Brodawki na stopach. Jest na to sposób!

Zawartość:

Brodawki – zjawisko samo w sobie nieprzyjemne. Ale najbardziej ze wszystkich ludzi dotkniętych, którzy stali się właścicielami brodawki na stopach. Brodawki podeszwowe – jak się je nazywa – na razie nie powodują wiele niedogodności, a bardzo często ludzie nie zwracają uwagi na nich.

load...

I to na marne, ponieważ brodawki tendencję do szybkiego rozrastania. I jak wzrost brodawek ludzie zaczną odczuwać ból. Po pierwsze, będą one niewielkie, i pojawiają się regularnie, od czasu do czasu. Ale każdy dzień ból będzie silniejszy – nawet chodzenie staje się dla człowieka prawdziwym wyzwaniem.

Dlatego też, jeśli zauważy pojawienie się brodawki podeszwowe, podjąć działania natychmiast, a nie czekać, aż sytuacja staje się zaniedbane. Oczywiście, mądry, aby udać się do dermatologa, który usunie samą brodawkę i przepisać odpowiednie leczenie przeciwwirusowe. Bez niego brodawek powraca szybko, ponieważ rozwija się ze względu na obecność w organizmie ludzkim wirusem brodawczaka.

Leczenie z czosnkiem

Czosnek – jedno z najpotężniejszych narzędzi w walce z wszelkimi brodawki, w tym wkładki. Istnieje kilka skutecznych recept, które będziemy teraz i powiedzieć. Ale należy pamiętać, że czosnek może uszkodzić zdrową skórę wokół brodawki, więc musi być chroniony. Tuż przed każdym zabiegu można smarować skórę wokół brodawki z grubą warstwą tłuszczu jakiegokolwiek kremu lub oleju słonecznikowego.

load...

I można wykorzystać w bardziej wiarygodny sposób – tynk. Weź kawałek taśmy klejącej, wyciąć otwór w nim taki rozmiar, że wspiął się na brodawkę, przyklejają się do skóry. Wszystko jest gotowe – można stosować ugotowany produkt do brodawki, bez obawy, że spadnie ona na skórze.

  • Pasta czosnek

Większość po prostu oznacza, gotowanie, który nie zajmie Ci dużo czasu – Wklej czosnku. Czyste trzy ząbki czosnku, pokroić je bardzo ostrożnie i zwrócić się do brodawek. Pokrywa górna folią miazgi i zabezpieczyć bandażem, pozostawić na około godzinę. Jeśli czujesz silne pieczenie przemyć natychmiast czosnek, a następnym razem, dodać do cebuli kleiku niewielką ilość dowolnego oleju roślinnego.

Po zmyć czosnek, delikatnie usunąć plaster ochronny – jeśli pozostawić ją na kilka dni, może rozwinąć się alergie. Jeśli naprawdę nie chcesz, żeby poeksperymentować z gipsu ochronnej codziennie kupić specjalną taśmę klejącą hipoalergiczny. Po usunięciu czosnek, zawsze przepłukać zimną wodą brodawek i otaczającej skóry, należy smarować żadnej balsam. Powtórz ten proces codziennie w ciągu tygodnia okaże się, że brodawka jest znacznie mniejszy. I po około trzech tygodni, będzie to całkowicie zniknąć.

  • Czosnku Flatbread

W niektórych przypadkach, dyskomfort jest wystarczająco silna, nawet jeśli kleik czosnek dodać cebulę. Jest rzeczą oczywistą, że w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie innego oznacza dostosowaną miękki – na przykład czosnek ciasto. Oczywiście, czas, aby w pełni pozbyć się brodawek, trzeba będzie trochę więcej – średnio jeden i pół miesiąca.

Aby przygotować ciasto, przygotować pięć ząbków czosnku, mąki i wody. Czosnek czyste, posiekać i wymieszać z mąką i zagnieść ciasto wystarczy. Uzyskaj głośność masz wystarczającą na kilka dni, więc umieścić go w torbie z tworzywa sztucznego i przechowywać w lodówce. Otschipnite kawałek nim i tworzą ciasto. Zastosuj do ciasta kukurydzianego, umieścić trochę gazę i bezpieczne – jest to możliwe za pomocą bandaża lub tynku, ale można po prostu nosić obcisłe skarpetki.

Czosnek Flatbread powinien pozostać na brodawki przez okres co najmniej 6 godzin, więc najlepiej jest umieścić go na noc. Po wyjęciu ciasta, przetrzyj ją octem jabłkowym i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Pierwsze efekty można obserwować w ciągu półtora do dwóch tygodni.

Brodawki Leczenie octu jabłkowego

Jeśli brodawki są bardzo uparci, można uciec się do pomocy octu jabłkowego. Pomaga pozbyć się nawet przewlekłe brodawki, ale często zbyt agresywnie – na miejscu brodawki mogą przejść rany, a następnie blizny. Jednak zdarza się to tylko wtedy, gdy przesadzić albo koncentracji lub utrzymania środków będzie dłuższy niż czas zalecany.

  • Opakowania z octu jabłkowego

Ponownie, w pierwszej kolejności będziemy mówić o narzędzie dla leniwych – i gotowanie to nie jest wymagane. Wystarczy wyciąć kilka chusteczek małe gazy i wlać w dowolnej non-metalowym pojemniku trochę octu jabłkowego. Zwilż kilka serwetek w occie, stosuje się do brodawek, należy umieścić na wierzchu folią, a następnie umieścić na skarpety.

Zostaw octowy kompres około 10 minut, a następnie zmyć brodawkę z dużą ilością ciepłej wody. Gdy skóra na brodawki wyschnie, należy ją lub krem ​​zwykłych dzieci lub gotowany olej roślinny smarować. Każdego dnia, że ​​nie należy wykonać procedurę – tylko trzy lub cztery razy w tygodniu.

  • Ocet jabłkowy z kredą

W przypadku, brodawki znikają dwa do trzech tygodni, to konieczność zastosowania innych środków. Gotować trzeba białe szkoły kreda, miód i ocet jabłkowy cydr. Mel trzeć na bardzo drobnej tarce, tak aby otrzymać proszek. Take pół łyżeczki sproszkowanej kredy, pół łyżeczki octu jabłkowego i dodać trochę miodu, dobrze wymieszać – trzeba mieć masę przypominającą śmietanę.

Ta masa, nałożyć grubą warstwę na brodawki podeszwowe, położyć kawałek gazą lub watą, bezpieczne taśmą klejącą i pozostawić na dwie godziny. Następnie spłukać wodą i smarować brodawkę jej baby krem. Powtórz tę procedurę dla każdego dnia tygodnia, a następnie zrobić przerwę trzydniowy. Po około miesiącu swoimi brodawkami nie pozostają absolutnie.

  • Cebuli z octem

Wytnij pół cebuli, umieścić go na płytce i wlać ocet jabłkowy cydr, tak aby wszystko było pokryte cebuli. Pozostawić cebuli przez trzy godziny, a następnie spuścić octu i cebuli izomnite widelec. Puree z cebuli może przechowywać tygodnia tylko w zamkniętym naczyniu i tylko w lodówce.

Samo leczenie jest następujący. Przed pójściem do łóżka zrobić gorącą kąpiel stóp i pary nóg co najmniej 20 minut, dodając ciepłej wody, ile potrzeba. Następnie wysusz stopy, nałóż grubą warstwę masy cebuli brodawek. Przykryć folią i zabezpieczyć bandażem, nosić skarpetki.

Idealnie okłady powinny być na brodawkę co najmniej 6 godzin. Ale jeśli czujesz się nieswojo, można go usunąć wcześniej. Najprawdopodobniej twoja skóra jest bardzo wrażliwa, więc ta metoda leczenia powinno być zaniechane. Jeśli leczenie przebiega zwykle tę procedurę, co drugi dzień, aż do czasu brodawka zniknie.

Brodawki Leczenie za pomocą celandine

Glistnik – to doskonałe narzędzie, które jest skuteczne we wszystkich chorób skóry, w tym, gdy brodawki podeszwowe. Ponadto roślina ta może być stosowana w okresie letnim, świeże, aw zimie – suszone rośliny, który jest sprzedawany w wielu aptekach. Uważać, aby glistnika nie dostać się do zdrowej skóry i trzymać go z dala od dzieci.

  • Sok z glistnika

Latem glistnika leczenia nie wymagają żadnego wysiłku. Wystarczy zerwać gałązkę glistnika i smarować brodawkę obficie mówiąc sok. Powtórz tę procedurę, co najmniej dwa razy dziennie, tylko tydzień można zauważyć znaczącą zmianę od brodawki. Pełny czas leczenia zmienia się w zależności od wielkości brodawki – od kilku tygodni do kilku miesięcy.

  • Skompresować z glistnika

W zimie, gdy ręka tylko suche glistnika, można spróbować pozbyć się brodawki podeszwowe przy użyciu kompres. Ostrożnie szlifować jedną łyżkę glistnika zioła, wypełnić go z dwoma łyżkami wrzącej wody i pozostawić na godzinę. Następnie przecedzić trawę, ale nie nacisnąć go zastosować do brodawek, należy umieścić na wierzchu folią i zostawić na całą noc i rano w płukaniu wodą. Powtórz tę procedurę, należy codziennie do momentu, aż brodawka zniknie. Zazwyczaj konieczne jest wystarczająco długi, – co najmniej dwa miesiące.

Przeciwbólowe

Osoba cierpiąca na brodawki podeszwowe, przeżywa bardzo silny ból podczas chodzenia. Oraz w pierwszych tygodniach leczenia brodawek, ból ten staje się silniejszy. Stojak jest bardzo trudne, więc ma to sens, aby wypróbować kilka bardzo skuteczne receptury tradycyjnej medycyny, który przynajmniej tymczasowo usunąć ból.

  • Aloes i pasty do zębów

Na pierwszy rzut oka, to narzędzie może wydawać się dość dziwne, ale w praktyce okazało się być bardzo dobry – fakt, że ból cofnęła, mówi prawie 90% wszystkich ludzi, aby go wypróbować. Aby zarabiać pieniądze trzeba pasty mięty i liści aloesu. Aloe skórki, dokładnie posiekać i wymieszać z pastą – konsystencja powinna być dość grube.

Zastosuj wynikowy produkt do kukurydzy, pozostawić aż do wyschnięcia pasty, a następnie spłukać dużą ilością zimnej wody. Ból zaczyna oddalać się w ciągu 7-10 minut, a efekt przeciwbólowy trwa wystarczająco długo, – co najmniej pięć godzin. Narzędzie jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, więc można go używać tak często, jak to konieczne.

  • Krople do nosa z mentolem

To narzędzie jest nie mniej zaskakujące niż pasty do zębów. Jednak w rzetelności należy zauważyć, że działa on tak samo dobrze. Można to wyjaśnić działaniem mentol. W skrajnym przypadku, jeśli spada z mentolem nie będzie w stanie znaleźć, można kupić z eukaliptusa. Ale w rzeczywistości, w obu przypadkach olej bazowy musi być w sposób ścisły.

Mały kawałek waty moczyć obficie krople dołączyć do brodawki i mocno naciśnij, bezpieczne taśmą klejącą i pozostawić na 30 minut. Ból będzie cofać się po 10 minutach, ale z wyprzedzeniem, nie usuwają bandaż. W przeciwnym razie działania wystarczą maksymalnie godzinę.

  • Novocaine

Jeśli ból jest tak poważne, że dotychczasowe metody nie pomoże, można spróbować prawie pewien wersję – Novocaine zastrzyk, które można kupić bez recepty bez recepty. Jednak pomimo faktu, że można kupić bez recepty, stosowane Novocaine bez zgody lekarza jeszcze nie warto – leku po wszystkim.

Jeśli lekarz dał zielone światło, można bezpiecznie spróbować. Weź kawałek bawełny nasączone jego Novocaine zastosowania do brodawki i przykryć folią na wierzchu. Ten okład uwolni cię od bólu przez co najmniej trzy godziny. Ale nie można pozostawić na 15 minut, a przez cały dzień – to efekt przeciwbólowy będzie trwać przez cały dzień. Uwaga – warstwa wełny powinny być cienkie lub bieżni uczucia dyskomfortu.

Pomimo faktu, że w większości przypadków samo traktowanie brodawki podeszwowe jest dość skuteczne, czasami nie bez pomocy lekarza. Aby doświadczenie nie jest konieczne – do tej pory lekarze wiedzą wiele bezbolesny sposób, aby usunąć brodawki podeszwowe. Nawiasem mówiąc, wizyta u lekarza jest wymagane, nawet jeśli nie pozbyć samych brodawek. Pamiętaj, rozmawialiśmy o tym, że przyczyną brodawek jest brodawczaka ludzkiego? Tak więc, jeśli nie pozbyć się go, zastąpić brodawek takich trudności wynikających przychodzi inna. Nie chcesz, aby Twoje życie było ciągłą walką z brodawkami?

load...