Britney Spears makijażu Sexy-Girl

Zawartość:

Nieporównywalne księżniczka popu wciąż jest u szczytu popularności. Jej zadufany złe języki i sarkastyczny krytycyzm. Fascynujące obrazu (rysunek, ubrania, fryzury i make-up Britni SPIRS) nie pozostawia obojętnym nie mężczyzn lub kobiet. Tak bardzo, że nawet kolorowa gra komputerowa wynalazł „Make-up dla Britni SPIRS”. A jeśli trochę fashionistka nauczyć się podstaw make APA na wirtualnym modelu, dojrzała piękno próbując spróbować na ten obraz jest już skończona. W ogóle, to nie jest zaskakujące.

load...

Opis Makijaż Britni SPIRS

Britney w latach kariery artystycznej zmieniła się więcej niż jeden raz. Ona zmieniła styl ubierania i koloru włosów, ona nawet nie próbował na włosy „na zero”, ale jej makijaż pozostaje niezmieniona. I, być może, że pozwala jej zatrzymać się cały czas tak seksownie i oszałamiająco piękny.

Oto jak opisuje makijaż profesjonalnych artystów makijażu:

 • Nowoczesny,
 • Szykowny
 • Sexy,
 • Leniwie.

Zawiadomienie o dowolnej flashiness lub nadmiernej jasności, ale tylko zmysłowości. Na początku, Britney stała się zakładnikiem obraz Słodki urody: zmysłowe usta, lekko wilgotne, głębokie oczy ospały, słaby wygląd – fascynująco seksowny wygląd. Britney może być śmiały lub rozluźnione, energiczny i spokojny, ale zawsze atrakcyjne sexy.

Co to właściwie jest? Sprytnie wybrany styl makijażu i spektakularnej grze na kontrastujące odcienie lekkie szminki jasne i ciemne (zmęczone oczy). Nawet światło lub brązowy proszek, niebieski (i to było) nagle stać się cień lub szare oczy nie zmienia ogólnego stylu niej make APA. Odnosi się wrażenie, że make-up dla Britni SPIRS został wybrany raz na zawsze i wybrany, to muszę powiedzieć, bardzo dobrze. Dlatego wielu wielbicieli Superstar próbując odtworzyć styl dla siebie.

load...


Jak zrobić makijaż w stylu Britni SPIRS

W rzeczywistości, zrobić makijaż w stylu Britni SPIRS nie jest tak trudne. Nawet bez profesjonalnego make-up artist z tym łatwo można sobie poradzić. Najważniejsze – przestrzegać zasad (oni określić styl) oraz instrukcje.

 1. Najpierw trzeba przygotować twarz. Pozostałości przemyć Mleczko oczyszczające lub cieczy do usuwania makijażu. Przetrzyj skórę wacikiem nasączonym tonikiem lub balsamem. Następnie nałożyć założenia: specjalny krem ​​pod makijaż lub regularnie krem ​​na dzień.
 2. Kolejny krok – tonowania. Prawidłowe wyrównanie kolorytu skóry jest bardzo ważne dla spektakularny makijaż, który jest to, co chcemy osiągnąć. Dlatego najpierw musimy zastosować jaśniejszy odcień (najlepiej płyn tonowym) na całą twarz. Należy zwrócić uwagę na różnicę koloru twarzy i szyi – granica nie powinna być zauważalna. Dlatego połączenie go pod brodą i pod sponzhikom kości policzkowych lub szerokim pędzlem.
 3. Aby zamaskować podkrążone oczy ma kolor korektor, który jest nawet lżejszy od głównego tonu. Ten korektor i maska ​​cieniowa fałdów nosowo-wargowych. Najważniejsze – nie przesadzaj i stosować korektor i barwy tonu: beżowy, różowy, brzoskwiniowy. W przeciwnym razie twoja twarz będzie widoczne plamy lub paski.
 4. Teraz do brwi. Malować na nich ze specjalnym ołówkiem lub brwi proszek do koloru włosów. Żel i szczotka (grzebień brew) włosy płasko.
 5. Oczy wymagają więcej czasu i wysiłku. Aby uzyskać taki sam efekt jak Britney, eyeliner potrzebują cienia. Po pierwsze, farby czarnej linii ołówka między rzęs na górnej i dolnej powieki oraz połączenie go okrągłej szczotki lub aplikatora. Następnie wziąć szczotkę na trochę czekolady-fioletowe cienie i lekki dotyk umieścić je na wierzchu czarną linią. W tym przypadku należy Feather „słabnąć” w wewnętrznym kąciku oka i stają się szersze na zewnątrz.
 6. Cień. Na górnej powiece zastosować odcień złoto-beżowy. Powyżej wewnętrznego kącika oka i dolnej krawędzi powieki nałóż krem ​​błyszczące cienie (bez aplikatora i miękką szczotką). Włożyli też na skórze i pod krzywą brwi. Czysty szczotka rozmazuje się granice pomiędzy różnymi odcieniami cieni.
 7. Strzałki zastosować ciekły czarny eyeliner wzdłuż linii rzęs na górnej powiece. Przez zewnętrznego kącika oka do arrow szersza, lekko skierowana do góry.
 8. Objętość kolorowy tusz do rzęs, a korzystnie w kilku warstwach. I nie zapomnij, aby poprawić swój specjalny grzebień.
 9. Brązowy policzkach, powodując pierwszy skok na najbardziej wystającej części policzek z uśmiechem, a mieszanka jego duży pędzel puszyste.
 10. Wargi pokrycie nawilżający brzoskwiniowej szminki i umieścić na szczycie złoty połysk.

To wszystko. W każdym razie, sądząc po zdjęciach z Britney, jej make-up odbywa się w ten sposób. Make-up dla Britni SPIRS – integralną i stałą część swojego seksualnego obrazu. A dla ciebie? I być może będzie w stanie stworzyć obraz samych wspaniałych ospały piękno? Jedno jest pewne – poprawnie wykonany makijaż pozwoli Ci lepiej. Najważniejsze – aby znaleźć swój własny styl. Britni SPIRS zrobił. I cię!

load...