Brodawczaka: przyczyny i leczenie

Zawartość:

Brodawczaka może pojawić się w prawie każdy – jak dorosły i dziecko. W większości przypadków, jeśli jeden brodawczaka i niewielkich rozmiarów, ludzie po prostu nie zwracają uwagi na to – nie ma obaw, w porządku. Jednakże, jest to czas, – jeśli jest jednym brodawczaka, wcześniej czy później, i będzie drugim i trzecim. Oczywiście, jeśli nie rozpocznie odpowiednie leczenie.

load...

I pozbyć się brodawek sobie, że jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Nie, oczywiście, za pomocą tradycyjnych receptur medycyny można usunąć brodawczaka ze skóry, ale nadal bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że będą brodawczaka gdzie indziej. Więc jak można przełamać to błędne? Chodźmy do czynienia ze sobą.

Wszystkie brodawczaka

Po pierwsze, należy upewnić się, że masz do czynienia z dokładnie brodawczaka. W zasadzie, to nie jest trudne do zrobienia – wygląd brodawczaka jest bardzo specyficzny – ma łagodny guz koloru skóry, przypominający brodawkę. Oczywiście jest to tylko małe na początku, a następnie zwiększa się w tempie brodawczaka, a ponadto, jeżeli nie jest, można połączyć z sąsiadującymi nowotworów, tworząc całą kolonię.

Najczęściej brodawczaka oblyubovyvayut miejsca, gdzie błony śluzowe wprost pod skórą – kąciki jej ust, genitalia. Ponadto, wrażliwe wewnętrzne ud i ramion. Ale gdzie indziej pojawienie się brodawek jest również nie należą do rzadkości. Można znaleźć w dowolnym miejscu, a czasem w najbardziej nieoczekiwanych miejscach – na twarzy, dłoniach, podeszwach.

load...

Brodawczaka nie bez powodu – są one wynikiem działania w ciele ludzkim wirusem brodawczaka. A, jak wiadomo, z powodzeniem pozbyć brodawczaków mogą być stosowane tylko wtedy, gdy wyeliminowania wirusa. Dlatego, ściśle rzecz biorąc, leczenie powinno być niepełna – usunięcie większości brodawczaka i leczenia przeciwwirusowego. Wszystkie inne próby, aby pozbyć się brodawek może być środkiem tymczasowym, a nie więcej.

Ciekawostka – lekarze twierdzą, że wirus brodawczaka zakażonych ponad 90% ogólnej populacji dorosłych. Oczywiście, w większości przypadków wirus przez długi czas nie ujawnia się – w danym czasie. Podczas gdy system immunologiczny działa sprawnie, wirus jest prawie nie ma szans, aby manifestować. Ale odporność jest trochę luźne, to jest aktywna.

Zainfekowane może być w dowolnym miejscu – w bezpośrednim kontakcie z ludzkim nosicielem wirusa, poprzez codzienny – wspólne rzeczy, prysznice, szatnie, baseny. Wystarczy, nawet najmniejsze, niewidoczne gołym okiem, uszkodzenia skóry, że wirus dostał się do organizmu. Cóż, po pojawieniu się brodawczaków – tylko kwestia czasu, czasami bardzo krótkie.

Leczenie brodawczaka

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to znaleźć brodawczaka – udać się do dermatologa. Po pierwsze, lekarz powinien upewnić się, że jest to naprawdę brodawczaka. Po drugie, lekarz będzie wybrać odpowiednią terapię przeciwwirusową Pan, że zniszczy wirusa brodawczaka ludzkiego. I po trzecie, lekarz może zaproponować kilka sposobów usuwania brodawek:

  • Ciekły azot

Istota tego sposobu usuwania brodawek jest następujący. Lekarz za pomocą specjalnego aplikatora umieścić na brodawczaka ciekłym azocie i pozostawić na chwilę – okazuje rodzaj mrozem. Tkaniny brodawczaka uszkodzony i zaczynają umierać. Początkowo tworzy pęcherzyk o zawartości wody, który jest w 10 dni po wysycha i spada. Najlepiej byłoby, gdyby na miejscu brodawczaka nie powinien pozostać ślad.

  • Elektryczność

Elektrokoagulacja również skutecznie usuwa brodawczaka bez pozostawienia blizny. Zabieg jest prawie bezbolesny i trwa zaledwie kilka minut – za pomocą niskich częstotliwości obecnych naczyń krwionośnych lekarz szkody, które żywią się brodawczaka. W wyniku jej tkanki i zaczynają umiera w ciągu kilku dni brodawczaka zostanie zakończona.

  • Wiązka laserowa

Laserowe usuwanie łagodnych nowotworów obecnie najbardziej popularne. To, nawiasem mówiąc, jest jasne – procedura jest bezbolesna i bezkrwawa, brodawczaka zniknie od razu, skóra pozostaje blizna. W tej procedurze, nie jest tylko jeden „, ale” – koszt jest bardzo wysoki. Ale zdrowie – nie na to, co można uratować. Zgadza się?

Środki ludowe dla usuwania brodawek

Jak pokazuje praktyka, bardzo niewiele osób usunie brodawkę przez lekarza. Ktoś nie chce wydawać pieniędzy, ktoś nie ma czasu na wizytę u lekarza. Ale najczęściej jest to tylko pretekst – w większości przypadków, ludzie są po prostu boi. I starają się poradzić sobie z własnym brodawczaka. I w sprawiedliwości, to należy zauważyć, że często to robią. Oferujemy jedne z najbardziej skutecznych i bezpiecznych receptur tradycyjnej medycyny, który pomoże pozbyć się brodawek. Ale pamiętaj – wizyta u lekarza wciąż nie da się uniknąć, ponieważ ma przepisać leczenie przeciwwirusowe.

I kolejny bardzo ważny punkt, który chciałbym przypomnieć – przestrzegać proporcji i technologii ich wytwarzania tego czy innego środka, stosuje się go tylko w brodawczaka i robić większość procedur niż zalecane. W przeciwnym razie istnieje ryzyko uszkodzenia zdrowej skóry wokół brodawki. I pamiętaj – środki folk NIE MUSI być stosowany w przypadku brodawczaka osiadł w błonach śluzowych!

  • Czosnek

Czosnek – pierwszy asystent w walce z wszelkimi nowymi narośli na skórze. Należy jednak pamiętać, że czosnek może uszkodzić skórę, chroni ją. Najprostszy sposób – wszelkie Krem tłusty nakłada się na skórę wokół brodawczaka grubego. A najbardziej wiarygodne – taśma klejąca. Wyciąć otwór w nim taki rozmiar, który wspiął brodawczaka i trzymać się skóry w nim. Wszystko jest gotowe – skóra jest chroniona i swobodny dostęp do brodawczaka.

Peel dwa lub trzy ząbki czosnku posiekać je dobrze i stosują uzyskaną zawiesinę do protokołu brodawczaka w 20. Normalnie powinieneś czuć lekkie mrowienie. Ale jeśli jest zbyt silny dyskomfort, czosnek płukanie natychmiast, a następnym razem, przed nałożeniem zawiesiny, dodać kilka kropli dowolnego oleju roślinnego. Procedura ta musi być powtarzana co drugi dzień przez miesiąc. Zazwyczaj ten czas wystarczy, aby pozbyć się brodawek, ale w razie potrzeby, po tygodniowej przerwie, leczenie można powtórzyć.

Jeśli brodawki na skórze wiele i są one zlokalizowane sterty, można spróbować ciasto czosnek. Obrać kilka ząbków czosnku, dodać trochę mąki i wyrobić ciasto. Uformować ciasto z niego, zastosowanie do brodawczaka i bezpieczne – jest to możliwe za pomocą bandaża i gipsu może być. Placek powinien pozostać na skórze przez co najmniej dwie godziny, więc najlepiej zrobić tę procedurę co noc przez dwa tygodnie. Zazwyczaj zabieg ten pomaga pozbyć się nawet największym brodawczaków.

  • Cebula

Innym doskonałym narzędziem do usuwania wirusa brodawczaka – najbardziej typowe cebuli, która działa bardziej płynnie niż czosnek. Peel połowa małych cebuli, drobno posiekać i umieścić w głębokim naczyniu. Wlać cebula ocet jabłkowy cydr i pozostawić około dwóch godzin – w końcu skłaniało miękkie.

Mash widelcem łuk, tak aby uzyskać puree. Umieścić go na brodawczaka, górną pokrywą z folią i pozostaw na 30 minut. Następnie spłukać skórę dużą ilością letniej wody i smarować kremu dziecięcego. Wystarczy powtarzać tę procedurę, co drugi dzień przez jeden miesiąc. Taki zabieg pozwala pozbyć się nawet zatwardziałych i dużych brodawek.

Czasem, gdy nowotwór jest usytuowany w taki sposób, aby spowodować obrażenia His, może stać się stan zapalny. W tym przypadku byłoby idealnym środkiem cebuli z aloesu. Wytnij ćwierć małych cebuli, wlać ocet jabłkowy cydr i pozostawić go przez trzy godziny. Następnie wlać ocet, cebula pamiętam widelcem i dodać trzy łyżki gotowanych puree z góry liści aloesu. Otrzymaną mieszaninę umieścić na brodawczaka, przykryć ściereczką gazą i pozostawić na dwie godziny.

Po tym, umyć skórę zimną wodą, wytrzeć i nałożyć cienką warstwę oleju niemowlęcym. Ta sama procedura nie może być wykonane więcej niż trzy razy w tygodniu. Oczywiście, leczenie potrwa dłużej – około trzech miesięcy.

load...