Brodawki w intymnych częściach ciała: objawy i leczenie

Zawartość:

Brodawki narządów płciowych są brodawki pozornie są małe, wydłużone szpiczasty edukacja długich pędach 2-5 mm na intymnych częściach ciała.

load...

Powrót do spisu treści

Od czego mogą pojawić się brodawki na intymnych miejscach?

Pojawienie się w kształcie stożka przydatków skóry u wrażliwych części ciała wywołane przez wirus brodawczaka, przenoszoną drogą płciową. Aby odebrać nieprzyjemny chorobą brodawczaka każdą osobę podczas niezabezpieczonego stosunku płciowego, seksu oralnego podczas okupacji, a nawet przypadkowy kontakt, stosując ręcznik lub ściereczkę z osobą zakażoną brodawek. Przyczyną brodawki i zakażenie wirusem brodawczaka może być normalnym wizyta w łaźni publicznych i posiedzenia nagie części intymnych części ciała w saunie.

Brodawki na miejscach intymnych mężczyzn pojawiają się w głowie obszarze penisa po okolicy cewki moczowej i odbytu.

Kobiety wirus brodawczaka dotyczy obszaru przedsionek, duże i małe wargi sromowe, łechtaczka, obszar ściany pochwy i szyjki macicy.

Brodawczaka mogą pojawić się w gardle i jamie ustnej, język i wnęki policzków po klasy w oralny z osobą zakażoną.

A brodawki czynników ryzyka na intymnych miejscach może być niedobór witaminy i osłabiona odporność, zaburzenia mikroflory narządów płciowych (powody – stosowanie antybiotyków), ciąża, obecność innych infekcji, chorób przenoszonych drogą płciową.

load...

Powrót do spisu treści

Co zrobić, jeśli znajdziesz sobie brodawczaka?

Zazwyczaj pojawienie się brodawek narządów płciowych nie towarzyszy jakichkolwiek negatywnych objawów, ale mogą istnieć przypadki swędzenie i pieczenie, które mogą wystąpić także podczas stosunku płciowego.

Jeśli znajdziesz się w brodawczaka najlepiej nie próbować im poddać się, ale natychmiast skonsultować doświadczonego dermatologa, który ustali dokładną objawy wirusa i stopnia objawów choroby, a następnie zalecić odpowiednie leczenie, usuwanie i przepisać odpowiednie leki.

Lekarz powinien zawsze być analizowane brodawczaków komórek nowotworowych i ustalić przyczyny i odpowiednie leczenie dla Ciebie i Twojego partnera. Usunięcie brodawki na narządach płciowych – procedura jest zupełnie bezbolesny.

Powrót do spisu treści

Leczenie kłykcin kończystych

Brodawczaka jest łatwiejszy do leczenia choroby, na początku poziomu. Układzie pojedynczym skóry można usunąć przy użyciu azotu, ta metoda jest wywoływana krioterapia. Również współczesna medycyna oferuje bezbolesne usuwanie brodawek przez terapię laserową. Leczenie sposobów HPV ludowych oferuje wytrzeć sok z surowego ziemniaka, brodawek jodły oleju lub glistnika. Uruchom brodawki i mamy nadzieję, że będą one przejść na własną rękę wysoce niepożądane – mogą rozprzestrzeniać się i rosną w uzupełnieniu do bardziej intymnych okolic ciała.

Im prędzej udać się do lekarza i przejść kurację, tym mniej czasu zajmie leczenie. Najlepszym zapobieganie brodawczaka jest przestrzeganie bezpieczeństwa podczas stosunku płciowego, stałego partnera seksualnego i osobistej higieny genitaliów.

load...