektrokoagulacja

Jeśli brodawki są małe, można spróbować zrobić na krew – usunąć je za pomocą prądu elektrycznego. Lekarz uszkadza naczynia krwionośne, które żywią tkankę brodawek, powodując jej śmierć. Ale ta procedura jest dość bolesne, więc dzisiaj bardzo popularne, nie używać.

  • Laserowe usuwanie

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest laserowe usuwanie brodawek. Wiązka laserowa może wyeliminować guz szybko, bezboleśnie i prawie bezkrwawa. Ryzyko zakażenia rany jest minimalny, a blizny w miejscu usuwania brodawek nie jest – maksymalnie małym różowym miejscu, które w końcu zniknie.

Wszystkie te metody usuwania brodawek w pełni dostępne dla wszystkich ludzi. Po wybraniu głównym punktem odniesienia powinna być opinia lekarza. Co do zasady, żadnych powikłań po usunięciu brodawek nie dzieje. Oczywiście, jeśli prawidłowo dbać o rany. Ponadto, jest to dość łatwe – traktować ranę jak mówi lekarz, spróbuj jeszcze raz, aby nie zamoczyć, a tym bardziej nie zepsuć – kupić w drogerii rękawic medycznych. Po maksymalnie dwóch tygodniach nie będzie nawet pamiętać, że nie tak dawno temu na rękach „obnosił” brodawka, a być może nie jeden.

Usuwanie brodawek korzystających czosnek

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz, aby usunąć brodawkę przez lekarza, można spróbować sobie z nimi radzić z improwizowanych środków – tradycyjna medycyna zna wiele dobrych receptur. Ale od razu chciałbym ostrzec, że tego zabiegu – wyłącznie na własne ryzyko. Tak, w większości przypadków, ludzie radzą, aby pozbyć się brodawki bez żadnych komplikacji.

Ale nie możemy zapominać, że zawsze istnieje let i małe, ale jednak prawdopodobieństwo zwyrodnienia łagodnych brodawek w złośliwości. Więc czy warto ryzykować swoje zdrowie niepotrzebnie? Ale jeśli już zdecydowaliśmy się na tego zabiegu, to przynajmniej skonsultować się z dermatologiem. On pomoże Ci wybrać najbardziej łagodne receptury.

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów usuwania brodawek jest najczęstszą czosnku. Proponujemy Ci kilka receptur – wybierz dowolny. Należy jednak pamiętać, że czosnek jest bardzo agresywny wpływ na zdrową skórę wokół brodawki. Tak więc, jeśli nie chcesz, a następnie w leczeniu oparzeń, trzeba zadbać o ochronę skóry.

Najlepiej jest to zrobić za pomocą taśmy klejącej. Wszystko czego potrzebujesz to szpula plaster i nożyczki. Wyciąć kwadrat taśmy cięte w niej otwór, co odpowiada średnicy brodawek i przenieść tak, że brodawka pozostała na powierzchni. Wszystko o skórę, żadne niekorzystne efekty nie są straszne.

  • Czosnek i olej słonecznikowy

Trzeć na małej tarce kilka małych ząbków czosnku, dodać kilka kropli dowolnego oleju roślinnego i dokładnie wymieszać. Kleik oleju czosnku i stosować na brodawki, umieścić trochę gazę i mocno zabezpieczyć taśmą klejącą. Powstały okłady z czosnku na brodawkę powinna wynosić co najmniej godzinę, po którym skóra powinna zostać umyta z dużą ilością zimnej wody. Ale jeśli czujesz dyskomfort, należy natychmiast przemyć czosnek – najprawdopodobniej, że skóra rąk Twoich są zbyt wrażliwe. Procedura ta nie jest konieczna do przeprowadzenia częściej niż co drugi dzień – i tak to brodawka zniknie w ciągu około dwóch tygodni.

  • Czosnku Flatbread

Jeśli brodawka jest wystarczająco duża, to ma sens, aby zrobić ciasto czosnek. Do jego przygotowania potrzebne pięć dużych ząbków czosnku, kilka łyżek mąki żytniej, pół łyżeczki oliwy z oliwek i odrobiną octu jabłkowego. Tych składników zagnieść ciasto – powinno być elastyczne i nie jest zbyt strome. Przechowywać ciasto jest niezbędne w równej plastikowej torbie w lodówce nie dłużej niż dwa tygodnie.

Każdego wieczoru, stosuje się na torcie brodawek utworzonej z ciasta. Najlepiej umieścić gazy warstwy tkanin i folii z tworzywa sztucznego, a następnie zabezpieczone – albo za pomocą bandaż lub plaster VIa. To ciasto powinno pozostać przez okres co najmniej 5 godzin, a jeszcze lepiej – przez całą noc. Pierwsze efekty można zauważyć już po 10 dniach, a zupełnie brodawka zniknie za około miesiąc.

Brodawki Leczenie cebuli

Jeśli nie lubisz czosnku, można zwrócić się o pomoc do swojego brata – Cebula. Leczenie, oczywiście, zajmuje trochę więcej czasu, ale efekt jest znacznie bardziej miękkie cebula – ryzyko uszkodzenia skóry jest minimalne. Chociaż, oczywiście, skóra wokół brodawki powinny być chronione, a w tym przypadku – przynajmniej smarować grubą warstwą dowolnego tłuszczu śmietany.

  • Cebula z masłem

Peel pół cebuli, przekazać go przez maszynkę do mięsa i ścisnąć delikatnie za pomocą szmatki z gazy. Cebulę do masy małej ilości oleju słonecznikowego, wymieszać i załadować w miseczce szklanej. Cebula masa konieczne w lodówce, nie dłużej niż miesiąc Store.

Każdego wieczoru zrobić gorącą kąpiel dla rąk – najlepiej z wywaru z rumianku. Po 15 minutach wytrzeć ręce, nałożyć grubą warstwę brodawek cebuli i umieścić na szczycie folią, bandaż i pozostawić na dwie godziny. Następnie umyć ręce i smarować maścią brodawek cynku, który jest sprzedawany bez recepty w każdej aptece. Jest to najlepiej zrobić tę procedurę co noc – i po około miesiącu będzie pożegnać się znienawidzonego brodawki.

  • Cebuli z octem jabłkowym

Jeśli wart był bardzo uparty, można użyć bardziej potężne bronie – cebuli z octem jabłkowym. Drobno posiekać cebulę głowę, umieścić go w szklanym słoju, przykryć pokrywką i umieścić w lodówce. Bezpośrednio przed zabiegiem wyjąć łyżeczkę cebula, za pomocą widelca zgnieść je i zastosować się do brodawek. Najważniejsze – jest taka sama folia polietylenowa i tkanina z gazy. Następnie przymocować bandażem i pozostawić na pięć – sześć godzin.

Po cebuli spłukać i pozostawić do wyschnięcia na brodawkę. Zwilżyć wacikiem ocet jabłkowy i wielkodusznie smarować brodawkę. Jeśli brodawka jest wystarczająco małe, aby powtórzyć tę procedurę co drugi dzień przez miesiąc. Ale jeśli to jest duża lub tygodni nie zauważyłem najmniejszej zmiany, aby paczki cebuli codziennie.

Jak widać, nie ma nic szczególnie skomplikowanego tam tych procedur – mogą to zrobić w domu. Ale jeśli po miesiącu leczenia brodawek na rękach i nie znikają z czasem eksperymentalnej związać – idź do lekarza. Najprawdopodobniej trzeba będzie kwalifikowanej poważne traktowanie.

load...