Brodawki Leczenie w czasie ciąży

Zawartość:

Najpierw trzeba zdobyć niezbędną wiedzę i dowiedzieć się o brodawek w ogóle. Brodawki na skórze jest namiastką (lub brodawki narządów płciowych), a to może być różnego rodzaju, które już wskazują początek procesu zapalnego. Sam jest chorobą wirusową, a patogenem jest wirus brodawczaka, które mogą nieść ludziom.

load...

Brodawki w czasie ciąży może spowodować zakażenie nowonarodzonych dzieci i ich rozwój jest wciąż we wczesnym dzieciństwie i zakażenia HPV brodawki, dlatego leczenie powinno być przeprowadzone bezpośrednio po najmniejszym podejrzeniu.

A to wszystko może być fakt, że przyszła mama nie dokonał odpowiedniego leczenia, a nie dbać o przyszłość.

Powrót do spisu treści

Przyczyny i znane wirusy

Przyczyny płciowych podczas ciąży mogą być różne – od prostych do złej higieny bliskim kontakcie z osobą, która jest nosicielem wirusa. Okres, kiedy kobieta lub inna osoba jest zakażona wirusem i aż do chwili, gdy zaczynają pojawiać się brodawki narządów płciowych może być bardzo długi – od minimum tydzień, a maksymalny – do kilku lat. Wielkość tych narządów zapaleniem od jednego milimetra do jednego centymetra, a nawet więcej. Wysypka występuje stopniowe nabywanie odcień podobny do kalafiora, ponieważ leczenie jest potrzebne szybko i dokładnie.

load...

Wszystkie znane lekarstwo około 100 rodzajów wirusów, które mogą zostać wciągnięte przez przeniesienie brodawczaka. Niektóre hit moczowo-płciowego systemu osoby, z drugiej – na skórze, ale przede wszystkim jako pierwszy. Sam wirus brodawczaka może panować nie tylko w skórze systemu moczowo-płciowego u ludzi i ich błon śluzowych, ale także w większości moczu lub śliny.

Zazwyczaj, kiedy kobieta zakażona wirusem mogą podlegać klęsce wędzidełka agencji Labia, duże i małe sromowymi, łechtaczki, otwarcie zewnętrznego cewki moczowej, wiatrołap, błony dziewiczej i szyjki macicy. Kolejne brodawki, szczególnie narządów mogą wystąpić w okolicach odbytu, ale można temu zapobiec, jeśli leczenie jest spędzić czas.

U kobiet w okresie ciąży i brodawki w ogólnych przypadkach może powodować formularz kliniczny choroby, które mogą doprowadzić do dużych brodawek. Może to być spowodowane zmianą hormonalną tle, prowadzi do zwiększonego krążenia krwi w organizmie, która zakłóca działanie i ich stosunek do pochwy mikrobiocenozy, a to z kolei wpływa na działalność i funkcjonowanie układu odpornościowego. Przed zajściem w ciążę, należy przeprowadzić badanie na obecność infekcji HPV przez wirusy.


Powrót do spisu treści

Metody leczenia wirusa

W leczeniu kobiet w ciąży, które są dotknięte wirusem brodawczaka, jeśli choroba nie została jeszcze odkryta podczas ciąży, powinny być w pierwszym trymestrze ciąży. Jeżeli stwierdzono exophytic brodawki, natychmiast udać się do usunięcia, ponieważ jeśli nie usunąć i rozpocząć leczenie, wirus nadal będzie tylko rosnąć i będą nadal rosnąć w rozmiarze. I to jest obarczona, jeśli nie dla życia pacjenta, proces ciąży i płodu dokładnie. Kiedy może nastąpić przechodząc urodzenia dziecka infekcja kanał, w wyniku późniejszej utraty brodawczaki krtani.

Usuwania brodawek nie jest bardzo przyjemny proces, ale nadal trzymać zabieg konieczny, ponieważ będzie ona uratować życie i płodu i sama matka. Gdy wirus zostanie usunięty z warg sromowych lub pochwy, lekarz będzie musiał stały monitoring aż do narodzin. Konieczne jest także przeprowadzenie ciągłej kontroli, które są wymagane w celu identyfikacji wszelkich przypadków nawrotu. A wraz z usunięciem i leczenia również potrzebują miednicy do ich zapalenia i normalizacji mikroflory pochwy.

Zazwyczaj leczenie i usuwanie wirusa zachodzi metodami chirurgicznymi. Pierwszym z nich jest krioterapia, co oznacza, że ​​usunięcie istniejących brodawek z zastosowaniem ciekłego azotu, który jest nanoszony bezpośrednio na nich. Po tym, brodawki umiera, a potem – już nie sposób sama.Takoy jest bardzo skuteczny, ale kwalifikacje lekarza prowadzącego musi być bardzo wysoka.

Drugą metodą jest terapia laserowa. W tym przypadku stosuje się wiązkę światła, która może po prostu spalić sama brodawki. Ta metoda jest najbardziej nowoczesny, ale nie tani.

I wreszcie trzeci – usuwanie brodawek za pomocą fal radiowych lub radionozha. Metoda ta jest stosowana bardzo szeroko jest najbardziej skuteczne, ale to jest bardzo bolesne, jak przeprowadzić tylko w znieczuleniu miejscowym.

load...