Brodawki główna Leczenie

Zawartość:

Nie dotykać żaby – pojawiają się brodawki! Z pewnością każdy z nas słyszał opowieści grozy w jego dzieciństwie. Jednak już dawno wyrosła i jest mało prawdopodobne, aby chwycić w ręce żaby. A brodawki, niestety, czasami pojawiają. A my nie ozdabiać. Dlatego trzeba się ich pozbyć.

load...

Przyczyny brodawki

Zanim jednak mówimy o jak pozbyć się brodawek, dowiedzmy się, gdzie wszystkie one pochodzą. Nie jest z żaby, w rzeczywistości! Oczywiście, że nie. Te zmiany skórne mogą być bardzo różne, zarówno pod względem kształtu i wielkości – od kilku milimetrów do kilku centymetrów średnicy, jak idealnie okrągła i fantazyjne kształty.

Brodawki – choroby skóry, która rozwija się ze względu na różnorodność wirusa brodawczaka ludzkiego. Sposoby zakażenia nie jest tak mało – to uścisk dłoni, a wykorzystanie wspólnych przedmiotów gospodarstwa domowego, a bliski związek.

Na wirus bardzo długi okres inkubacji – od kilku tygodni do kilku miesięcy, w czasie których wirus namnaża się w skórze i jest aktywnie przybiera na sile. Dlatego rzetelnego rozpoznania źródłem infekcji jest praktycznie niemożliwe. Nawiasem mówiąc, lekarze zidentyfikowali szereg czynników przyczyniających się do rozwoju brodawek – tej i różnych urazów skóry, a osłabiona odporność.

W celu pozbycia się brodawki, trzeba modne szybciej, aby skonsultować się z lekarzem, dermatologiem, który przeprowadzi niezbędnych badań i przepisać odpowiednie leczenie. Opóźnienie nie jest warto, bo brodawki mam smutną tendencję do szybkiego rozprzestrzeniania się po skórze.

load...

Środki ludowe na brodawki

Niestety, nie wszyscy – niezależnie od przyczyny – są chętni, aby udać się do lekarza i wolą próbować pozbyć się brodawek. Oczywiście, nie można nazwać to mądra decyzja, ale … Jak to mówią, zło wybrać mniejszą potrzebę. A jeśli zdecydował się na wykorzystanie środków w kasie, więc przynajmniej te, które nie będą szkodliwe dla zdrowia.

 • Sok z glistnika

Glistnik stosowany w leczeniu różnych chorób skóry, od niepamiętnych czasów. Można go używać do usuwania brodawek – wystarczy je smarować dwa razy dziennie, sok z glistnika. Czas trwania leczenia nie powinien być dłuższy niż dwa tygodnie. I pamiętaj, że glistnik jest wystarczająco trująca – umyć ręce.

 • Czosnek

Jeśli nie lubisz skomplikowane przepisy, można zbliżyć się leczenie z sokiem czosnkowym. Wystarczy wyciąć ząbek czosnku i jak pocierać brodawkę. Ta sama procedura powinna być przeprowadzana raz dziennie przez miesiąc.

 • Sok z mniszka lekarskiego

Jeśli Spring Street, uciekać się do pomocy mlecze – smarować brodawkę białą sok mniszek, co najmniej trzy razy dziennie. Leczenie powinno trwać co najmniej dwa tygodnie – w przeciwnym razie wynik nie będzie.

 • Kwas octowy

Narzędzie to wymaga, aby ograniczyć uwagę – nie możemy dopuścić do spalania otaczające tkanki. Przed snem, stosować na brodawki każdą kroplę kwasu octowego i pozostawić bez prania. Z reguły, brodawki zaczynają zanikać po trzech do czterech dni. Jednakże, leczenie powinno trwać przez okres co najmniej jednego tygodnia.

 • Jarzębina

A jeśli za oknem użytku zimą w leczeniu jarzębiny jagody. Zgnieść kilka owoce (w zależności od liczby brodawki) i otrzymaną masę nakładać na brodawki. Pokrywa górna folią i pozostaw na godzinę. Ta sama procedura była wystarczająco przeprowadza się raz dziennie, aż do całkowitego zaniku brodawek.

 • Olej rycynowy

Olej rycynowy – całkowicie bezpieczny i bardzo skuteczny sposób, aby pozbyć się brodawek. Wystarczy je smarować olejem rycynowym kilka razy dziennie, aż brodawka nie wycofać.

 • Cebula

Czyste jedna mała główka cebuli, wypełnić ją octem i moczyć przez godzinę. Następnie wyciąć cebulę na pół i pribintuyte wewnętrzną część na brodawkę. Żarówka powinna być pozostawiona na całą noc i rano smarować brodawkę dowolny olej roślinny. Leczenie może być prowadzone do całkowitego zaniku brodawek.

 • Kreda

Przygotuj regularną białą kredą – co najmniej 10 sztuk. Dokładnie zmiażdżyć go – w końcu trzeba mieć proszek. Posypać brodawkę proszku, przykryć folią i bandażem – pozostawić na noc. Czas trwania leczenia – 14 dni. I pamiętaj – w tym traktowania w żadnym wypadku nie można moczyć brodawkę.

 • Ciastko

Jeśli brodawek jest bardzo duży, można spróbować następujących sposobów. Trzeba będzie główkę czosnku, 10 łyżek mąki, jedną łyżeczkę octu jabłkowego i trochę wody. Czosnek obrać i posiekać. Ocet, dodać wodę i zagnieść ciasto bardzo fajny, a następnie dodać czosnek.

Dołączyć ciasto z brodawki i szczelnie szczelnie zabezpieczyć bandażem. Ciasto powinno być pozostawione na cały dzień. Cóż, przynajmniej na noc, jeśli pracujesz i nie możesz iść do pracy z „dekoracji”. Procedura powinna być przeprowadzona w ciągu jednego dnia – do tego czasu, aż brodawki nie poddać.

 • Sok jabłkowy

Bardzo skuteczny przeciwko soku jabłkowego brodawki. Ponadto sok jest niedojrzałe zielone jabłka. Możesz pocierać brodawkę z kawałkiem jabłka, można wcierać w ich soku – jak wolisz. Ale przeprowadzić tę procedurę, co najmniej trzy razy dziennie. Brodawki zaczynają „give up” w około tydzień, ale w celu zbudowania na sukces, musimy kontynuować leczenie nie jest mniej niż tydzień.

 • śliwki

Około ma ten sam efekt i sok z suszonych śliwek – a także lepiej wziąć niedojrzałe śliwki. Cięcia śliwki na pół i zamocować na wewnętrznej brodawki. Założyć plaster lub bandaż i pozostawić na kilka godzin. Leczenie – 7 dni.

Oczywiście, wszystkie sposoby pozbycia się brodawki tych ludzi są często bardzo skuteczne i ludzie przez długi czas – a czasem wszystkie – zapomnieć o problemie. Ale w żadnym wypadku nie możemy zapominać o zagrożeniach, które może ukryć próbę leczenia brodawek w domu. W związku z tym, wszystkie takie same, starają się znaleźć sposób i nadal odwiedzić dermatologa. Po tym wszystkim, zdrowie – w twoich rękach! I bardzo często uważamy, że możemy leczyć chorobę w domu … I właściwie tylko sparaliżować ich zdrowie.

load...