Brodawki podeszwowe leczenie i łagodzenie bólu

Zawartość:

Ci ludzie, którzy mają do czynienia z brodawki podeszwowe, chcą tylko jedno – aby pozbyć się z nich tak szybko, jak to możliwe. To jest zupełnie wytłumaczalne – brodawki wywołane przez chodzenie silny ból. A wraz ze wzrostem ból brodawek podczas chodzenia staje się coraz mocniejszy, ludzką mobilność w czasie jest bardzo ograniczona.

load...

Niestety, ludzie zwracają uwagę na problem w momencie, gdy brodawki osiąga znaczne rozmiary. Aby pomóc w tej sytuacji, najprawdopodobniej, będzie lekarz. Ale jeśli zauważy brodawkę w odpowiednim czasie, tak długo jak nie jest jeszcze zbyt duża, można spróbować go pozbyć stosując receptury tradycyjnej medycyny. W większości przypadków te próby są udane, a brodawki podeszwowe znikają dość szybko.

Należy jednak pamiętać, że bez wizyty u lekarza robisz nadal nie. Bardzo często, pojawienie się brodawki podeszwowe sugeruje rozpoczęcie cukrzycy. I to powinno być usunięte w pierwszej kolejności. Po pierwsze, wcześniejsze choroby rozpoznano, tym łatwiejsze będzie leczony. Po drugie, w cukrzycy siebie niedopuszczalny.

Opis leczenia brodawek

Przypominamy podstawowe zasady, które sprawiają, że najbardziej bezpieczne leczenie Przed leczeniu brodawki podeszwowe przez środków ludowej. Tak więc:

load...
  • Ochrona skóry

Każdy z wymienionych narzędzi powinno być stosowane wyłącznie do bardzo ściśle i brodawki podeszwowe upewnić się, że nie uderza w skórę wokół nowotworów. Jest to pożądane w celu ochrony skóry i może to odbywać się na dwa sposoby. Pierwsza metoda – plaster ochronny. Weź zwykłą rolkę taśmy samoprzylepne, wyciąć otwór w nim i odpowiednią średnicę drążka brodawki – okazuje się, a skóra wokół – pod tynkiem, chronione.

Jeśli poeksperymentować z gipsu jesteś leniwy, można spróbować w inny sposób, aby chronić – stosuje się do brodawki skórne jakiegokolwiek tłuszczu śmietaną lub, jeszcze lepiej zwykłej galarety. Obficie smaruj skórę wokół brodawki i pozostawić go na czas trwania procedury. Chociaż, oczywiście, ta metoda nie jest tak wiarygodne, jak plaster.

  • Sucha skóra

Pamiętaj, że najważniejszym warunkiem, aby pozbyć się brodawki podeszwowe – suchy. Zmień swoje skarpetki tak często, jak to możliwe – pięć lub sześć razy dziennie, zwłaszcza jeśli jesteś w bucie. Najlepiej, musi być stale stosuje się talk dla dzieci brodawek, które całkowicie absorbuje pot i tym samym chroni skórę przed wilgocią. Oczywiście często jest to trudne, ale poza tym przy obróbce brodawka stopy nic nie będzie.

 środki zaradcze ludowej w leczeniu brodawki podeszwowe

Przepisy leczenie brodawki podeszwowe całkiem sporo, więc mówić tylko o najbardziej skuteczne. Jeśli ściśle przestrzegać instrukcji, żaden z tych środków nie będzie szkodliwe dla zdrowia.

  • Kwas salicylowy

Kwas salicylowy promuje aktywny i późniejsza śmierć obierania brodawki podeszwowe tkanek. Do leczenia trzeba będzie gipsu, tkaniny gaza, folii z tworzywa sztucznego i salicylowego alkoholu – to wszystko można kupić w aptece. Wytnij gazę na małe kawałki, namocz je w kwasie salicylowym i nanieść na brodawkę. Górna pokrywa z polietylenu i bezpieczny z brodawkami. Pożądane jest, aby ścisnąć pozostawić na noc lub przez co najmniej pięć godzin. Powtórz ten proces, co noc, aż do momentu brodawka zniknie. W najgorszym przypadku będzie to trwać około jednego miesiąca.

  • Ocet jabłkowy

Jeśli brodawka nie jest zbyt duża, można traktować go z octem jabłkowym. Obficie zwilżyć wacik w occie i stosować go na brodawkę, naciśnij mocno i zabezpieczyć bandażem lub Przylepiec. Kompres powinien być umieszczony na brodawki przez 30 minut, – nie więcej i nie mniej.

Następnie zdjąć okrycie i umieścić brodawek stóp w gorącej kąpieli. A najlepiej jest używać nie tylko gorącą wodę i napar z rumianku. Aby przygotować napar wsypanie suchej rumianku przegotowanej wody, w tempie pięciu łyżki na litr wody. Koniecznie lekko schłodzić infuzji, tak aby nie spalić swoje nogi. Czas trwania kąpieli – 20 minut. Następnie delikatnie pocierać brodawkę z pumeksu i przemyć dużą ilością wody.

Procedura ta musi być powtarzana co noc – brodawkę za każdym razem będzie coraz mniej. Przeciętny traktowanie nie trwa dłużej niż dwa lub trzy tygodnie, o szczególnie dużych brodawek – około miesiąca. Proszę pamiętać – jeśli kompres ocet będzie w kontakcie z zdrowej skóry wokół brodawki może ulec uszkodzeniu. W związku z tym, należy je chronić.

  • Witamina C

Kup w aptece tabletki witaminy C, ostrożnie interpretować je na proszek i obficie posypać brodawkę, przykryć gazą i zabezpieczyć tynkiem, należy pozostawić go na całą noc i rano w płukaniu wodą. Powtórz ten proces co dzień i po dwóch lub trzech tygodniach brodawka zniknie.

  • Cytryna

O tym narzędziu opinii spróbować samemu ludzi zmieszanych. Ktoś mówi, że oznacza to bardzo, bardzo skuteczne, a ktoś narzeka, że ​​brodawka nie zniknął, ale wciąż bardzo zdrowa skóra cierpi. Jeśli zdecydujesz się spróbować, należy pamiętać, aby być ostrożnym – uważnie obserwować za stan skóry wokół brodawki. Jeśli okaże czerwony, przerwać leczenie.

Aby zarabiać pieniądze nie musisz posiadać cytryny i skórkę z cytryny. Skórki cytryny Czyste din, umieścić w rozgrzanym piekarniku i pozostawić na około 20 minut – w tym czasie wysycha prawidłowo. Następnie bardzo ostrożnie obrać chop – trzeba mieć w proszku. Dzięki temu jest możliwe wytworzenie w przyszłości, ale ważne jest, aby upewnić się, że łupiny przechowywano w suchym miejscu, a nie tłumić.

Bezpośrednio przed użyciem, dodać cytryny proszek jabłkowy ocet jabłkowy i mieszać – nie powinno być jednolite ciasto. Ta masa, nałożyć grubą warstwę na brodawki, przykryć folią i pozostaw na 20 minut. Następnie ostrożnie rasparte brodawek, a następnie natrzeć pumeksu. Gdy skóra jest sucha, stosuje się go dowolny balsam do stóp i należy nosić cienkie bawełniane skarpetki. Wykonaj tę procedurę, w godzinach wieczornych, na dzień, na dwa tygodnie. Jeśli brodawki zaczęła spadać, nie ma sensu w dalszym ciągu traktować to w ten sposób – tylko tracić czasu na próżno.

Znieczulający

Jak już powiedzieliśmy, prędzej czy później, brodawki podeszwowe zacząć dostarczać wiele niedogodności i bólu. Jest rzeczą oczywistą, że pozbycie się brodawek, te uczucia znikają. Jednak to nie ma sensu cierpieć tyle czasu – istnieje kilka bardzo skutecznych popularne recepty, które w znacznym stopniu ułatwiają życie. Proszę pamiętać – bez względu na to jaką procedurę wybrać, czy to rano – że ból nie wkurza cię w ciągu dnia.

  • Banana skóry

Odciąć skórkę banana w odpowiednim rozmiarze, należy dołączyć go do brodawki i bandaż mocno. Ideałem jest, że skóra na brodawki nie mniej niż jedną godzinę, ale w skrajnym przypadku co najmniej 15 minut. W większości przypadków, są wystarczające, aby bólu było co najmniej dwa do trzech godzin.

  • Aloes z analginum

W aptece kupić zastrzyk analgin – ampułkę. Również analginum trzeba będzie kilka liści aloesu – i roślina musi być starszy niż trzy lata. Aloe skórki, posiekać starannie – trzeba będzie około pół łyżeczki. Dodaj aloesu ampułka dipyrone, dokładnie wymieszać i nanieść na brodawkę. Pamiętaj, aby umieścić na wierzchu folią, a następnie – z gazą i pozostawić na około 30 minut.

Ból zaczyna się cofać w 15-20 minut. Działania funduszy będzie wystarczający na kilka godzin, ale może zostać przedłużony – wystarczy przetrzeć tej mieszaniny do brodawek. Aby to zrobić, trzeba tylko kilka minut, tak, że mieszanina może być i pracować z nimi podjąć. Chociaż, oczywiście, kobiety, które noszą rajstopy, nie jest bardzo wygodne. Dlatego też, w czasie leczenia najlepiej wolą spodnie skarpetki.

  • Pasta do zębów

Wiele osób wie, że pasta do zębów może pomóc pryszcze lub opryszczki. Ale pasta nie jest tak skuteczne i brodawki podeszwowe – rano, nanieść niewielką ilość pasty do brodawek, pozostawić na 7-10 minut, a następnie spłukać wodą. Głównym warunkiem – pasta powinna być mięta, inaczej żaden efekt nie będzie widać. Staraj się, aby makaron przed dostaniem się na zdrowej tkanki wokół brodawki – ryzyko podrażnienia skóry pojawiają się inaczej.

  • Lekarstwem na przeziębienie

Krople z przeziębienia i nie mogą być stosowane zgodnie z przeznaczeniem – są również złagodzić ból. Jedyne „ale” – środki powinny być oparte wyłącznie na mentol. Aplikacja jest bardzo prosta – obficie smarować brodawkę i czekać, aż pojazd jest wchłaniany. Mentol wystarcza na około trzy godziny działania. Jeśli potrzebujesz więcej długotrwały efekt, można postępować w następujący sposób.

Trzeba będzie wacika, folię, gazy tkaniny, gipsu i, w rzeczywistości, nie wpaść mentol. Od małego cięcia gazy gazy i plastik plenochku odpowiednim rozmiarze. Gaza obficie spryskać kropli z mentolem, stosuje się do brodawki, umieść górną gazę i folia, bezpieczne tynkiem. Wszystko znieczulający efekt w ciągu jednego dnia przewidzianego do ciebie.

load...